Kawasaki ZX-6R Ninja (2000)

Vlastník Typecek
Vloženo 29.5.2007
Aktualizováno 14.5.2010

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 80 záznamů

špilas
špilas napsal 22.09.11 v 12:56

bohužel už mi ji nikdy nepujčíš Pomaleji tam nahoře..

Sgt.Dornan
Sgt.Dornan napsal 07.07.11 v 10:39

Odpočívej v pokoji Petře

Nagash
Nagash napsal 13.06.11 v 16:14

Navždy tady kus Tebe zůstane R.I.P.

Ratlik
Ratlik napsal 13.06.11 v 10:53

Nemám slov:( Nezapomenu... ! :(

Malus-Animus
Malus-Animus napsal 13.06.11 v 08:38

lepší silnice tam nahoře

karlos65
karlos65 napsal 26.02.11 v 14:56

CHLOPE BOMBA FOTO!!!RADOST POKOUKAT!!! JEN TAK DÁL!!!

..Sharon..r6

Mario3
Mario3 napsal 20.07.10 v 09:55

tichacekR1
tichacekR1 napsal 18.07.10 v 22:51

...jsem chtěl vědět co jezdíš za pneu...už vím ...taky koukám, že s úsměvem se jezdí líp

Typecek napsal 30.01.10 v 22:44

69Blade: Díky, mám za kámoše brutální fotografy někdy se přidej a taky tě cvaknem

honziskoo: Díky Honzo jezdím pirelli supercorsa dragon/diablo pro. ty tě nikdy nenechaj ve štychu jezdí je i v MS. D211 jsou prý ale lepší

White S: Díky díky je to fakt kočka každým centimetrem Tobě taky good luck s tou překrásnou K7

Spitfire: Super ukrutný díkec ..přeposílám Vejmimu aka fotografovi

Spitfire.
Spitfire. napsal 26.01.10 v 19:10

Super ukrutny fotky

WhiteS
WhiteS napsal 21.01.10 v 17:24

Krásná mašina i fotky!!! Jak říkám, právě tenhle modýlek Ninjy je zrkátka "se srdcem"! Samozřejmě 10 bodíků! Hodně kilometrů bez nehod, Whites

honziskoo
honziskoo napsal 17.01.10 v 23:01

Luxusní jízdní styl , co máš za gumy na tom okruhu?

BERIK
BERIK napsal 17.11.09 v 21:41

fakt brutální fota

Typecek napsal 03.11.09 v 21:23

Ratliku sakra, počkej příští sezónu...přezbrojím, porychlím a pak uvidíme kdo se stáhne do garáže
jinak fotky z okruhu vážně mazaný a čásek ještě libovější

Díkec Hlavatore je to jen o vybavení a částečným překonání pudu sebezáchovy...co ti budu vyprávět

Hlavatore
Hlavatore napsal 17.10.09 v 21:16

dáváš jí pěkně na hranu!

Ratlik
Ratlik napsal 07.09.09 v 19:02

Měl by jsi to přestat šmrdolit v garáži od much a už konečně vyject na drom ...takže?

Typecek napsal 14.08.09 v 11:08

díky Zdeňo ty nízký stupačky mě taky štvou. sice se dají narozdíl od výfuku v zatáčce sklopit, ale aj přesto je to risk jinak škoda tvý mašiny, ale dopadlo to ještě relativně dobře..

zdenek66
zdenek66 napsal 10.08.09 v 17:40

pekny fotky a poradny naklony .Jen bacha na ty stupacky, ja jsem to kvuli nim zahodil,protoze me s vyfukem nadzvedli kolo :(...tak preju hodne km a at pekne slouzi

Typecek napsal 07.08.09 v 01:03

Matisku ty voe, díky je to jen o gumách, okruhu a překonávání sama sebe

matisek
matisek napsal 05.08.09 v 21:39

Ty vo-e no paradně tomu davaš

Typecek napsal 07.07.09 v 21:15

oba moc dobře víme, že na tom normálně jezdit nejde

chromák
chromák napsal 01.07.09 v 18:53

...kluku kluku ty prostě kurva normálně jezdit nebudeš že

Typecek napsal 28.05.09 v 16:27

Kubát: S tím věkem si děláš prdel že jo? A 14Oti koňovej supersport ve sněhu musel být taky skvělej zažitek Jinak luxusní strojovna. Pokukuju po podobný

