Suzuki GSF 600 Bandit (1998)

Vlastník R_O_C_K_Y
Vloženo 16.7.2010
Aktualizováno 17.1.2018

Vloženo: 15.01.2012, Uskutečněno: 15.01.2012, Stav tachometru: 35724 km, Zhlédnuto: 7x

Včera jsem se rozhodl že je čas pohnot s banditem. Jaro se nezadržitelně blíží a byl bych velice nerad kdyby bylo 5.května a já neměl na čem vyjet. Zatlačil jsem tedy bandita do dílny a dal se do díla. Potřebuji na motorce dodělat dvě zásadní věci a to přední světlomet a uložení baterie. Po hodině přemýšlená jak vyřešit uložení baterie jsem se pustil do práce. Vzal jsem podsedlový plast z sv a poupravil ho tak aby mi kolo bandita při propružení o něho neškrtalo. Po odstranění tohoto problému jsem se zaměřil na přední světlo. Pro svou přestavbu jsem zvažoval tři varianty. 1. kulaté čiré světlo z sv650 nebo pěkná maska co se nechá na netu koupit za 2500,- a nebo využít dvě čočky z H4 které se mi povalovaly v regálu. Samozřejmě první jsem měl na moto kulaté světlo. Dobrý ale moc sériové. Tak jsem zvolil druhou variantu (zadarmo) Dvoučočkové světlo. Proto abych ho mohl na motorce odzkoušet jsem potřeboval vyrobyt držáky onoho světla. Nemám ohybačku ani nic takového tak že jsem si musel vystačit se svěrákem takovym přípravkem a trubkou abych měl větší páku na ohýbání. No a výsledek je na fotkách. Foťák to nedokáže zachitit tak jako v reálu ale ve skutečnosti je to mnohem lepší než na foto. Nejspíš tam toto světlo necham do finále maximálně ho posunu dolu nebo nahoru.

• Tak zase se něco děje.

Vylifroval jsem z domu všechny pojízdné motorky tak jsem se zapřel že už tu motorku po třech letech dodělám. Novinka číslo jedna je výmněna kyvný vidlice za svařenec z hlíníku ze suzuki gsf 1200. Motorce moc sluší a

Vloženo: 30.10.2013
    Uskutečněno: 30.10.2013
  • Montáž plexiskla - dokončení přední části

Na motorce pracuji s velkýma přestávkama více jak rok. Vždy mi dlouho trvá než najdu přesně tu součást či díl s kterým jsem ve výsledku na stavbě spokojen. V případě přední části se mi čekání vyplatilo. Původně jsem na m

Vloženo: 18.02.2012
    Uskutečněno: 18.02.2012
  • Tvarování plechu, montáž doplńků

Konečně jsem si udělal čas a doladil sem zadní část motorky. Zadek z sv je k moto decentní jen mi v oblasti pod předním sedlem vznikl průhled a to nebylo opravdu moc hezké. Můžete se na to podívat na jiné fotce. Vzal sem

Vloženo: 05.02.2011
    Uskutečněno: 05.02.2011