Suzuki TL 1000S (1997)

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 8 záznamů

misak1200
misak1200 napsal 08.01.09 v 14:09

fakt pěkné lakování máš to pěkny.

jack.frenk
jack.frenk napsal 27.02.08 v 18:33

Máš to fekt moc pěkný. Nevíš kde se tady v okolí dají sehnat rozvody? Nechce se mi dát skoro 10tis. za krabičku s nápisem suzuki.

napsal 13.12.05 v 14:51

ahoj,prosim ta mozes mi prezradit ten mechanizmus sklapania SPZ?! <br />
dik!<br />
planujem totiz nieco podobne,povodne som chcel dve SPZ,teda z kazdej strany jednu a servomotor by ju otacal podla mojho zelania..

napsal 09.04.05 v 16:19

Paráda. Na tý levý fotce opravdový krasavec. Chtěl jsem taky TL, ale po informacích o problémech jsem si koupil novou SV 1000(ID 8686), která by měla mít tyto problémy vychytané. Teď začínám pochybovat, TL je krásnější...

napsal 04.09.04 v 20:48

Nu fakt jestli se nepletl tak sem cetl super clanek na prestavbu... pekna prace a gratuluji k super stroji :o)

napsal 20.07.04 v 01:51

Mno moc pekna pracicka. Nevim jak te ted muze uspokojovat husky

napsal 08.06.04 v 05:07

Ahoj !
Koupil jsem si tuto motorku nedavno novou ( model 2000 ) a mam problemy se skubanim motoru kolem 4000 ot/min a ted i s nedrzenim voln. otacek . Mnoho majitelu techto motorek pisi , ze je potreba znovu nastavit ECU ( el. ridici jednotku ) , coz snad u dealera problem nebude . Par majitelu pise , ze jim tece take mnoho oleje do airboxu , ale uz nepopisuji cim to je ... . Tento problem mam take a to mam zatim najeto 1200 km , po jizde vzdy vypoustim kolem 1 dl oleje z vypousteci hadicky airboxu vyustujici nad sroubem serizovani volnobehu . Chci se te tedy zeptat : take ti zustava mot. olej v airboxu ? Nevis kde je problem ?
Ted jsem mluvil s klukem ktery mel tak jako ja drive GSX-R a nikdy nemel problem , ale lakala ho TL 1000 R tak ji vymenil a od te doby zacaly trochu problemy s unikem oleje ze spojk. vika , vika razeni , tyto vika vymenil, pretesnil a uz je zase vse OK , je to snad tim ze je to V-Twin motor se svymi vybracemi a odtud pochazeji tyto mensi problemy , ale ty kdyz se vychytaji tak je vse v pohode . Ted me s..e ten olej v airboxu , TL-ka snad maji nejaky spec. ventil na hadici odfuku olejovych vyparu z bloku motoru do airboxu - tak jestli tento ventil nefunguje dobre ... ???

napsal 16.06.03 v 12:10

jej .ahoj pepino.mas fajnovucku motorku.strasne sa mi luby.nedojdes na zraz na slovensko na Tomky? bude tu zabava.bude to teraz 21.-22.6. dojdi.bude zabava