VRS: Díky Ale tohle bych měl přeposlat fotografovy - dracek87

-Jandys-: Díky za podporu kámo Takovýhle slova se čtou fakt nejlíp Jinak jak říkáš, každej si jedem svojí cestou

toulic: Do nynějška ani ne, ale na okruhu si člověk troufne přece jen trošku víc Jinak V max - good štyl

riderfery: To už je slušná porce zkušeností Tak to hlavně nazkřikni a užívej si ji ve zdravý

riderfery
riderfery napsal 27.05.09 v 20:02

já mám taky ninju 600 od 18 a za necelej rok 17tis km a neboural jsem

-Jandys-
-Jandys- napsal 27.05.09 v 13:00

Chlape,tak sem si u tebe dost početl a pobavil se nenech se rozhodně nijak rozladit z těch článků od závistivců,jeto věc každého kdo na čem,za co a jak jezdí,to hlavní musí mít a to bývá mozek v hlavě,můj respekt a dobrý povrch

toulic
toulic napsal 27.05.09 v 13:00

No nazdar, ty mas asi dost velkou spotrebu stupacek

-Jandys-
-Jandys- napsal 27.05.09 v 12:51

týý jóó ty tomu ale dáváš,paráda-umíš!!!

VRS
VRS napsal 27.05.09 v 11:34

super fotky

Kubát
Kubát napsal 27.05.09 v 11:31

pěkné náklony

Typecek napsal 21.12.08 v 23:45

Joo ginno650, z nekterych fotek to mozna vypada na vymenu, ale ja sjety gumy poctive spaluju jinak gumy obouvam pokazdy stejny, a sice pirelky supercorsa pro, pro me a muj stroj ta nejlepsi volba ale jak tak vydim tvoje fotky, tak u tebe to asi nehrozi respekt z takovy dalky na motce a dik

ginno650
ginno650 napsal 18.12.08 v 01:23

Z tech fotek se zda ze je mozna cas vymenit gumy? :) Vypada to na zavodni slicky. ;) Dobra motka.

Typecek napsal 09.12.08 v 08:31

Šimonko díky ale brzo prijde jeste krasnejsi

Limiter
Limiter napsal 06.12.08 v 21:37

ta je krasna

Max-R1
Max-R1 napsal 15.03.08 v 22:42

Jistě záleží na tom co ná kdo v hlavě a bejt mi dneska 20 tak mě ten diskriminující zákon také pěkně sere! Ovšem kohouti jsou malí pání to jitřenka řídí kokrhání...Seš dopspělej a zodpovídáš za sebe a své chování se všemi riziky které to nese.
Jinak pěknej stroj

Typecek napsal 24.11.07 v 02:12

Hanzelka: díky moc a nápodobně<br />
Palec: Díky přesně!není to o věku,ale o tom co máš v hlavě. Kombinézu sem sehnal minimálně jetej aktuální dvoudílnej model od Padany (samozřejmě červeno-černá a sem spokojenej.Teď už jen sehnat lepší helmu,boty a rukavice jako máš ty a hurá do další sezony.už se fakt nemůžu dočkat

Palec11
Palec11 napsal 20.11.07 v 00:35

Dobře jsi mu to napsal ... ono to není o věku ....někdo muže jezdit několik let a prostě se jezdit nenaučí...Co jsi pořídíl za kombi ???

hanz96
hanz96 napsal 16.11.07 v 17:56

Taky jsem ji s bílýma kolama viděl a opravdu to špatně nevypadalo. Přes zimu na ní ještě něco vymyslím. Jinak mas taky pěknej stroječek tak at pěkně š lape

Typecek napsal 11.11.07 v 18:29

nosek: v první řadě by sis mohl příště odpustit toho omezenýho magora a homojeda.pak se vsadím,že rýpal tvýho kalibru,si určitě všiml,že nejsem první ani poslední,kdo jezdí v 18ti na šestistovce,nebo dokonce na litru a podobně.tohle nevyřešíme v jednom komentáři.je to věc každýho,jestli na to má nebo ne (jak zkušenosti,peníze,odvahu,rozum,tak i rodiče a vůbec okolí a spoustu dalších elementů,který na takovou mašinu prostě potřebuješ mít).teď samozřejmě pomíjím,že je to celý daleko za hranicemi legálnosti.míru nebezpečí a zodpovědnosti si snad už taky uvědomuju,stejně jako každej jinej motorkář.<br />
že jezdím jak zcvoklej?to že si s kámošem najdu vyhřátou zatáčku s dobrým povrchem a malým provozem,kde se vyblbnem,nemusí automaticky znamenat,že jezdím jako zcvoklej,ne?když máš dobrý gumy,dobrej povrch,odpovídající vybavení(kombineza atd.) a aspoň trochu zkušeností,tak v tom zas takový harakiri nevidim.moje motorka aj gumy byli navržený tak,aby tady tohle všechno hravě zvládaly.motorka jako supersportovní šestka svýho času jezdila zavody supersportu,a gumy který mám najděš ještě dneska na okruhovkách (než příšli nový SC,tak se tyhle používaly aj ve světových šampionátech)<br />
jo RD bylo v pohodě,ale nemělo nic co mají dnešní motorky.podvozek,brzdy a výkon apod.jestli se chci vyjezdit,tak bych se mel naučit ovládat jiný,lepší motorky.nezůstat u jedné jediné.(nemusí to být hnedka šestka,to je fakt,ale není tak jedovatá jak si někteří myslí).<br />
sice nemám rád když někdo odosoudí člověka než ho sám pozná,ale aj přesto mi přijdeš lehce omezenej<br />
no a z celé této mojí reakce by ti mělo dojít,že je mi tvůj komentář u prdele a že si zpátky RD fakt nekoupím..

