Kymco Quannon 125 (2007)

-Bad_Boy- napsal 05.03.10 v 21:25

jednoznačných 1Ob

Alcza
Alcza napsal 08.10.08 v 15:08

Oouu pěkná pěkná pěkná A neboj,nic bych ti nenatrhla... jezdím slušně :DD

Roccatan
Roccatan napsal 19.08.08 v 19:32

Čau čau, dík za koment, někdy se domluvit můžeme...

Fujitsu napsal 25.03.08 v 19:20

Jo no je to motorka k sežrání...už ju mam doma od vymeny motoru najetych zhruba 700km.otcuv znamy co obchoduje z motorkama říkal je je v tom motor z cbr ky nejaka rad..a že kdyz se to bude honit jak je to studene tak to pude do sraček... MNo takze ja zajizdím hezky z lehka..tedka bych mel navstivit servis kvuli serizeni ventilu...maj věčí vuli o kousek to kvuli tomu zaběhu prej.. : Tak uvidim jo jinak je to moc krasna motka a mě jede tak 110 max asik ale nejak sem to neskousel cestovka 90-100 si to dává

pavlosxrx
pavlosxrx napsal 07.03.08 v 09:51

Tohle je proste nejvic sexy 125,napred sem ji chtel,ale seslo s toho,kdyz sem ji videl rikam sestikula,a pak hovno 125 sem ji malem v tom obchode snedl

Fujitsu napsal 19.12.07 v 12:27

čau Danny jojo taky mam ale tedka neni doma lezi v servisu...mel sem takovou smulu spatny motor z vyroby...po 2100Km mel jiny zvuk...tak sem cekal co to udela a ono nic tak se to nalozilo a do servisu typek z nemecka prijel dival se na to rekl ze si motor bere sebou a tak je v nemecku testovali ho..a zjistili oter v motoru...ale moje chyba to nebyl takze prijede novy .Malinko me to mrzelo ale tak o je to zivot a jestli tedka bude rikat jo je to thaivansky sumt ja ti to rikal tak zho posilam doprdele to s emuze stat i na honde suzuki i yamaze!Jinak je to padani stroj jezdi se mi nani bezvadne je hodne prostorna ne jak CBrko...jen sem na ni ve dvou a oba navvane bagly a uplna pohoda...Tobě taky hodně kilometrů bez nehod....čus

smazany55882
smazany55882 napsal 19.12.07 v 07:42

zdravim...máš tyky kymčo ju? je to dobrej stroj...jsem spokojen .. co ty???kámo já tamnapsal, že sem jednou předjel CBR a už by mě sežrali si to přečti..to poznáš mám nejvíc komentů. se kouknu od začátku. hodně štěstí po zimě i přez ní

Fujitsu napsal 11.12.07 v 23:25

Tak Nějak z Německa je páč sou to distributori a dovozci ti němci ale tak nejak je fungl nová kdyz sem ji videl prvne byla rozdelana v benach a na zemi ještě neležela nemusís se bát!

Tony-500MX
Tony-500MX napsal 10.12.07 v 16:22

Neni náhodou dovežená z německa a nebyla trochu bouraná na levý bok????

Fujitsu napsal 04.12.07 v 20:56

ty jako Je to nízko otackovy motor takze nejde tak dobre jako cebra..ma 5 kvaltu coz je skoda 6 by zvlal...mno moje maximálka je 115 +2možná ale uz to cuchalo v cervenych tockach je to nizko otackove tolik se nehoni 100da s prehledem..a 110taky....ale vs to nema cenu..jinak ja to nic moc ani neskousel tak nevim ale jestli se ti libi jdi do ni je to paradni stroj jezdim na to a pak sem si sedl na kamosovo cebro a prislo mi jako takova hracka riditka male vsecko uzke na tomdle se citis pohodlne i ve dvou kdyz maj oba bagly...A vypada deignove lip to ze tolik nejede zase o to zase tak nejde to ti bude predhazovat jen blb Ja sem do ni sel a nelituju stějně za chvili budem sedlat nahoru tak o co jde...

napsal 02.12.07 v 11:20

Ok diky... taky premyslim jestli si ji koupit... libi se mi mnohem vic nez CBR 125 .... kolik to ma vlastne maximalku???

