Honda VFR 800 (2006)

Vlastník hrtak
Vloženo 17.8.2011
Aktualizováno 18.3.2014

Vloženo: 29.04.2013, Uskutečněno: 24.04.2013, Stav tachometru: 47700 km, Zhlédnuto: 3x

Koncem sezóny mi odešel alternátor do věčných lovišť, tak jsem to přes zimu řešil a povedlo se mi sehnat za asi 900 málo jetý z ebaye. Začátkem března jsme motorku přesunul do servisu, kde se zjistilo, že alternátor je menší než má být... No byl z 2004 VFR VTEC a měl by sedět. Tak začalo pátrání a zjistilo se, že Honda z nějakého neznámého důvodu používá u těchto motorek dvě velikosti... No tak jsem objednal Electrex alternátor zde z ČR a - dostal jsem vadný kus. Protože jsem nevěděl jak dlouho firma bude řešit reklamaci, tak jsem pro jistotu ještě objednal origo alternátor z USA. Nakonec reklamace byl vyřešena rychle, ale co čert nechtěl - v servisu jim při nandavání praskl kryt alternátor (Taková ta hliníková sranda za 7tisíc). No další týden zdržení. Nakonec ve stejný den co kryt dorazil i originál Honda alternátoru dorazil a tak se motorka zkompletovala a po 6ti týdenní odyssee zas motorka jezdila . Takže aktuálně mi v šuplíku k náhradnímu regulátoru přibyl ještě náhradní alternátor... A nesmějte se mi, že mám Hondu!

• Jarní servis 2018

Loni jsem najezdil tak málo, že jsem ani nebyl na pravidelném servisu, takže jsem to letos dohnal ve velkém. Co bylo hlavní byly nové gumy, protože ty staré už měly trochu přeslouženo. Takže suprové Pirelli Angel GT jsou

Typ: Odborný servis
    Uskutečněno: 29.05.2018
  • Nový sourozenec

Míšina KTM RC390 šla z domu a místo ní... Kawasaki Ninja 650. Recenze bude :)

Typ: Koupě
    Uskutečněno: 19.01.2018
  • Alpy 2107

V červenci jsme vyrazili směr Alpy, byl to náš jediný větší výjezd v roce 2017. Z Prahy směr Salcburk, pak Berchtesgaden, kde jsme si udělali základnu. Projeli jsme několik silnici vč slavného Grossglockneru a moc si to

Typ: Dovolená
    Uskutečněno: 06.07.2017