BMW F 800 GS (2009)

Aktualizováno 26.2.2014

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 6 záznamů

Stormcaller
Stormcaller napsal 05.03.14 v 23:56 10b.

Krásny GSo. 10 b. Ať to jezdí!!

Petr_TA
Petr_TA napsal 27.02.14 v 15:17 10b.

Dobrá volba
Bohužel pro mě malá
No nic nechám si Varana

petrD.J
petrD.J napsal 27.02.14 v 10:56

ve své podctatě souhlasím s vámi co člověk to názor. jak se říká koupil sisi vopici musíš mít na banány
všem mnoho štastných km v nové sezoně.

Ted_
Ted_ napsal 27.02.14 v 10:35

dovolim si nesouhlasit, mam GS 2014 a nic specialniho nepotrebuju. Sedlo je myslim uplne v pohode a naopak znam lidi, kteri si koupi spickovy vyhrivany sedlo za 27t a pak zjisti ze standard je lepsi. S 800 zkusenost nemam, ale nepotrebuju ani zvedat riditka ani nastavit zrcatka, ani pridavny svetla...
spis mi pripada ze je na tyto motorky mraky doplnku a majitele si holt nemuzou pomoct a postupem casu z motorky udelaj vanocni stromek.
Samozrejme respektuju tve duvody a pravdepodobne i spokojenost s tvymi upravami, ale tvrzeni, ze vse pro komfort, bezpecnost a cestovani je potreba prikoupit je z meho pohledu trochu prehnane.
At dobre slouzi.

Devil007
Devil007 napsal 27.02.14 v 09:22 10b.

Měl jsem tu možnost a musím říct, že až dospěji pořídím si buď BMW F800 GS nebo Triumph 800XC. S těma příplatkama, je to všude stejné. U mého eFka jsem také dostal holou motorku a dokupoval takové nezbytnosti jako zadní blatník a to za nemalé peníze u BMW to musí být ještě o jiných penězích. Jinak za mě jasných 10b. Hodně zábavných km

Zdenda81
Zdenda81 napsal 26.02.14 v 21:51 10b.

Tak tohle BMW se mi moc zamlouvá. To že si za vše připlácíš je u těchto značek normální nejenom u motorek. Proto to nejsou motorky úplně pro každého a pro spoustu lidí jenom sen, ale kdo vyzkouší a koupí málo kdy se spokojí s nějakým japanem. Přeju spoustu suprových kilometrů bez nehod.