Yamaha TDM 850 (1999)

Aktualizováno 12.2.2007

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 10 záznamů

Dodo-TDM napsal 04.12.06 v 16:14

nazdar, dupou dupou, ale chce to Dynojet, je to nejaky linejsi, nebo stejny, ale vic to rve, rozhodne mi to na vykonu nepridalo, takze pres zimu do toho nejakou kacku jeste loupnu ale pak to bude mazec ))

napsal 20.11.06 v 09:11

Nazdárek, jak dupou králíci s Tenaxama.

Dodo-TDM napsal 01.10.06 v 12:19

K cidlu jsem se bohuzel jeste nedostal..

Janek-3
Janek-3 napsal 24.11.05 v 07:58

Ahoj, to čidlo oleje jsi dodělával Ty a nebo někdo předtím? Rád bych si ho dodělal taky a pár rad by pomohlo. Dík.

napsal 25.04.05 v 15:57

uz tam byly pri koupi, ale urcite je to univerzal, mel by jsi je sehnat vsude, Dodo

napsal 20.04.05 v 23:43

Zdravím.Ty kryty rukojeti jsou univerzál nebo z ňákýho modelu Yamahy?Ptám se z duvodu koupě.Za případnou odpověď předem dík.Zdar Srot

Dodo-TDM napsal 21.03.05 v 20:05

to Fillous: no jasne, ze je to na ty vyhlidce vyrazit klidne muzem, koukal jsem na tvoji masinu, docela se Ti to povedlo, i kdyz ta kombinace zluta-cervena je zvlastni, muzem nekdy vyrazit, kamosi maj CBR600 a R1, jak se jmenujes, treba se zname. <br />
<br />
Jinak Verca je momentalne bejvala, ale ze ji to na moto slusi, tak si ji tu necham

Fillous
Fillous napsal 16.03.05 v 10:32

Zdar, to foto ani není na cestě u vyhlídky na folknářích__? nebo ne <br />
můžem nekdy vyrazit. <br />
mimochodem, tuším že jsem chdil s tvou přítelkyní chodil na základkun do Bynova<br />
Fillouš H6<br />

napsal 15.02.05 v 15:42

Havrajz neprej si me, doufam, ze netruchlis po konvici koukej si splasit nejakou moto, at muzem prohnat krovky

napsal 25.10.04 v 16:26

Cus ptaku Dodaku
Se na ty prvni fotce tvaris jak kdyby ti to zralo olej
Neber to osobne, jinak moc pekny fotky a motorka. Nekdy zase vyrazime pojezdit Cechy.
Zdravi Havrajz