Yamaha FZS 1000 Fazer (2001)

Vlastník chuan
Vloženo 13.12.2009
Aktualizováno 6.4.2013

Vyjížďka po jižních čechách

Vloženo: 18.04.2010, Uskutečněno: 18.04.2010, Zhlédnuto: 2x

Konečně se udělalo hezky, oteplilo se, a tak jsme se já, Jíťa, brácha, otec dobeš, Charlie a Dan vypravili na první delší vyjížďku. Naplánovali jsme si trasu do jižních čech. První den jsme dopoledne vyrazili směr Bechyně, Netolice, Prachatice a Frymburk. Oběd jsme si dali v příjemném penzionu s restaurací, kde sme se výborně najedli, dobeš si dal dokonce jako dezert po hlavním jídle řízek. Pokračovali jsme směrem na Frymburk k Lipnu, kde jsme si udělali malou kulturnní vložku na zřícenině hradu Vítkův hrádek. Výhled byl krásný ale Alpy jsem zase neviděl. Potom už jsme zamířili přímo k osvědčenému penzionu, kde jsme se ubytovali poručili si kus flákoty pivo a dali se do debaty o proběhlém dni. Za chvíli dorazili piňón, Pavlík a Fanda. Teprve Teď začala pořádná zábava. Pivo teklo proudem kořalky taky a zábava byla dlouho do noci dokud nepadli i největší borci.
Ráno bylo jako vždy kruté ke všem, k někomu méně k někomu více. Dan s dobešem prohlásili, že už nemůžou dál a dali se přímou cestou k domovu. Zbytek výpravy pokračoval do Rožumberka, kde jsme si udělali kulturní vložku na hradě pouze já, Jíťa a brácha. Kluci na nás počkali pod hradem v restauraci. Potom už jsme jeli domu. Vzali jsme to přes Český Krumlov, Budějovice a Týn nad Vltavou, kde sme chvíli poseděli na benzince a pak pokračovali dál přes Bechyň a Opařany domu. Na náměstí v Sedlci jsme zhodnotili vyjížďku jako velmi zdařilou a po té jsme se už každý rozjeli ke svému domovu.
Najeli jsme Zhruba 400 kilometrů.

• Prodej Fazer

Tak jsem dnes Fazera prodal. Musím se přiznat, že jsem se s ním loučil velmi nerad, byla to moje první litrová motorka, nikdy jsem s ní neměl žádný problém a mám na ní jenom krásné vzpomínky. Věřím že nový majitel bude

Typ: Prodej
    Vloženo: 06.04.2013
    Uskutečněno: 06.04.2013
  • Dovolená 2012 - 11

Sobota 14.7. Vstávali jsme dlouho, ale kupodivu jsme nikdo neměl kocovinu. Bylo to smutné, věděli jsme, že nám dovolená pozvolna končí. Chlapíkovi na recepci jsme zaplatili za ubytování a s přáním ať se mu dobře daří

Typ: Dovolená
    Vloženo: 10.12.2012
    Uskutečněno: 14.07.2012
  • Dovolená 2012 - 10

Pátek 13.7. Byli jsme domluveni na placení ráno a ta rodinka se tak bála abychom jim neujeli, že zamkli všechny dveře v domě aspoň na 5 západů a schovali klíče tak důkladně, že je ráno ani nemohli najít. Znechuceni j

Typ: Dovolená
    Vloženo: 10.12.2012