Yamaha TRX 850 (1997)

Koťas napsal 16.10.09 v 22:48

Chlope, za 10!!! Je krásná, tak hlavně opatrně a někdy na cestě hojas

Italofil
Italofil napsal 01.10.09 v 23:19

Zdravím, měl jsem před pár lety tu čest se posadit za řidítka TRX na pár minut a zanechalo to ve mě velmi pozitivní vzpomínky, obvzláště na tu zvukovou kulisu. Od té doby jen a pouze V2 a nic jiného

deimos
deimos napsal 16.04.09 v 16:08

tulajz
tulajz napsal 14.04.09 v 18:13

Zdarec!!! Velice pěkné TRX, škoda, že jich je u nás tak málo. Přeju hafo šťastných KM s touhle japonskou Ducati A máš to za X

Víťan
Víťan napsal 21.03.09 v 20:23

Moc pěkná motorka.
Přeji pohodové jízdy.

Radza
Radza napsal 31.01.09 v 22:02

Kultovní stroj kterej nikdy nezestárne!Ať to lítá a hlavně ve zdraví

Martin.Saf
Martin.Saf napsal 20.09.08 v 12:43

Zdravim, :) ... bohuzel sem mel nejaky problemek na ceste do chorvatska a zkoumal sem tamni asfaltek z vetsi blizky nez je to zdrave tak mi ten srazik nevysel. ale snad nekdy! Budu se tesit! ...

denis.ananas
denis.ananas napsal 23.08.08 v 10:32

Máš ji nádhernou, gratuluji. V téhle barvě je nejkrásnější. Měl jsem 96 černou a neměl jsem jedinej problém, myslím, žes koupil skvělou motorku s duší.

Delta
Delta napsal 19.02.08 v 18:06

V týhle barvě to byl můj sen.Krásná ať slouží!

Dave_AWARD napsal 03.07.07 v 21:45

Přijeďte na srazík TRXáků 21.-22.7.2007<br />
vice v sekci Akce a Srazy<br />

Daryth
Daryth napsal 14.05.07 v 09:04

Zdravím. Možná by šlo udělat malé jednodenní setkání TRX a TDM se společnou vyjížďkou. Teď sice nemám čas, ale později v létě by to zorganizovat šlo. My se združujem na stránkách http://www.yamaha-tdm.cz/ a pořádáme i svoje srazy.

WEB
WEB napsal 06.12.06 v 11:37

PĚKNÝ &quot;BAJK&quot;!Tímto bych tě rád pozval na akci,kterou na jaře pořádám - Ostravský autosalon WEVI a s tím spojenou výstavu motocyklů (pravidelná prezentace cca.20 motoznaček - web:www.wevi.cz).Součástí akce je i společná vyjížďka Ostravou - více info v sekci: akce a srazy.Již nyní se můžeš přihlásit,vždyť z NJ je to pro tvou mášu max. hoďka! Zdraví Patrik

zilvarcz napsal 23.05.06 v 10:44

Zdar Dave!<br />
Ty máš na TRX určitě originál výfuky, jak se Ti zda zvuk, je pěkný? Já mám taká vizuálně origo a pěkný &quot;sound&quot;, ale nevím, jestli do nich někdo &quot;neštoural&quot;. Uvažuji o koupi jiných originálů, protože mé jsou trochu obouchané a jeden už přepláštěný. Zatím se měj, Pavel.<br />

Míma
Míma napsal 23.03.06 v 12:36

Chlapy,kdybyste někdo věděl kde sehnat na trx klínek pod motor,klidně i poškozený,dejte mi určitě vědět.Díkes

Míma
Míma napsal 02.03.06 v 10:33

Čau,s tim setkáním to není vůbec špatný.Jen se bude dosti těžko hledat místo kam to mají všichni stejně daleko.Ale nebude od věci všem předvést co jsou TRX za bestie míma

Edudant
Edudant napsal 08.01.06 v 16:57

Wooow Tu chci

Dave_AWARD napsal 28.12.05 v 08:58

Ahoj!<br />
Pavle, nemáš zač. je třeba si pomáhat <br />
Červena? Chtěl bych to vidět na te moji krasavici, jake by to bylo.. Snad nekdy <br />
Bye

zilvarcz napsal 24.12.05 v 20:56

Zdar! Díky za pomoc se sedačkou,ale už jsem ji sehnal v Německu a mám ji doma-stála mě 20E a je červená a v dobrém stavu. Měj se, Pavel

Dave_AWARD napsal 23.12.05 v 18:13

Mara_B_:<br />
Ten článek co vyšel v CMN asi pred mesicem o TRX.. Tak to je ta moje <br />
Kluci, pak jeste vysly myslim 3 cisla MOTORKARe a tam byly vsechny seconhandy co vysly... ted nevim kde. Zkusim to pohledat, ale kupovali jsme to s kamaradem na polovic, tak snad neco najde on. <br />
<br />
Jinak přeju šťastné a veselé Vánoce!

napsal 23.12.05 v 13:41

To cekatel36 : no tak ty mi nezbydou...ale mam tam vidle,koutouce, brzdice, kyvku, podsedlovy plast a par drobnosti...

zilvarcz napsal 22.12.05 v 13:32

Zdravím!<br />
Sháním článek o TRX 850 v &quot;second handu&quot;, MOTOKATALOG 2003 - nemá někdo z vás? Nebo alespon čitelnou kopii článku? Díky, Pavel

Dave_AWARD napsal 21.12.05 v 23:31

Hello!<br />
<br />
Přeji vám všem krásné prozití vánočních svátků a jen to NEJLepší do too nového roku! <br />

zilvarcz napsal 21.12.05 v 21:16

Zdar!<br />
Já jsem z Teplic v Čechách, ideální pro mne pátek a sobota. Každou neděli jsem &quot;pracovně&quot; vytížen... .Měj te se,všem i vašim blízkým přeji krásné Vánoce a mnoho štěstí v roce 2006, extra pro nás pohodu na silnicích!!!<br />
Pavel

zilvarcz napsal 20.12.05 v 07:51

To RF 900:<br />
Nezbydou Ti i držáky od zadní sedačky? Díky, Pavel.

Dave_AWARD napsal 19.12.05 v 22:54

RF 900:<br />
Kontakt jsem přeposlal..<br />
<br />
Prosím vás, napište mi na mail či ICQ odkud jste. Příští sezonu bych chtěl uskutečnit takové malé setkání TRX a potřeboval bych propočítat kde se sejít. Ať to máme každý na nějakou tu projížďku.. Co vy na to? <br />
Dík a bye!

napsal 18.12.05 v 20:14

To Bunek: necham ti klidne cely zadni svetlo.....ja ho nepotrebuju... tady je na me tel 604 826 865 ..

napsal 17.12.05 v 04:40

zdravím všechny téeriksáky.<br />
<br />
náhodou jsem našel tuhle diskuzi s krásnými prezentacemi a fotečkami a jsem rád,že eksistuji stejné postižení maníci jako ja.mam trx r.v.97. koupil sem ho na jaře 05 a nahrkal sem na něm asi 8000km.<br />
sháním sklíčko na zadní světlo,dejte vědět kdyby jste o něčem věděli. dík<br />
<br />
taky mě zajímá váš dojem z přední brzdy - dal sem tam pancéřáky,vyměnil pístek v pumpě a furt se mi zdá gumová.<br />
<br />
na web se moc nedostanu,jestli vás mužu poprosit o vaše náměty a názory na majla: lkoutna@visteon.com dík moc<br />
Award:nechceš jít pokecat na pivo? jsem taky z NJ<br />
mejte se fajn. hezký svátky a TRXu zdar.<br />
Buněk