Fujitsu napsal 01.12.07 v 17:54

Cau spotreba mno je tam tak kolem 3.5 na sto zhruba este to nemam poradne zmerene ale tak neco kolem toho ....kdyz je to v zabehu tak to papa.....

napsal 29.11.07 v 21:57

Cau, prosim te kolik to ma spotrebu???

napsal 27.09.07 v 21:10

Cau Fujitsi nenadávam na to! Jenom něco říkali že po 1-vní garančce jí prý trošku pootevřou! tak sem se chtěl zeptat jak je to. Sem sní uplně moc spokojenej!!!!! Já sní jezdim kolem 6500 otáček Co říkaš na její zvouček?? a ten salám co má na zadnim kole??

Fujitsu napsal 27.09.07 v 16:29

Cau Sony Je dobre ze si ji koupil z rychlosti proste ji nehod tedka tak 6000 otacek jestli nejses trouba na zajizdu...tak tech 1000 az 1500 kilaku Jinak z rychlosti e to ma tak uz mam skoro 1500 kilaku a jel sem stim 110 proti vertiku ale uz sem byl v cervenych neni to zadny rychlyk ale stacito jinak 90 jezdi z prehledem... A otevrit nevim jestli tomu rozumis ale je to 4t takze pres motor se to neda...navic todle uz je euro 3 to znamena ze to ma nerozeny katalyzator tudiz to neni tak jesdnoduche....otvira se to v ridici jednotce a to stim euro3 neumi kazdy jen nejaky servis v praze...myslim a nestoji to zrovna malo mylsim tak 15000 ale nemyslim siz e je to nutne navic nema 6ku na zarazeni takze je ti to nanic a taky je to nizko otackovy motor jestli sis vsiml takze taky nic proste nevim jestli si chtel neco co otevres a narves to toho 22 kylovat a budes letak 170 za 8 litru benzinu tak sis mel koupit RSko aprilku Jinak Cau

napsal 26.09.07 v 19:30

tak sem si taky pořídil quannon 125 červenou mám jí 14-dní a příští pátek jdu na 1 garančku chtěl sem se zeptat jak je to s rychlostí? Už jí má někdo otevřenou? Díky

Fujitsu napsal 19.09.07 v 21:07

Zdar Sony ty asik nebudes moc motorkach nebo o tom moc nevis ale u 4T se olej rozhodne do benzinu nemicha ale skusit to muzes Sorry ale todle vi i blb ze u 4T je olej jen v motoru prevodovcea spojce...vetsinou...ale jinak cus

napsal 18.09.07 v 20:14

Zdar bikeři chtěl bych se optat zda mícháte benzín s olejem či ne a když tak jakým??mám 4T Díky moc

smazany39449 napsal 16.09.07 v 09:19

ja sem ju pochvaloval,ze je pekna ze nemusi byt tak spatna co se kvality tyce....a vy??...to je na hovno cbr je lepsi....ntj-cbr shit

Rampa89 napsal 12.09.07 v 01:12

že to říkáš zrovna ty

smazany39449 napsal 05.09.07 v 21:13

virgile dekujeme,ted uz konecne nekteri nebudou mit blbe pripominky

napsal 02.09.07 v 21:46

Zdravím všechny znalce značky KYMCO. Značku KYMCO založila v roce 1963 HONDA a dodnes KYMCO vyrábí pro HONDU motory do skůtrů a malých motocyklů,proto je Quannon 125 a CBR 125 hodně podobná !!

napsal 28.08.07 v 16:29

urcite je omoc krajsie ako cbr to je strasne tenke ale zase to uz je znacka

Rampa89 napsal 26.08.07 v 21:34

Myslel sem to o zvyku, jako že si na to musíš zvyknout, že je cbr tak malá , a s tím kompresorem se pleteš, ten peugeot má 11kW, ale vidím v tom možnost potenciálních úprav. To vstřikování u posledních cbr, kdyby se poladily palivový mapy tak by to taky něco přineslo, ale spíš je to všechno o penězích, tzn že se ty upravy neoplatí.

smazany21774 napsal 25.08.07 v 12:00

S velikostí to není o zvyku, ale to je jedno Kompresor tam šoupat nebudou, protože je to motorka pro 16letý, tedy do 11kw, takže by to neprošlo

