Kymco Agility 50 (2007)

Vlastník jakattara
Vloženo 23.7.2009
Aktualizováno 21.6.2020

Vloženo: 21.05.2011, Uskutečněno: 13.05.2011, Stav tachometru: 8655 km, Zhlédnuto: 12x

Jak už bylo nastíněno na hlavní straně mého profilu na tomto webu, zůčastnil jsem se opravdu mému srdci lahodící akce. Sešla se stejná banda jako na Trotlínině grilovačce, jen k nám přibyl Bobo76/Xciting Evo a Lavyrks na zapůjčeném Manetově Píplošovi. Jako policejní doprovod jsme v Litovli měli Jawaře Úďu ...Táááák žéééé -

Pátek
Bohužel, sešli se jen ti nejodvážnější :D . Dorazil Motorr66 s Jankou, Gek a Bobo76 co by nováček mezi námi. Již kolem 19h. mi chodily sms s tím jak se cpou dobrůtkama, popíjí skvělé pivko, pokuřují doutníííčky a zábava je v malém, ale příjemném kruhu ... Hold, my ostatní jsme jen záviděli :)

Sobota
Vyjíždím od domu něco málo po 5:30 a směřuji k Březové, kde jsme přibližně na 6h. domluveni se Zdendou. Cesta poklidná, mě již známá, na víc když mi v uších zní Tlučhořovic rodinka pociťuji naprosté uvolnění a zklidnění.
Trotl přijíždí něco málo po šesté , ale věřím, že je to pouze jen z důvodu toho, že mě zná a že většinou jsem dorazil pozdě já. Chvilinku kecáme a vyrážíme směr Ece homo - Šternberk, kde se zastavíme dokoupit nějaký proviant, dáme kafé de machine a pokračujeme ve směru Litovel, kde na náměstí máme sraz ze zbytkem bandy . Kluci dorazili v čele s policejním doprovodem - Úďou . Proběhlo přivítání a dodatečné seznámení, dále prohlídka radniční věže s opravdu perfektním výkladem o všem z blízkého okolí o kterou se postarala Gek a průvodkyně Kamila :) . Bylo toho opravdu dost, ale mě se celkem zalíbil výklad o firmě, ve které stále ještě majitel každé ráno obejte všechny zaměstnance, všem potřese pravicí a se všemi se řádně pozdraví. Je to mazec, že ještě něco takového stále někde funguje. A prej již několik generací a to je co řííííct !!! :) ...
Vydáváme se směrem na hrad Bouzov . Milda domlouvá spešl cenu za parkování, dáváme si nějaký dlábík v občerstvení pod hradem, jdeme se podívat na nádvoří kde se společně vyfotíme a cca po hodinové pauze pokračujeme ke kýženému cíli - a to do Jaroměřic. Po cestě nás opouští Gek, který se musí účastnit rodinné akce a my se ještě zastavíme u zříceniny Cimburk a za mírného poprchávání dojíždíme k penzionu u Trojanů . Proběhne rychlé ubytování a tradá na pořádnou večeři s nějakým tím žejdlíkem piva :) . Co se týče zábavy, Gek pro všechny připravil pohádkový kvíz který je pro nás připraven na pokoji a budu upřímný, zjistil jsem, že se svým jedním bodem mám obrovské mezery ve vzdělání :( . Ale jak pak napsal na fóru Ládínek - krapet mě utěšilo, že jsem nebyl jediný :D . Ostrava - Vítkov - Šternberk - Litovel - Bouzov - Jaroměřice - ujeto 180km.

Nedělě
Loučení probíhá v dešti a něco kolem 10h. se s Trotlínou pouštíme do boje s větrnými mlýny. Tedy spíše s deštivými :). Navlíkáme na sebe nepromoky a vyrážíme

Cesta zpět ale není tak hrozná, jak jsem si mysles. Neříkám že je příjemné jet v dešti, ale vzhledem k tomu, že to byla má první mokrá jízda, bylo to v pohodě.

Jaroměřice - Moravská Třebová - Mohelnice - Úsov - Vítkov - Ostrava - ujeto 175km

Ujeto celkem 355km.

Zhrnuto a podtrženo. Krásný víkend se super bandou. To je rock n´rooooooooooooll. CisFis partijoooo

• 23.10.2012 - Zimní pneu

Napadlo mě, že si letos zkusím prodloužit sezónu opravdu o co nejdéle. K vysokému plexi (bez kterého si mj. už jízdu ani nedovedu představit), zimním rukavicím, ponožkám, termo prádlu, kukle, Tucanu Urbanu, reflexní bund

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 28.10.2012
    Uskutečněno: 23.10.2012
    Tachometr: 20558km
  • 12.10-2012 - Narozeniny - Reflexní bunda - Clovelly Pil

A jak už jem tady na profilu dříve zmíňoval, jezdívám na Nimbusu do prvního sněhu, pak když už je opět rozježděný opět a zase a letos se zakoupenými zimními pneumatikami Sava WinScoot plánuji jezdit i na něm. http://

Typ: Koupě
    Vloženo: 12.10.2012
    Uskutečněno: 12.10.2012
    Tachometr: 20325km
  • 2.9.2012 - Koupě Agility Basic 50ccm

2.9.2012 - Koupě Agility Basic 50ccm http://img152.imageshack.us/img152/3540/agilityb1.jpg Na tachometru se mi pomalu, ale jistě začínají přibližovat nuly ke 20 000km a tak jsem se rozhodl pořídit nějakou rezervu

Typ: Koupě
    Vloženo: 04.09.2012