BMW F 800 GS (2010)

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 12 záznamů

Wildaja
Wildaja napsal 12.11.14 v 07:56

Tento konkurenční boj řeším i já . Krásná motorka, bezvadný popis .
Ať dělá jen samou radost při různorodém ježdění cestou necestou, pokud ji ještě máš ??
I tak dávám 10b. .

Shiver
Shiver napsal 24.01.12 v 17:04

Moc pěkný! Ta barevná kombinace je super.

Pjercak
Pjercak napsal 03.12.11 v 10:50

Paradni brambor s barvou pomerance tak at to jezdi a touratech je best

Stako
Stako napsal 01.12.11 v 14:03

Nazdar. Z vyberom som na tom podobne ako ty. Tiez uvazujem ci triumph alebo bmw. Odpovedzmi, ktory z tychto dvoch stojov bude pre cestovanie vo dvojici lepsi. Nejedna sa o nejake siahodlhe cesty, ale aby to spolujazdec mal s primeranym komfortom. Zatial som neosedlal ani jednu z tychto dvoch ale rad by som pocul niekoho nazor. Cital som ze sedla na bwm su dost tvrde. Vdaka

Petr_TA
Petr_TA napsal 28.11.11 v 20:27

velká gratulace
Já mám spadeno TRIUMPH TIGER páč ten motor je fakt super a je i na posed lepší (teda aspoň pro mě )
10b

Paul23
Paul23 napsal 28.11.11 v 19:36

Se světlem mrkni na bmwgs.cz fórum řešilo se to tam mockrát. Jinak o Touratechu to víme všichni, ale všichni víme, že jejich věci fungují a dělají to lidi, kteří o tom něco ví a dělají to rádi. Například neznám lepší padáky na F800GS než od Touratechu. Ale zas když už máme takový motorky tak proč jim nedát to nejlepší. Jinak je fakt nádherná tak ať ti dobře slouží a užívej co to dá .

TomCBF1000
TomCBF1000 napsal 28.11.11 v 11:21

pěkný báwo, s tím Touratechem máš pravdu... drží se doporučených cen výrobců ( které jsou o cca 20-30% větší než je tržní standard), ale zase je všechno košer. Budu kupovat Garmina zumo 660 a u Toura bych nechal za celej set okolo 25 000 Kč a to samé se dá sehnat do 17 000 Kč.

kocharowski
kocharowski napsal 28.11.11 v 10:58

Dobrá volba,taky jsem šel touto cestou jako ty ; jen bacha na to světlo,pokud tam máš anglickou asymetryku měl bys ho správně vyměnit,seřizování je hloupost i když se o tom píše v návodu,to je jen pro krátkodobé užití při výletu do zemí s pravostranným provozem. Věř mi, dost jsem se vyptával na kompetentních místech než jsem dal 5500kč za nové světlo.

rudirt
rudirt napsal 28.11.11 v 08:44

Věřím, že dobrá volba! Pěkně jsi napsal, že ses rozhodoval mezi BMW a TRIUMPH TIGER, a co Tě nakonec k BMW dovedlo. Holt anglické klasiky ze 60-tých let už asi nemají ty správné následovníky...
Mnoho km a vždy šťastný návrat!!!

pavelzelda
pavelzelda napsal 27.11.11 v 23:23

Je to krasavec 10 b. jasných...přeju krátkou zimu

biosák
biosák napsal 27.11.11 v 19:45

Krásný stroj,ať ti slouží

istonbike
istonbike napsal 27.11.11 v 19:39

Krásná Brambůrka tu bych bral rozhodně raději než 1200 GS 10b s přáním super off i onn-road kilometrů v sedle