Honda VTR 1000 SP2 (2002)

Vlastník babynek
Vloženo 7.11.2008
Aktualizováno 8.8.2011

Slovakiaring Suzukibandit Racetrack 12-13.7.2010

Vloženo: 22.07.2010, Uskutečněno: 12.07.2010, Zhlédnuto: 22x

Tak maly report ze Slovace .

Zacalo to v nedeli rano, kdy jsem si vyzvedl od kolegy dodavku a jel jsem se nabalit. Zminuji to pro to, ze jsem udelal jednu z peknych blbosti, ktere me budou pekne dlouho srat. Jelikoz jsem si vzal kurty, ktere nebyly uplne v poho. Tema jsem uchytil predni bryle a bohuzel na kruhaci mi kurt praskl a motorka letela v dodavce na bok . Stesti bylo, ze jsem tam mel polozene nove gumy, ktere zmirnili pad, ale podsedlovka mi bohuzel narazila do blatniku a malinko se mi vzadu nastipla. Takze po asi 15min kurwovani jsem to jakz tak uchytil a hybaj ke kamosovi pro nove kurty. Pak uz jen vyzvednou party stan, kolegu s RSV a jeho slecnu a padilo se smer Zilina a po dalnici do Sence.
Dojeli jsme neco kolem 18h, z nasi skupiny jsme byli jedni z prvnich. Rozlozit stan, vytahnout moto, udelat si spani na noc a hybaj na pifko do restauracky, ktera byla uvnitr fajne klimatizovana. Dostali jsme od obsluhy upozorneni na komary a tak prisle na radu repelent. Nakonec dojeli i organizatori a tak jsme se presunuli na pifko zdarma (Plzen) a grilovane klobasky. Pojedli jsme, vzali do ruky kelimky a uz skoro za tmy se vydali projit pesky trat.
Probehlo symbolicke zalehnuti do kaceru, ktere nas melo ochranit. Ukazalo se, ze tento ritual si priste zopakujem .
Neco kolem 2h rano jsme nakonec radne posilneni zalehli, ja venku po dukladnem prostrikani vseho kolem Biolitem. Nekteri, ale byli celkem imunni i na tenhle hmyzi power.
Rano se slo na vec. Ja si jeste potreboval nechat prezout gumy, takze jsem kluky z JANPET uz otravoval jen co otevreli box. NAhodili mi uplne nove Qualifiery II a slo se do prvni jizdy. Prvni dve kola nas vedl Pepa Srsen, jelikoz novy okruh nikdo poradne neznal, tak aby nam ukazal stopu. Ja byl nejdriv krapet vyjukany, ze jsem sel do C skupiny, ale potom se to ukazalo jako dobra volba.
Takze prvni jizdka okrouzene a prvni skrtnuti kolinkem. Prijel jsem vytlemeny jak masarka na plexi. Pak uz to melo ryhcly spad, povinne se napit, polit se kompletne studenou vodou a vyckavat na dalsi jizdu. S kazdym kolem jsem si to uzival cim dal tim vice. Odpoledne byla mensi pauza a slo se opet na to. Kolega pujcil sve polovicce RSV, tak si sjela dve dvacetiminutovky aby neprisla z kratka .
Ja koketoval s myslenkou, ze si pujcim KTMky, ale pak jsem se na to vyprdl, coz je mozna skoda. Pujcovali to jen na zaklade papiru, kdy bych caloval jen to co bych pripadne rozbil. Cely den se grilovaly klobasy a tocil se Birell. Navic byla moznost si nechat zdarma nastavit od Halbicha podvozek a to jsem samozdrejme taky nevyuzil .
No kluci od pneu mi nafoukly gumy na 2.0 2.0 aby jsme pak mohli laborovat, jelikoz teplota trate vysplhala na hodnotu kolem 57C a vzduchy byla myslim max 44C nechal jsem si upravit nasledne tlak pri zahratych pneu na 2.0 a 1.9, bohuzel jsem ztoho mel divny pocit, tak jsem to nechal vrati zpatky. Ani jednou mi guma neuklouzla a to jsem brousil uz i stupacky.
V poslednich jizdach uz jsme to koleno daval skoro v kazde zatacce, okruh je to nadherny (sice v jednom miste trosku zvlneny, po prvnim horizontu). Horizonty jsou opravdu na srdce, hlavne prvni, kdyz clovek nevi jak do neho najet stredem a druhy, kdy je treba brzdit tesne pred horizontem, jinak se motorka odlehci a uz do dalsi ostre prave nejde dobrzdit. Diky tomu ze je okruh variabilni, tak je tam unikova zona, takze nebyl problem. Nejake ty pady byly, ale snad se nikomu nic vazneho nestalo.
No a pak uz prisla posledni jizda, kdy jsem jel opravdu uz dost na maximum, motorka slapala jako hodinky. Kdyz uz si tak rikam, ze to po cilovce peru co to jde v prvni zatacce a mam toho plnou helmu, tak me z venku preletala Suzuki od Premka Glinze, kterej mel cas se jeste otocit a pekne mi zamavat v tu chvili jsme mylsel, ze ho sezeru .
Pak uz jsme jen zbalili rychlo jak to jen slo, protoze v utery jsem padil do prace a vydali jsme se na cestu domu. Byl jsem radne unaveny, kdyz jsme nakonec o pulnoci vse vybalili a ja dojel domu. Kazdopadne organizacne to bylo vymakane a trat byla nadherna. Pokud se vydari radi bychom si to jeste jednou letos projeli. Takze v sprnu kdo by mel zajem, muzeme se domluvit na nejake spolecne agenture.
Prikladam tady odkaz na fotky a video:

www.motosrsni.net/fotoavideo/fotky/sezona2010/slovakiaring/index.html

babynek (17) napsal 14.02.2011 v 11:13

si pis kurna :)

Mileek (331) napsal 16.01.2011 v 16:06

tak letos si ho zopáknem s osmihodinovkou ,co?

Sharis (0) napsal 22.07.2010 v 14:11

Hezky napsane a Slovakia uzasny okruh ja se tam budu vracet jeste v zari s DA racingem

• Slováč 8h endurance

Na tento závod jsem se začal těšit už ve chvíli kdy to kluci od Racetrack oznámili. Trošku mě mrzí, že účast Čechů byla tak malá. Protože za ty peníze dostat 2 dny klasického ježdění a pak ještě 8h endurance bylo prostě

Vloženo: 08.08.2011
    Uskutečněno: 03.07.2011
  • Prochcaný most

Nechal jsem se překecat na dvoudenní okruhové jezdění v Mostě a budu na to asi dlouho vzpomínat . Jeli jsme pěkně nabalení - 3 motorky na vůzku a plná Octávice věcí po našem národním tankodromu skrz celou republiku. Už

Vloženo: 11.04.2011
    Uskutečněno: 13.09.2010
  • Konečně spolu ;)

Taaak konecne jsme se my dva sesli a dali jsme nejakou delsi jizdu. Domluva byla asi behem 5min v patek po sichte. Krapet bylo dusno, ale to nas nemohlo odradit. Trasa vedla zase na Opavu-Bruntal-Rymarov(Skritek)-Sumperk

Vloženo: 09.07.2009
    Uskutečněno: 03.07.2009