Suzuki GSF 600 Bandit (1998)

Vlastník R_O_C_K_Y
Vloženo 16.7.2010
Aktualizováno 17.1.2018

Montáž plexiskla - dokončení přední části

Vloženo: 18.02.2012, Uskutečněno: 18.02.2012, Stav tachometru: 35725 km, Zhlédnuto: 8x

Na motorce pracuji s velkýma přestávkama více jak rok. Vždy mi dlouho trvá než najdu přesně tu součást či díl s kterým jsem ve výsledku na stavbě spokojen. V případě přední části se mi čekání vyplatilo. Původně jsem na motorce měl kulaté chromové světlo. To však vypadalo standardně a nebudilo dojem vímečnosti. Pořídil jsem tedy dvojčočku imitace karbon. Je to moc pěkné a silné světlo. Nicméně po nasazení jsem zjistil že mezi budíky a světlem je prostor který je potřeba něčím vyplnit. Tak začalo moje hledání. Původně jsem uvažoval že koupím plexi z nějaké lehny a dobrousím si tvar ke světlu jaký potřebuju. Nicméně jsem narazil na toto a hned jak sem ho uviděl věděl jsem že to je to pravé. Sedí tam jak prdel na hrnec. Barva plexi není ještě pevně dána to až bude celé moto hotové před lakem tak se rozhodne. CO VY NA TO JAK SE VÁM TO LÍBÍ ?

• Tak zase se něco děje.

Vylifroval jsem z domu všechny pojízdné motorky tak jsem se zapřel že už tu motorku po třech letech dodělám. Novinka číslo jedna je výmněna kyvný vidlice za svařenec z hlíníku ze suzuki gsf 1200. Motorce moc sluší a

Vloženo: 30.10.2013
    Uskutečněno: 30.10.2013
  • Přední světlo

Včera jsem se rozhodl že je čas pohnot s banditem. Jaro se nezadržitelně blíží a byl bych velice nerad kdyby bylo 5.května a já neměl na čem vyjet. Zatlačil jsem tedy bandita do dílny a dal se do díla. Potřebuji na moto

Vloženo: 15.01.2012
    Uskutečněno: 15.01.2012
  • Tvarování plechu, montáž doplńků

Konečně jsem si udělal čas a doladil sem zadní část motorky. Zadek z sv je k moto decentní jen mi v oblasti pod předním sedlem vznikl průhled a to nebylo opravdu moc hezké. Můžete se na to podívat na jiné fotce. Vzal sem

Vloženo: 05.02.2011
    Uskutečněno: 05.02.2011