Kawasaki VN 900 Classic (2006)

Vlastník Petanp
Vloženo 23.8.2010
Aktualizováno 24.8.2010

Montáž nových rukojetí (gripy) + montáž držáku plechovek

Vloženo: 23.09.2010, Uskutečněno: 15.09.2010, Stav tachometru: 29300 km, Zhlédnuto: 11x

Měl jsem na Kawě, gumové rukojeti, což se mi moc nelíbilo, rozhodl jsem se předělat na chopper gripy, které jsem koupil v kombinaci nerez guma, tak aby se hodily k přídavným stupačkám (předkopům)
Gripy 640,-vč.poštovného (sleva z 900,-)
Demontáž starých gumových byla snadná, ale i tak pro jistotu jsem zajel do servisu, protože jsem to nikdy před tím nedělal... Montáž nových, po mírném obroušení plynu šla lehce, celé to drží na červíkách, ketré se nesmí moc dotáhnout (nevrací se plyn) v případě protáčení mám v plánu pevné přichycení pomocí chemoprénu...

Zároveň jsem namontoval dva držáky plechovek s orlem ), místa kde by se daly uchytit moc není, tak skončily na opěrce spolujezdce
Chlastvaky 700,-vč.poštovného
Montáž primitivní pomocí kožených pásků a stáhnutí šňůrkou, po montáži je potřeba zkráti pásek na potřebnou délku...

• Montáž kufru 2

Dne 1.9. jsem se rozhodl že připevním kufr, tak jak jsem psal dříve, koupil jsem plaťák, nechal ho obalit do kůže a udělat třásně za 700,-Kč, nechal vyrobit prodloužení nosiče abych mohl kufr pohodlně otvírat, nerez ráme

Vloženo: 23.09.2010
    Uskutečněno: 01.09.2010
  • Montáž kufru

Rozhodl jsem se namontovat kufr za spolujezdce. Koupil jsem plasťák, nechávám oblepit kůží... Podotýkám že na Kawě je opěrka, tudíž problém, jsem zvědavej jak to dopadne, ale v plánu mám prodloužit nosič

Vloženo: 27.08.2010
    Uskutečněno: 27.08.2010