Yuki Cross 125 (2006)

Aktualizováno 12.11.2007

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 9 záznamů

Faba89
Faba89 napsal 16.06.13 v 23:22 9b.

zajímavý článek mě taky po zahřátí kucká, trubnu něco z tvejch vychytávek kdyby si ještě něco ladil tak to sem písni

gozer
gozer napsal 27.11.10 v 23:38

vy ste rypaci tady :) nahodou teren to zvlada fakt paradně hlavne podvozek podle mě je lepši než už jinych 125 dt,xt,xr... hlavně ta předni vydla takže se stym da i skakat :)
motorově už je to horši ve velkem TP je 6,8 kw jestli to je skutečne nebo ne nevím ja bych řekl že to možná ma i o neco vice

Domes44
Domes44 napsal 26.02.10 v 20:11

japonec az nakonec neboli yuki rychle zruky

Martin_
Martin_ napsal 07.04.08 v 12:55

To:Navrc.TT-R - krosku si delas prdel ne?? lol lol

Navrc.WR-F
Navrc.WR-F napsal 14.10.07 v 13:34

Zdar Navrc z Litovle! Já su Navrc z Hlivic a v září sem viděl tvou Crossku skoro kažej den v Unclu. Má aji celkem pěknej zvuk. Jezdiš jenom silnicu nebo si dáš občas aji terén?

EdyBoyS
EdyBoyS napsal 14.10.07 v 12:44

Kámoš krosil na Yuki v lese a druhý den šel s tátou na hříbky a nasbíral plný košíček náhradních dílů...

maryXR
maryXR napsal 14.10.07 v 11:06

opatrne pres diry? dik je to yuki s oznacenim CROSS! na pole,do lesa na tankac na jumpy ne? [.po skoku by mi zustali v ruce pouze riditka ...treba se cinanci polepsej a okopcej neco o krapatek lepe..ale vypada pekne..to je jediny.ae at lita!

Š.V.Í.C.A.
Š.V.Í.C.A. napsal 14.10.07 v 10:35

motorka vypadá pěkně ale znám yuki nejsou motorově moc dobrý no ale hodně km bez nehod a ať ta motorka jezdí co nejdýl

EdyBoyS
EdyBoyS napsal 14.10.07 v 10:31

Když ti spadne teréní endur či kros, nikdy se nepodře, pokud tedy lehne na bok... Kdyby jsi hodil záda, rozlámeš blatník a tabulky stejně jako já <br />
<br />
Tak ať drží a jezdí (-: