Kawasaki ZX-6R Ninja (2000)

Vlastník Typecek

smazany5781 napsal 31.05.07 v 10:51

Pěkná tak ať slouží

smazany29690
smazany29690 napsal 31.05.07 v 09:55

Banda by te mohla sezrat, za to ze to jsi napsal &quot;lapka&quot;. Chapu tvoji radsot z toho jak je krasna, ale je to napsane stylem, jak by jsi pouzival na baleni holek, a to proste nikdo nema rad. Protoze dneska si motorku koupit fakt kde kdo a k opravdovemu motorkari ma daleko.<br />
<br />
Nasrany muzes byt na koho chces, to mi je celkem jedno, klidne i na me, pokud tim dospejes k dobremu nazoru a postoji k veci = vyhrano.<br />
Ze jsi neco zazil??? No asi malo. <br />
Tak se drz a na bezpecnost hled jako na 1. vec co musi byt 100%

Fr3em4n
Fr3em4n napsal 31.05.07 v 09:31

místo slideru čéžky to mě ještě nenepadlo <br />
<br />
pekná kawa , at jezdís dlouho bez nehod

Typecek napsal 30.05.07 v 20:12

Ninjista: No ja bych to tak taky viděl.Ale takhle to jede 200km/h coz je v 10tis.otáčkách.. Přišel sem tím hlavně o ten největší nášup,spodek je pořád dobrej<br />
Osl!k: Bál bych se,že ti ty tepláky zničím Ještě bys mě mohl jako dobrýho kámoša založit na koupi svých kalhot

napsal 30.05.07 v 19:22

typeček: Klidně ti ty kalhoty půjčím, jenže ti budou veliký... zhruba tak o 2 čísla..

carka-carka
carka-carka napsal 30.05.07 v 19:12

S tím výkonem musíš potichoučku polehoučku a jednou to klapne uvidíš

Typecek napsal 30.05.07 v 19:02

Osl!k: dík.. píšu tam,že mám hadry v plánu,jen co na to budou peníze.Zatím mi mužeš pujčovat svoje,co ty na to? <br />
Riči: Díky,díky.Někdy se snad někde ještě potkáme<br />
Krajinkář: Vím jaký riziko podstupuju,několik padů v džínách sem taky viděl a pár jich aj zažil. Naštěstí relativně lehkých. Nepořídil sem si ji kvuli tomu,že bych na ni chtěl někoho lapit.Chtěl sem tim jenom říct,že se mi prostě hodně líbí..Strávím klidně víc než půl hodiny tím,že se na ni dívám a obdivuju ji..Jen nechápu za co by mě měla banda sežrat?<br />
Původně sem na tebe byl naštvanej,ale máš pravdu,takže sem nasaranej spíš sám na sebe,že tak riskuju.<br />
Ninjista: No už bylo na čase.Práci Tatínka si nemůžu vynachválit a i ostatní jeho práci chválí,že to takhle dokázal &quot;na koleni&quot;. Jo na full power se už taky těšim,ale vysvětli rodičům,že ti už tento výkon nestačí..

carka-carka
carka-carka napsal 30.05.07 v 18:51

Tak koukám,žes jí sem už frknul.S tatikem se vám to daří ji dát dohromady ,tak si ji užij a hlavně snad brzy ten plnej výkon

napsal 30.05.07 v 18:34

ales.ligas@seznam.cz<br />
Posílej <br />

napsal 30.05.07 v 18:08

for Oslik nebo Osel nebo jak si říká.aby jsi se měl na co ptát hele.ale jestli máš zaje mtak mi dej mail a já ti poslu fotky

smazany29690
smazany29690 napsal 30.05.07 v 16:13

Hmm zajimave a usmevne.<br />
V textu mas napsane &quot;co víc si přát&quot; no ja ti to reknu, poradne hadry na takovou masinu. <br />
Kdyz mas takovou motorku tak zkus nejezdit...No nevim, v kazdem pripade, kdyz se vysekas a poznas co to je, a co to mnohdy udela i nejkvalitnejsimi dostupnymi kombi tak si predelas poradek hodnot!!! ( nedej boze sletet v tech ryflich ). To ikdyby ti potom stala tvoje nejvysnenejsi masina v garazi tak radsi tyden pockas na hadry a potom se projedes. <br />
<br />
Jinak to s tou lapkou, radsi smaz je to trapne a trapny je ten kdo si to z toho duvodu poridi. Nehlede na to, ze banda te za to sezere. <br />
<br />
Neber to jako kritiku , kazdy si muze delat co chce, ale spise pomoc a radu pred tim, nez na nekterou z tech veci doplatis.

Ričina
Ričina napsal 30.05.07 v 16:13

Čau pěkná kawa, konečně ji vidím. Tak hodně km bez nehody.

napsal 30.05.07 v 16:09

Motorka drsná.... ale ty hadry si fakt kup ;) <br />
<br />
Palec: .. nechci dráždit, ale proč máš profil na motorkářích a nemáš tam motorku?

Typecek napsal 30.05.07 v 13:32

Palec: Je to hezká motorka (aspoň podle mě),tak sem ji s trochou nadsázky nazval kundolapkou.Zatim sem na ni žádnou holku nesbalil.. ale líbí se Primitivní by bylo toho nezneužít )<br />
SLUGI: Dobře ve srovnání s tvými extrémními 195 kobylami jde o mých 43 poníků,ale po cca 20 hříbatech,je to pro mě dostačující.Jede do 10tisíc.Jezdil sem 2 týdny na otevřené a vím jak pojede až pojede..<br />
mickey: První zcela pozitivní komentář! díky chlape;)<br />
normální motorkář: Nelapu,nejsu

napsal 30.05.07 v 11:32

jestli lapeš kundy,tak jsi sám kunda-toť vsjo!!!

xmickey
xmickey napsal 30.05.07 v 11:05

pekny fotky - teda ta prvni a ta treti - ta je vyborna

SLUGI
SLUGI napsal 30.05.07 v 10:44

...lapka? <br />
43 plnokrevníků?<br />
<br />
(mám tam 195k ale že bych měl motorku jako ...lapku? Asi stárnu ... )

Palec11
Palec11 napsal 30.05.07 v 10:39

nevim jestli zrovna tahle je kundolapka.a hlavne proc .?? na motorku balit holku ?? jak primitivní

Typecek napsal 29.05.07 v 22:34

Nohou si samozřejmě vážím,ale zkus nejezdit když máš v garáži něco takovýho.. ale koupi gatí aj bot mám v plánu co nejdřív.<br />
Mimochodem tvý kraťasy taky zajišťují hodně bezpečí tvým nohám nic ve zlým..

Bike.Boy
Bike.Boy napsal 29.05.07 v 21:50

Kawa dobra,ale v dzinach by si na ni asi jezdit nemelo jestli si vazis nohou...

Předchozí
1 2