napsal 10.11.07 v 11:20

hochu,ty mas ninju v 18cti...ty ses blazen... jezdis jak scvoklej,mel sis nechat to rd..perfektni stroj az na to,ze ty ses absolutni magor a ses homojed

Typecek napsal 08.10.07 v 17:02

Většina zbytku předělávek mi pouhým okem unikla a sróvnání novýho se starším modelem sem tak nějak neměl ani v čelánku ani ve skutečnosti [] <br />
tak díky za informace

Peters napsal 06.10.07 v 09:48

Jojo, od r. 2002 byla ZX-9R lehce jiná.. Na motoru a podvozku prej je cca 300 nových dílů, např. právě ty nové brzdy, karburátory, vačky, ventily, zapalovací systém, těžší kliková hřídel pro vyrovnanější výkon v nízkých a středních otáčkách, lehčí alternátor, zlepšené řazení, upravená výfuková soustava, nové zadní pevné uchycení motoru v rámu, hořčíková hlava a kryty motoru, tužší podvozek, zpevněný rám, nová kyvka, zmizela madla pro spolujezdce (nová podsedlovka) atd. Na starším modelu jsem nejel, takže přímo porovnat nemůžu, ale model 2002 se fakt povedl

Peters napsal 05.10.07 v 15:46

pokud se nepletu, tak ty třmeny jsou původní (originál), brzdí to vcelku slušně, ale přemýšlím o panc. hadicích..

Typecek napsal 04.10.07 v 20:44

Peters: Máš pravdu v tý kombinéze mám uplně jinej (samozřejmě lepší) pocit z jízdy,člověk si s ní víc troufá <br />
Díky za uznání ,závidím ti žes už jel na okruhu,pro mě je to zatím nesplněnej sen..

Peters napsal 02.10.07 v 20:42

krasavice v kombinéze se jezdí líp co? už pro ten &quot;jistější&quot; pocit.. a jak koukám na tu gumu, moc se s tím nemazlíš a do vinglů to posíláš pěkně na ucho tak hlavně opatrně a s rozvahou, ať to jezdí draku

Typecek napsal 02.10.07 v 17:05

..Party..: Díky chlape takový slova vždycky potěší.. a jestli přestupuješ na šestku,tak jednak gratuluju a jednak říkám bacha!Já sem ji měl třeba ze začatáku přiškrcenou,aspon na 32kW aby to jelo,ale aby mi to nenakopalo prdel..je to podle mě dobrej nápad po 125cce

smazany32977
smazany32977 napsal 01.10.07 v 13:34

toje paráda....nemužu s enani vynadívat....taky přestupuju na nákou šestku,,tak se koukám co kde je za možnosti,tohle je fkat paráda,at tito lítá type...mněj se.zdrc prrc

Typecek napsal 17.07.07 v 00:02

Vitr: Ty fotky fakt vyšly,dík <br />
já bych ti takovou motorku aj přál,ale sem na to krátkej.. zkus nafotit tatínka,třeba povolí

Vitr
Vitr napsal 12.07.07 v 18:19

Pěkný ty nový fotky ...ten co je fotil by si zasloužil taky takovou motorku

Typecek napsal 24.06.07 v 21:19

Lopac: Taky sem si ji nehodlal zavírat,ale když mají takhle rodiče větší klid,tak proč ne.pokud to je jen dočasný opatření..<br />
Jinak máš taky masakr Ninju,tak ji užij ve zdraví

lopac
lopac napsal 12.06.07 v 22:33

koukam,že taky šťastnej majitel ninji od 18ti,sem pořídil taky,ale já jí zavírat nehodlam