Rampa89 napsal 24.08.07 v 22:52

Tak ona by stačila jedna varianta, klidně větší, tím pádem rozhodně pohodlnější ale to už by tam taky mohli šoupnout ten kompresor , aby to stálo za to, jak u peugeotu. Ale jinak s tou velikostí je to spíš o zvyku, proti gustu žádný dišputát.

smazany21774 napsal 24.08.07 v 11:59

Rampa&gt; Jo to jo, RS má ve spodku dost místa, ale chladič je tamnapasovanej tak tak a ten rám taky , užší už udělat asi nešla a odpor má taky dobrej .<br />
<br />
CBR by neušlodila udělat ve dvou variantách, pro prcky jak je a pro obry jako jsem já

Rampa89 napsal 23.08.07 v 21:04

Ale já to vůbec nebral vzhledem k RS, RS je uplně jiná liga, myslel sem to zrovna k téhle motorce. Klid, pohoda ... Ale přece jenom mi to nedá, co sem viděl RSa bez kapot tak ten motor vypadá fakt malinkatě , ale jak říkám, je to uplně něco jinýho... Nezapomínejte na aerodynamiku, cbr je malinkatá, ale zase nemá takovej odpor (a taky valivej odpor v gumách...)...

smazany21774 napsal 23.08.07 v 20:43

Rampa&gt; Já CBR viděl, seděl na něm a je opravdu hodně malinkata . A s tím že si velký 125 na něco hrají taky brzdi RS není jen nafouklej plast, ten rám zabere hodně místa a je dobře že je tak velká

wictor
wictor napsal 23.08.07 v 20:36

Kymco je Taky sem si od nich koupil sice skútra, ale našláplýho. Pěknej stroj

Rampa89 napsal 23.08.07 v 20:31

Panové, špatná motorka to není, tobě přeju hodně šťastnejch kilometrů , ale s těma výrokama bych brzdil . U těhle motorek je poznat rozdíl už 0,3 kW. Cbr to starší s 9,7kW dá dandynu s 9,4 na blbým sprintu bez problémů. Je to taky hodně o tom jak na tom umíš, ale navíc cbr je 6ti kvalt, ty máš jenom 5 rychlostí, je prostě motorově dál, je to honda. A že je cbr malá? Aspoń si na nic nehraje. Asi si ale žádný cbr neviděl...

smazany34369
smazany34369 napsal 23.08.07 v 14:56

v tom testu to nevypadalo ze by se tomu chtelo zrychlovat

Fujitsu napsal 23.08.07 v 14:46

s7RanG&gt; nejdriv se na ni svez a pak uvidis jak je lina chosku A nazev neni vsecko Yamaha taky kdysi nebyla nic každý se nejak vypracovává At si kazdy mysli cohce to ze rekli ze je lina neni vubec pravda A ze sni nezpadnes tak to nevim zatim se mi nestalo ze bych potreboval padal.TY se styd za sebe a nebo se tak neohanej

smazany21774 napsal 23.08.07 v 14:27

s7RanG&gt; no cebra je v tom případě teda taky líná . To že kopírovali cebro nesouhlas, mají stejný světla a nevím co máš proti názvu, Honda je taky divná, jen jsme na to zvyklí

smazany34369
smazany34369 napsal 23.08.07 v 14:25

když vidim jak se s tim Sima nesere tak se taky pridam ale asi proti nemu KYMCO (uz ten nazev stoji za to ) okopirovali cbr ! A tomu fakt nerikam nic skvostneho a za ten test bych se stydel jak rikali ze je to liny a ze z toho nespadne ani zacatecnik..................

