Jawa 50/23 Mustang (1970)

Vlastník Končíto
Vloženo 7.12.2011
Aktualizováno 30.5.2013

Vloženo: 11.12.2011, Uskutečněno: 10.12.2011, Stav tachometru: 4742 km, Zhlédnuto: 3x

10.12.2011 se odehrála oslava mých středečních narozenin. Před oslavou narozenin se ale konala vyjížďka. A né jen tak ledajaká vyjížďka. Byla to takzvaná Paralelní vyjížďka, na kterou jsem měl tu čest vybírat plaňanským kolegům stroje, a taky zřejmě pro nás poslední vyjížďka v tomto roce.. Z původních pěti motorek ve Svatavě jely jen tři motorky - 4 účastníci. A z toho jsme tři byli z naší rodiny.. Přesto se skoro dvouhodinová vyjížďka kolem šachty vyvedla. První půlka byla sice vostrá.. Bahno jsme měli až za ušima, a kvůli tomu jsme asi 6x stavěli a jawili.. Druhá půlka byla výrazně čistější.. Cesty už nebyly rozbahněné, a jelo se dobře.. Stálá rychlost 40-50 km/h mi stačilo.. Byl jsem šťastný! Když jsme dorazili domů, čekali tam na nás už Hans s Dantem. Než jsme se odbahnili, převlékli a probrali, tak se všichni sešli, a usedli na gauč okolo stolu s něčím k snědku a na chuť. Pokecali jsme, popili, pojedli, schramstli podomácku pečený Sachrdort Endy-Konhi, společně se zasmáli spoustám historek a já jsem dostal dary více než přemilé, a praktické! Věčný kalendář, olej, knihu.. Nejen já jsem ale dostal dary. Od Hanse Samozvaného (Hansi, na velké "S" nezapomínám! ) Dostali přítomní solární nabíječky, Penál dvoulitrovou láhev jákéhosi průzračného chlastu, a pak tam bylo ještě něco, na co jsem už pak nepřišel co to bylo Krom toho jsem dostal taky pár neocenitelných rad ohledně Mustanga a tak okolo motorek do budoucnosti, které vím, že hodně využiju.
Děkuji všem, kteří se sešli, a oslavili se mnou občanku!

Fotky zatím jen na Rajčeti

MartinED250 (18) napsal 03.01.2012 v 20:53

Endy (3) napsal 11.12.2011 v 19:02

Skoro mi až ukápla slzička...

T-1000 (3) napsal 11.12.2011 v 18:53

Samozvaný je naprosto správně s velkým S, ale dostali má být s malým d. Omlouvá tě velikost Samozvaného, která tě oslnila...

• Večerní projížďka aneb vrátíme se zítra.

Každej ví, že čas od času je potřeba nějaká pravidelná údržba motorky. A každej určitě zná ten pocit, když má už konečně hotovo a rád by se za odměnu projel. No.. tak v devět večer jsme s Kájou, majitelem čínský čtyřko

Vloženo: 30.05.2013
    Uskutečněno: 18.05.2013
  • Sezona konečně začala

Prvních pár kilometrů tenhle rok, a hned jak mam radost ze života :-DD

Vloženo: 24.03.2013
    Uskutečněno: 24.03.2013
  • První start 2013

Konečně se mi zase povedlo rozhejbat Mustanga.. No nevim jestli si dokážete představit, jakou mam radost :-DD http://www.youtube.com/watch?v=SKFYlT3aFck

Typ: Oprava
    Vloženo: 24.03.2013