Typecek napsal 01.06.07 v 19:56

Dejv: Díky,ta tvoje vypadá taky v super kondici hned jak ses zaregistroval se mi líbila.Užívej ji ve zdravý<br />
Lipos: Jak si přišel na to,že nechávám při projížďce mozek doma? To,že riskuji ježděním bez pořádnýho oblečení nemusí snad nutně znamenat,že jezdím jako &quot;bezmozek&quot;?!<br />
Cituješ mě dobře..těším se na ten výkon.Ty by ses snad netěšil na téměř 3-násobnej nárust výkonu?A zabit se můžu stejně dobře na zavřené jak na otevřené motorce.Myslíš si,že až ji otevřu,že budu pořád lítat 260? A taky si myslím,že snad každej motorkář je tak trochu smířenej s tím,že mu to jednou nevyjde a spadne,nebo to do něho někdo napere.Můžeš to docela dost ovlivnit,ale uplně vymazat riziko nedokáže nikdo.Tak to je,sme víc ohrožení než ostatní v plechovkách kolem nás.<br />
Cením si toho,že mi chceš tak nějak poradit(opravdu),ale už mi vadí přesvědčení: &quot;šestistovka v 18-ti = smrt&quot;<br />
Taky přeju vždy tu nejlepší stopu<br />
Stana: Ja vim,že v riflích to působí spíš jako demence,ale mě to ten den neskutečně bavilo. Jo a taky přeju kotle kilometru bez nehod<br />
Krajinkář: Tak teda díky za usměrnění Inzeráty sleduju delší dobu,ale vždycky je tam nějakej error Gaťky asi koupím jetý,ale boty bych si měl asi vychodit podle svojí nohy..Tak díky a nápodobně<br />
Kenny: Ty kW sme si nechali dělat až dodatečně,ale bylo kolem toho hodně lítání a chvilku to vypadalo,že to ani neklapne.Nebylo to totiž dělaný od Kawasaki,takže Máš taky parádní strojovnu a ta barvička Jinak díky a taky hodně bezproblémových kilometrů

Kenyy
Kenyy napsal 01.06.07 v 15:56

zdary pěkná....chtěl bych se tě zeptat to si zavíral ty nebo už si jí takhle koupil?? jinak supr stroj...užívej jí bez nehod a ve zdraví

smazany29690
smazany29690 napsal 01.06.07 v 10:23

Tak clovek nekdy potrebuje nakopnout ,aby se usmernil. <br />
No koukej po inzeratech, nove je zbytecne drahe. Vem si svoji konferkcni velikost a neco vyzkousej.<br />
Tak at se ti dari.

Stanleeey
Stanleeey napsal 01.06.07 v 10:06

wooow ses teda typeček v riflich a tak si to klopit jinak pekna tak at slouzi

Lipos
Lipos napsal 01.06.07 v 07:50

Když tě budu citovat: &quot;Jo na full power se už taky těšim,ale vysvětli rodičům,že ti už tento výkon nestačí..&quot;, tak vysvětluj rodičům, přítelkyni, příbuzným, kamarádům, že ležíš v nemocnici nebo nedej bože pod drnem, protože ti ty koně v 18ti po 125ccm lechtadlech prostě nestačily.<br />
Takže ti přeju, aby jsi se zkusil před každou jízdou zamyslet a nenechával mozek doma, ale bral ho na vyjížďky sebou. Jezdit se musí hlavně hlavou a ne počtem HP.<br />
Hodně šťastných km bez nehody.

Dejv
Dejv napsal 31.05.07 v 21:24

pěkná

Typecek napsal 31.05.07 v 13:06

Freeman: Já to viděl v ČMN č.18.Akorát,že Kuba měl pak zničený džíny pod kolenama..<br />
Jinak díky a nápodobně <br />
Krajinkář: Krasavice je snesitelnější? &quot;opravdový motorkář&quot;? baví mě to fakt neskutečně,žeru všechno okolo mašin.Nechci ti dokazovat,že sem ten &quot;opravdovej&quot; ale už si nedovedu představit život bez toho úžasnýho pocitu,kterej zažiješ jen na motorce..<br />
Jo naštěstí těch pádů nebylo moc a byli lehký.<br />
No je fakt,že ste mě tím &quot;zjebem&quot; docela nakopli a teď ty hadry začnu asi víc řešit a shánět,ale zas ty prachy nejsou:-/ nevím jestli jetý nebo nový?nevíte někdo o něčem??<br />
Otajs ZX9R: Díky týmovej kolego ta tvoje je taky pěknej unikát <br />
janix: Všechno na světě máš o štěstí nebo smůle..o blbé náhodě.Uznávám,že bych měl byt líp připravenej na to,že ne vždycky budu mít víc štěstí než rozumu..

napsal 31.05.07 v 12:34

většího magora jsem neviděl.. mimochodem kámoš taky vysedal v džínách do zatáčky a ted nosi ortezu a vzali mu kus kloubu...

Předchozí
1 2