Kawasaki VN 900 Classic (2006)

Vlastník Petanp
Vloženo 23.8.2010
Aktualizováno 24.8.2010

Vloženo: 23.09.2010, Uskutečněno: 01.09.2010, Stav tachometru: 29200 km, Zhlédnuto: 8x

Dne 1.9. jsem se rozhodl že připevním kufr, tak jak jsem psal dříve, koupil jsem plaťák, nechal ho obalit do kůže a udělat třásně za 700,-Kč, nechal vyrobit prodloužení nosiče abych mohl kufr pohodlně otvírat, nerez rámeček a svaření 700,- Kufr jsem upevni pomocí 4 šroubů (které jsem neobalil a nechal něco vyčnívat, netušil jsem jak mi zřídí helmy), zapojení brzdového světla na kufru 200,-Kč.
Všechno se zdálo být dobré, a po ujištění z nerez výroby jsem si byl jsitej že je všechno v pořádku až na to že se to dost chvělo...
V sobotu 18. 9. 2010 jsem se zúčastnil srazu a vyjížďky od PV Tesca na Bouzov a zpět, cca 80km, 10km před cíle se mi kufr doslova ulomil ze svárů a naštěstí zůstal vyset na drátu k elektru... Moto co jelo za mnou mě upozornil že táhnu za sebou kufr, tak jsem se pustil do opravy, no spíše demolice (musel jsem vytrhnout elektro z čokoládky), připevnil jsem kufr pomocí provazu na sedadlo spolujezdce to vše s pomocí Jardy který se ochotně vrátil z cesty na Bouzov aby mi pmohl... dojel jsem na Bouzov, kde se už všichni chytali k odjezdu... dal jsem kufr do auta které bylo k dispozici a vyrazil směrem k cíly a zároveň k domovu.
Volal jsem zámečníkovi který tohle zůsobil a patřičně jsem mu vysvětlil že tohle je veliký průšvih... Dnes vymyslel jiné uchycení a připevnění kufru a prý je to tutovka, tak uvidíme, snad se zadaří, budu informovat.
Kufr tam být musí už jen pro to že jsem na něj koupil ozdobného orla )

• Montáž nových rukojetí (gripy) + montáž držáku plechove

Měl jsem na Kawě, gumové rukojeti, což se mi moc nelíbilo, rozhodl jsem se předělat na chopper gripy, které jsem koupil v kombinaci nerez guma, tak aby se hodily k přídavným stupačkám (předkopům) Gripy 640,-vč.poštovnéh

Vloženo: 23.09.2010
    Uskutečněno: 15.09.2010
  • Montáž kufru

Rozhodl jsem se namontovat kufr za spolujezdce. Koupil jsem plasťák, nechávám oblepit kůží... Podotýkám že na Kawě je opěrka, tudíž problém, jsem zvědavej jak to dopadne, ale v plánu mám prodloužit nosič

Vloženo: 27.08.2010
    Uskutečněno: 27.08.2010