Dave_AWARD napsal 15.12.05 v 22:54

Ahojte! <br />
Už mi od Zbyňka přišly čepičky TRX.. Jsou pekné <br />
Mam jednu červenou a jednu modro-bílou..<br />
Čekateli -dík za info. Jinak ty úchyty, to nevím.. Zkouším <br />
Bye

zilvarcz napsal 14.12.05 v 18:21

Zdravím!<br />
Než odejdu domů, tak bych poptával origo úchyty pro spolujezdce za rozumný peníz!Mějte se!

zilvarcz napsal 14.12.05 v 18:10

Pro RF 900:<br />
<br />
www.TRX850.de - SERVICE - TRX DATEN - rozbalit lištu cca uprostřed strany a &quot;SCHALTPLAN TRX&quot;.<br />
At se daří!<br />

Dave_AWARD napsal 13.12.05 v 21:08

RF 900:<br />
Ahoj!<br />
Tak to nevím.. Zkusil bych si na netu sehnat el. schéma anebo pohledat v diskuzi.<br />

napsal 13.12.05 v 10:11

Zdar..lidi potreboval bych pomoct..potreboval bych vedet jaky dratky (barvu) vedou ke kontrolce neutral a jaky k budiku na teplotu...nejak se mi to nedari zapojit...diky...

zilvarcz napsal 09.12.05 v 17:22

Zdar,<br />
to je do práce, koukám, že jsi online, jenže já už musím domů. Sedačku jsem ještě nesehnal, poslední nabídka byla 20E+poštovné. Ted čekám na foto a pak uvidím . Bral bych i samotnou plast. desku. Díky za pomoc [ , ted už odcházím, měj se!! Pavel

zilvarcz napsal 09.12.05 v 17:08

Cena je 160,- + pošta. zdar.<br />

zilvarcz napsal 08.12.05 v 08:54

Zdar DRACI!<br />
Jsou k mání kšiltovky TRX od bývalého-TRX Zbyni, viz www.bikers,cz/trx a je tam zvěčněn i neslavný konec jeho biku - on je v pohodě. Cenu za čepec ještě dodám, ale já na svou &quot;lysou hlavu&quot; budu určitě navlékat ČERVENOU! <br />
Mějte se, Pavel

Dave_AWARD napsal 24.11.05 v 22:04

Ahojte!<br />
RF900:<br />
Dík. <br />
čekatel36:<br />
Vezmi kámoše a kup mu plínku.. Co kdyby.. <br />
Ale primárně bych se chtěl sejít jakožto TRXka.. Mohli bysme pozvat i nějaké TRXáky(čky) ze slovenska, co vy na to?<br />
Už teď se moooc těším <br />
Tu sedačku, nevím <br />
<br />
Německý server znám, ale němšitě moc neholduju.. Spíš english - pravidelně v rámci pracovní doby <br />
Tak zas někdy.<br />
Čaute!

zilvarcz napsal 22.11.05 v 18:52

Jinak sháním zadní sedačku-viz. inzeráty, kdyby někdo, někde viděl - nejlépe černou, ale i jinou.<br />
Ztratil jsem ji při jízdě po hodně hrbolaté silnici!! Snad &quot;unavený&quot; zámek, slabina TRX nebo sabotáž?? Jinak pro nás nováčky na TRX výborná stránka www.trx850.de (samozřejmě jen pro toho,kdo ještě neobjebil ) Tak zase, někdy DRACI!!! Pavel

zilvarcz napsal 22.11.05 v 18:41

Omluva, vidí ne &quot;vydí&quot;!!! V mojich letech...

zilvarcz napsal 22.11.05 v 18:40

Tak se sejdem a já vezmu kámoše na Ducati!!! Ať vydí pořádné &quot;dvouhrnky&quot;!!!

napsal 18.11.05 v 11:09

S tema kontaktama je to dobrej napad..

