Kawasaki ER 6F (2007)

Vlastník Outmiss
Vloženo 5.5.2012
Aktualizováno 5.8.2014

S kámošem a batůžkem na delší trase

Vloženo: 25.06.2012, Uskutečněno: 23.06.2012, Stav tachometru: 14000 km, Zhlédnuto: 2x

Konečně David dostal "propustku" :D a mohlo se vyrazit svižným tempem. Jablonec - Černá studnice - Maršovice - Pěnčín - Železný brod - Malá skála, kde jsme dohadoval kam dál nakonec padla řada na Pekelné doly, takže otočka přes Turnov po dálnici do Lbc a směr Česká lípa - přes Jablonné v podještědí - Brniště a Velenice a hurá na točené nealko :) Byla tu hojná účast jednostopých strojů od chopprů po supersporty. Prošli jsme si jeskyni, občerstlivi a hurá dál na cestu domů se zastávkou v Liberci. David zastavil na křižovatce ve Velenicích a řekl, že do Mimoně to není tak daleko. Takže změna plánu a hurá do Mimoně na letiště, které nevíme kde je. Takže jsme se zeptali jednoho pána, který nám poradali, nejkratší to je přes Hradčany, do kterých když se vjede tak hned do hrbolaté cesty po levé straně a "vuala" krásná plocha okolo 3,5 Km byla před námi :) Samozřejmostí byla zkouška maximálky, trocha toho gumování ale moje slečna si také zkusila řídit Kawu a moc se jí to zalíbilo takže budeme muset co nejdříve znova :) Když jsme doblbnuli tak stejnou cestou nazpět opět více než svižným tempem a hurá na opékání buřtů.

Vyjížďka 250 km se zastávkami cca 6 hodin.

• Hokus pokus

S budoucím švárou na pivu, také motorkářem (yamaha r1), jsme debatovali o našich strojí a že bychom jsme se mohli projet. Řikám proč ne, tak pojedeme na letiště a naučíš mě jezdit po zadnim! Slovo dalo slovo a druhý den

Vloženo: 05.08.2014
    Uskutečněno: 02.08.2014
  • Konečně lepší zvuk

Konečně nastala chvíle kdy moje kawa změní zvuk!! :-DD Dlouho jsem hledal jakej laďák zvolit. Nejdřív jsem váhal kvůli ceně pak se mi nelíbil zvuk, no bylo to dloooouhé rozhodování :-) Nakonec jsem se rozhodl, ne pro no

Typ: Údržba
    Vloženo: 04.08.2014
    Uskutečněno: 22.04.2014
  • Předsezóní kontrola

Už při servisu v roce 2012, mi bylo řečeno, že se musí zkontolovat stav vidlic a válců. Nastal čas a "hurá" do servisu. Oprava netrvala dlouho a stejnak nebylo počasí abych musel litovat, že moto není doma :-) Při vyzved

Typ: Údržba
    Vloženo: 04.08.2014