ČZ 250/485 (1984)

Vlastník Dolin
Vloženo 8.2.2019
Aktualizováno 8.2.2019

No je to ne zcela běžně v provozu, ale i na akcích vídaný model. Je to dovoz z Maďarska, takže jsem se museli chvilku poznávat.

První dojmy - Už v roku 2014 přesvědčoval Viki Orbánský že se tamní i mimobudapešťský zemědělný lid má, jak my za socíku. Tedy furt lepší. No,...dle vzhledu vraku, to tak moc nevypadalo. Leda by jí rozprodávali do kovošrota. Maďarsko jí asi nesvědčilo, tamní paprika pálila asi moc a půl dílů sežrala...Nevim jestli všecko to rezavění zapříčinilo polévání tokajským nebo moto jezdilo pod hrází odkaliště u Ajky. Ale na první pohled chudina, něco jako maďarská pornohvězda Aletta Ocean se sy-fi :D Ale nasadil jsem se a udělal sem ji! Ne to maďarku, tu motorku! Pošukal jsem na původní díly co byly doma skladem a zas vypadá že by v brandži mohla fungovat.

Motorku bych doporučil pro - Pro milovníka značek. jedetepomalu, tak si jich u cest i všimnete!

Doplňky na motorce - Ne bohužel. Padák není kam dát a já létám poměrně málo, takže se nehodlám pouštět ani do seskoků.

Protože je to celkem zajímavý typ.

Proběhla renovace, zatím bez GO motoru. Na to nebyl čas. Pro STK sem ji uvedl jen do provozuschopného a funkčního stavu. Zkušenosti nemám ani s motorkou ani s Alettou Ocean. V druhém případě asi bohudík :D

Dolin
Dolin napsal 16.10.23 v 09:46

Nemám nejmenší tušení, barvy si míchám, nebo u Motokenny kde má již hotové odstíny.

Bobedelweiss
Bobedelweiss napsal 15.10.23 v 20:42 10b.

krasavice
jakej je prosimtě kod barvy?

zelinar22
zelinar22 napsal 23.11.21 v 11:05 10b.

O.N.E.
O.N.E. napsal 20.02.19 v 11:32 10b.

Koukám že máš pěkné stádo Zajímavé kousky

Dolin
Dolin napsal 08.02.19 v 20:56

Targus - pravda je to blikané mobilem o to nic, nablikám pak lépe. Jinak nerozumím tomu co myslíš tím všechno sem měl jinak,...motor je originál pro tento typ.