Dave_AWARD napsal 18.11.05 v 07:27

Jsou veci, na ktere se nezapomina.. Jako treba pocit pri rizeni biku <br />
2 Beavis:<br />
Máš absolutní pravdu! Přesně takovou motorečku jsem hledal..<br />
2 Me2d:<br />
Dík. Máš pravdu, je to ta z Yamahy.. Do poslední chvíle jsem věřil, že bude má. 4ekal jsem na schválení úvěru.. Všechny bankovni instituce, nabízející uvěry se mnou vymetly.. Reklama a skutek utek. je fakt, že jsem krátce zaměstnaný a na dobu určitou, ale to, co předvádějí reklamy... Naštěstí mi vyšla vstříc má eBanka.<br />
Mám tam účet přes 6let a to asi rozhodlo.. <br />
2 MARA_B_:<br />
Taky se mi cena zdála trochu moc, ale jak jsem ji viděl ve skutečnosti... Ničeho nelituju. Nové všechny náplně, gumy, málo najeto, od r. 2003 zdokumentováno, co se kdy měnilo - servisováno v Yamaha Praha... a tolik krásy! I'm so happy <br />
<br />
Kdyžtak přes zimu můžem posbírat kontakty a pošpekulovat, kde bysme se mohli sejít atd. Co vy na to?

napsal 14.11.05 v 08:57

Blahopreji ke koupi, vypada pekne - jenom se mi zda ze ta cena byla v tomto pripade trosku prepalena (i kdyz zase asi zaruka puvodu a stavu...).Ja koupil vcera - jsem prestasten (doufam ze mi to vydrzi). Kazdopadne bych rad touto cestou pozadal majitele TRX o vymenu zkusenosti atd.

napsal 11.11.05 v 17:39

Zdar..tak vidim, ze majitelu TRX pribyva..parada...co takle se nekdy sejit...a udelat spolecnou vyjizdku?...Svoji TRX prave komplet predelavam k obrazu svemu...a na jare by mela byt hotova..) ..doufam..

napsal 11.11.05 v 15:07

No paráda.<br />
Vítej mezi nás. <br />
<br />
No mimochodem jestli je to ta z Yamahy, tak si mi ji vyfoukl těsně před nosem.

beavis
beavis napsal 09.11.05 v 14:02

Taky sem mel TRXo. Kurva, to byla tak skvela a vyjimecna motorka, ze snad na ni zadna jina &quot;rejze&quot; nema Cely se to klepalo, pod 4 tis. vsechno vybrovalo jak krava a nad 4 tis. to jelo ...... skvele. Fakt supr stroj. Proste zadnej ctyrvalcovej vysavac)))

zilvarcz napsal 09.11.05 v 09:20

At se daří, koupil jsem taká začátkem října a taky po Jawce, ale měl jsem pauzu cca 12 let... Jak jsem to mohl vydržet...??? Zdar, Pavel

Dave_AWARD napsal 08.11.05 v 22:47

TomiGSX: Čekala na mě! <br />
<br />
Desmo: Kdybych chtěl mít to, co má mnoho jiných.. Koupím si tu Ducatku.. Ale to jsem nechtěl. <br />
<br />
Petr: Takových názorů jsem na netu potkal, mnoho.. TO mě utvrdilo. Jet do Prahy vlakem a spátky na ní Olej.. Jasně! Dík.<br />
Děkuju všem za příspěvky

napsal 07.11.05 v 12:01

Užij si ji,mel jsem TRX nekolik sezon a byla to jedna z mych nejlepsich motorek... P.S. Hlidej olej.

Desmo
Desmo napsal 07.11.05 v 09:32

<br />
Solidni moto, s peknym zvukem, ale Ducati to stale neni<br />

smazany2641
smazany2641 napsal 07.11.05 v 09:14

Nokonečně se jí někdo ujal, stála v Yamamotu pěkně dlouho....neuvěřitelná leštěnka. Ať slouží!

Dave_AWARD napsal 06.11.05 v 21:34

Děkuju, děkuju! Opravdu mě to moc těší!

Petr-RSV
Petr-RSV napsal 06.11.05 v 10:50

Krasna motorka, kterou clovek nepotka na kazdem rohu...

napsal 06.11.05 v 10:42

Chlape,gratuluji.Tahle motorka je můj sen.fakt krásná...

smazany16540
smazany16540 napsal 06.11.05 v 02:52