ČZ 250/485 (2017)

Aktualizováno 31.5.2024

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 17 záznamů

PajkaLS napsal 26.01.24 v 11:34

Aktuální stav je takový, že to jezdí a funguje. Je potřeba na to vyrobit (ze sklolaminátu) boční kryty, dodělat pár mechanických drobností a nalakovat to. Pak ještě na motoru udělat výbrus a správně seřídit dávku olejového čerpadla (zatím je odpojeno).

S přihlášením to vidím bledě. Všechno se za poslední dva roky zkomplikovalo tak, že mi z toho zůstane akorát bezpapírový houmkros na blbnutí po lese. Moje nejdražší motorka!!

Targus
Targus napsal 21.01.24 v 10:40 10b.

Tak nějak není moc co napsat.

Jen občas utřít slinu, aby nenakapala do klábosnice.
Jaký je aktuální stav? Podařilo se to "dát na značky"?

Marty68
Marty68 napsal 02.12.20 v 09:42 10b.

Parádní stavba...Podaří se Ti to nějak legalizovat?

PajkaLS napsal 25.04.18 v 07:12

Bohužel mi do toho vlezly jiné, důležitější, projekty. Navíc některé díly jsem nechal pálit na laseru, ale ještě jsem se jich nedočkal. Neustále to urguju a pořád nic. V létě bych na enduru měl ale pokračovat.

Do galerky přidám několik aktuálnějších fotek.

pp377
pp377 napsal 24.04.18 v 20:26 10b.

Ty to bereš z gruntu. Snad už jezdí jako drak. Ať se Ti daří. Myšlenka dobrá. Provedení vypadá taky.

PajkaLS napsal 13.01.15 v 19:21

Fotky přidám, až s tím nějak pokročím. Zatím to stojí rozpracované a čeká na péči. Promyšlené to je, ale chybí čas a peníze.

Marekh22
Marekh22 napsal 12.01.15 v 23:36

Parada proste parada. Hodne stesti a pridej vice fotek

marecek15
marecek15 napsal 03.10.14 v 14:07 10b.

PajkaLS napsal 08.08.14 v 10:46

Nemám na to příliš čas a hlavně mi chybí peníze. V plánu je na tom pracovat přes zimu a dokončit to (závazně) do příští sezóny, máme jet do ciziny a já chci jet na tomto.
Musím ještě dořešit uložení motoru, uchycení výfuku, vyrobit nové nosníky vidlice, koupit pneu, vyrobit kryty z laminátu a ještě pár "drobností". Předpokládaná investice ještě zrhuba 6-7 tisíc (které bohužel nemám).

kuchta50
kuchta50 napsal 07.08.14 v 21:28

Ahoj,tak Ty tu stavbu bereš daleko poctivěji,než já.Jak jsi s tím daleko?Fotky přidám,museli jsme už potřetí předělávat to koleno,aby sedlo,nechal jsem na kasliky udělat nové logo a za sedlo jsem dal malou brašničku na vercajk,lékárnu a pojistky.Já bych větší stavbu nezvládl,mám Parkinsona a Menierův syndrom,tak po 10 až 15 minutách jsem grogy a steží si utřu nudli u nosu,proto jsem to dělal co nejjednodušeji.Nafotím a přidám k článku.A ty se pochlub,jak pokračuješ,docela mě to zajímá. Víťa

Robo-SK
Robo-SK napsal 31.03.13 v 23:45 10b.

Paráda Láďo ... Občas ti asi budem chodit pomahat so stavbou :) Aspon sa niečomu podučím ;) Kedy na nej budeš pokračovat ?? A prišel bys pre mna na 455 ?? Pač sa nebudem mat asi jako dopravit :D :D Ale 10b

Alescezeta175
Alescezeta175 napsal 21.01.13 v 15:03 10b.

Láďo, držím ti palce! Máš to samozřejmě za desítku a těším se na finální výsledek ČZ endura.

MasterX
MasterX napsal 21.01.13 v 14:55 10b.

Pajko, věřím že to dotáhneš do konce, i když to nějakej čas vezme... takže desítka a palec nahoru

PajkaLS napsal 10.01.11 v 19:09

Použiju kvalitní kit, zatím s ním mám jen nejlepší zkušenost. Výfuk použiju podle asi originální, pouze vzadu udělám "prolis" v místě zadního tlumiče a možná ho ještě nějak upravím + pak vyrobím nějakou mřížku. Koleno je zatím největší neznámá a problém, třeba se ho podaří naohýbat s pomocí autogenu.

Lori
Lori napsal 10.01.11 v 12:27

Tak neco doplnim, napad se mi libi, ale kitovat logo? Ani nahodou casem se vydroli, nejlepsi je zacinovat, zakapnout olovem nebo zkusit ty lepidla predstirajici tekuty zelezo... K tomu vejfuku, uz vis z ceho pouzijes koleno? Nebo budes nejakym stylem ohybat? Resim stejnej problem...

PajkaLS napsal 05.01.11 v 19:12

Trail je takový "běžnější", navíc se mi opravdu hodně nelíbí ty krabicové boční schránky. No a když už tady mám tu kostru s dlouhou endurovou vidlicí .
Plán mám celkem jasný... Tou dlouhou vidlicí a 21" kolem to dostane rozměry toho endura, sedadlo zkrátím, zadní blatník udělám ze dvou částí, odsadím ho a posunu víc dozadu. výfuk udělám vrchem včetně kolena (ne jak je to na Trialu). Ten boční kryt se pokusím vytvarovat z laminátu. Nádrž rozměrově pasuje nejlíp z Jawy "panelky" (logo překituju a nalepím originální nálepky ČZ). Už aby bylo tepleji a byl čas

Druhou stavbu (krosku) zase stavím po vzoru krosek z 60. let.

stevan
stevan napsal 05.01.11 v 19:04