Suzuki GSF 600 Bandit (1998)

Vlastník R_O_C_K_Y
Vloženo 16.7.2010
Aktualizováno 17.1.2018

Vloženo: 18.10.2010, Uskutečněno: 18.10.2010, Zhlédnuto: 6x

konečně naložil bandita na vozík se vším co jem potřeboval a jel jsem na supr dílnu kde jsem uřezal staré naprasené držáky od předchozího majitele zhotovil nové. Bal to boj hlavně dostat podsedlový rám do osi a vodorovné polohy. Byl to boj ale nakonec se povedlo obojí. S výsledkem jsm velmy spokojen a vypadá že volba podsedláku z sv byla ta správná tvarově to k sobě ladí. Hned jsem si pro představu výsledku hodil do rámu i motor a ještě na moto nastrojil pár drobností.

Pája13 (80) napsal 19.10.2010 v 19:29

To je 100 a 1.Dobrá práce.Držím palce při dalších pracech.

• Tak zase se něco děje.

Vylifroval jsem z domu všechny pojízdné motorky tak jsem se zapřel že už tu motorku po třech letech dodělám. Novinka číslo jedna je výmněna kyvný vidlice za svařenec z hlíníku ze suzuki gsf 1200. Motorce moc sluší a

Vloženo: 30.10.2013
    Uskutečněno: 30.10.2013
  • Montáž plexiskla - dokončení přední části

Na motorce pracuji s velkýma přestávkama více jak rok. Vždy mi dlouho trvá než najdu přesně tu součást či díl s kterým jsem ve výsledku na stavbě spokojen. V případě přední části se mi čekání vyplatilo. Původně jsem na m

Vloženo: 18.02.2012
    Uskutečněno: 18.02.2012
  • Přední světlo

Včera jsem se rozhodl že je čas pohnot s banditem. Jaro se nezadržitelně blíží a byl bych velice nerad kdyby bylo 5.května a já neměl na čem vyjet. Zatlačil jsem tedy bandita do dílny a dal se do díla. Potřebuji na moto

Vloženo: 15.01.2012
    Uskutečněno: 15.01.2012