BMW R 1150 GS (2001)

Džarvis
Džarvis napsal 06.05.17 v 13:59

T.Honda
T.Honda napsal 01.07.12 v 15:59

Pěkný báwko koukám taky výroční model, to je má srdcovka a má ze všech nejhezčí barvu, já jsem byl vždy na modrou. Taky dávám 10 bodů. Já ještě kufry nemám ale přes zimu dám Big Husky ty mají pořádný obsah a jsem s nima celkem spokojený měl jsem je na minulé motorce.

ZuziiiJajda
ZuziiiJajda napsal 12.05.12 v 07:32

Děkujeme magossi, nádherný je :) ZORI bylo jich i víc - ale to se opravdu nedá ujezdit - tak musely holky do světa, děkujeme a při výběru slouží hlavně cíl cesty i když teď Hondička spinká víc, jelikož trénujeme na léto. Alane děkujeme jsou malé a víme to dost dobře - když se do nich máme sbalit na 14 dní - na víkend nám stačí :D bohužel na Alpy se letos asi nedostam - ale v pětiletce to zahrnuté máme :D - Letos vyrážíme k moři :) pro jistotu to vezmeme přes Rumunsko, tak snad to bude ten správný terén :) jen máme trošku strach z těch lidí názory na ně se v různých cestopisech liší tak uvidíme... děkujeme burdus

burdus
burdus napsal 12.05.12 v 00:59

tak hurá někam do terénu a přezout na šotolinku , at drží endurko)

Alan-2
Alan-2 napsal 09.05.12 v 22:24

Vypadá krásně , ale které GSo nevypadá .
Kufry jsou hezké, ale až pojedeš dál poznáš, že budeš potřebovat větší , ať ti slouží a třeba se někde v Alpách potkáme .

ZORI
ZORI napsal 09.05.12 v 21:06

vypadá to že máš dobrý vkus na motorky, vím co to je mít v garáži dva stroje, ale teda takové dvě parády to bych se dlouho rozmýšlel kterou z nich si vybrat na projížďku.. 10b za obě

magoss
magoss napsal 09.05.12 v 20:06

Krásnej výroční gaučík :) tak přeju hezké odpočívání na něm a příjemné zážitky z cest opravdu hezký