Honda SH 300 (2014)

Aktualizováno 6.4.2018

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 7 záznamů

LOWEOld
LOWEOld napsal 13.02.20 v 20:41 10b.

mechanik1011
mechanik1011 napsal 20.09.16 v 08:02 10b.

Třístovka Sh je krásný stroj, vždy zabrousím do recenzí a rád si počtu ... Co se týká ošetřování plexi, velmi se mi osvědčilo po umytí ošetření autoleštěnkou - neabrasivní / autobalsam/. Plexi se vyleští, snadno smyjí nečistoty vše je parádní a nádherně průhledné. Takto ošetřuji plexiskla již mnoho let

Honánek
Honánek napsal 10.02.16 v 18:16 10b.

Téma nosnosti kufru mne pobavilo. Párkrát už jsem např. z Baumaxu vezl pytel cementu. Jinak když jsem prodával loni svou vysloužilou, r. v. 07, koupil jsem zase novou SH300. Lepšího pracanta jsem pro mé účely neobjevil.

Slávek-TDM
Slávek-TDM napsal 24.07.14 v 15:54

Jinak pan Kvítek z mladoboleslavské Hondy, to je osoba. Vymluvil by z jalový krávy tele Ale u prodejce je to asi nutný a evidentně mu to jde dobře

ddt69
ddt69 napsal 23.07.14 v 18:56 10b.

Je to perfektní dříč. Můžu potvrdit :) Mám originál plexy i blastry. Stejně jsem pořídil na podzim vyhřívání heftů. To nenahradíš. :) Jinak deka ala Tucano Urbano je v našich zeměpisných šířkách must .)

Dále taky ve vlhku a zimě kope spojka při studeném rozjezdu. Takže studené rozjezdy nejsou zcela plynulé. Ale problém to není. Spíš mě zaráží, že to Honda nemá za ta léta vychytané.

Jo a taky cena gumy v tomto rozměru je pecka. Zadní přes 3 litry. Podařilo se mi píchnout po 3k km a to zamrzí.

Taky nechápu proč mají tak měké origo plexi. Mám FJR a to myju bez omezení pravidelně a škrábance nejsou. Tady jsem myl po roce, velmi opatrně a stejně jsem poškrábal. Ještě že při mých 194 cm si můžu vybrat zda se dívat přes plexi nebo nad :)

stařík62
stařík62 napsal 23.07.14 v 13:04

Jsem o krok pozadu. Mám SH150 a pokukuji po SH300 přesně z popisovaných důvodů (hlavně ty menší rány do páteře na nerovnostech, jsem z Prahy a dávka 80 km přes město je pro moje záda hrdinský čin). Ty 3 kila zátěže do boxu neber vážně, vezl jsem v boxu cca15 kilo a nic. Takže ať hezky slouží a slouží a ...

crhyv
crhyv napsal 23.07.14 v 11:08

Bílá tomu sluší , tak ať dělá jenom radost a hlavně je to Honda!!!