smazany50424
smazany50424 napsal 23.08.07 v 10:04

Krásná Fujitsu.....urcite si neudelal chybu ale ja bych si ji nekoupil protože chci něco sportovnějšího a KYMCO by mi nestačilo........no záleží na vkusu ale určitě je nice

smazany21774 napsal 23.08.07 v 09:58

1kw je malej rozdíl Určitý věci má řešený líp než CBR, tak se tu vy dva nehádejte to je jak děcka na písečku, hádáte se o ničem buďte rádi že máte motky, někdo to čtěstí třeba nemá <br />
Zasraná CBR je trochu silnej výrok no

smazany39449 napsal 23.08.07 v 08:15

rikam zasrane cbr,protze je to zasrane cbr,pokud je rozdil cca 1 kw,tak je tam rozdil 1,5 konika a nerekl bych,ze tam bude velkdy rozdil,tak maximalne 5-10 km/h ........jo a taky newim proc me nadavas ..nerekl sem tvoje cbr,ta vypada lip nez ty normal,z toho by se clovek posral

Rylai napsal 22.08.07 v 23:34

sima- cebra je plastova , mala sracka...ten vyrok si zaramuju. plastova?? a kymco je podle tebe z ceho?? vzpamatuj se

Rylai napsal 22.08.07 v 23:33

sima- tak zaprve nevim proc rikas ZASRANA cbr, o tom bych si i popovidal osobne..a zadruhe ten rozdil 2-3 kone je velky rodil u 125 4 takta...pry ze cbr je hnusna jak prdel, mozna jak ta tvoje

Fujitsu napsal 22.08.07 v 23:12

Si piš je parádní ale este zajiždím ale uz tedka jezdi dobre ve dvou je mozna trosku linejsi do kopecka... Ale snad se to zpravi

jabko
jabko napsal 22.08.07 v 23:01

No konecne nekdo dalsi us tu nejsu tak sám!! at ti jezdi aspon tak jak me!

Fujitsu napsal 22.08.07 v 22:56

<br />
Hehe Tunafishi ani si nani nejel a ta tvoje chaba cebra 900 co vypada jak kdybys ju poskladal ze stavebnce z nesquicku! Ses buzík a svoje kecy si nech od cesty

smazany39449 napsal 22.08.07 v 22:47

tunafish ty asi citis drsne co??? moc tu nehaz machry ty noobe..blbecku vzdyt ty ani newis kde se hondy vybrabi,az si to zjistis,tak budes zase chytrejsi ty idiote.............<br />
<br />
Rylai:8,4kw je temer stejne jak to zasrana cebra,ta ma neco kolem 9,5kw,takze tam velky vykonostni rozdil neni

Tunafish
Tunafish napsal 22.08.07 v 22:31

Hnůj.Ani to nejede,možná z kopca,a to ještě do té imitace motocyklu musíš kopnout,aby se to trchu pohlo,z toho vyrosteš.

Dandy
Dandy napsal 22.08.07 v 22:25

Sis to u mě posral tím pomluvením cébra..Jinak pěkné..Škoda toho motoru

Rylai napsal 22.08.07 v 22:10

vzhledove je pekna, ale to je tak vse...8.3 Kw...no je vubec rozdil mezi timhle a Rieju,nebo jo to ze stejne ,,dilny,,?

Honza125
Honza125 napsal 22.08.07 v 21:15

hodně libová motorka na dvácu určitě nevypadá

smazany39449 napsal 22.08.07 v 21:04

neee to neni o 20 klacku drazsi ta cebra woe..ta stoji 85 000 a je hnusna jak prdel

Fujitsu napsal 22.08.07 v 18:49

Je to můj Mazel v červené se mi libila víc jak ta černa ale vec nazoru jinak Cebro se mi osobne vubec nelibi mozna ma o neco lepci motor ale to je tak vse...a je o 20 drazsi!Plasty uplne chabe zvuk stoji taky za houby todle je jak 400!J iank diky za komentiky ani sem necekal! Jinak dal sem za ni 76500Kc! Ale stalo to za to!Mam ji z Prostějova sou tam paradni lidi! Na Jaro ji budu upravovat...nejaky vychytavecky na vzhledu.Casem dodam fotky pojedu sni nekam na dva dny takze urco udelam nejake.Zatím se mejte vseci a diky!

smazany39449 napsal 22.08.07 v 18:23

no tohle je fakt pekna motka,ale v cerne barve je peknejsi,jinak cebra je plastova,mala sracka ,a cena je neco kolem 75 000kc...

Fidži_CZ
Fidži_CZ napsal 22.08.07 v 17:00

Pěkná, motorka u který se člověk nemusí styďet za design jako u nejmenované Hondy

smazany50424
smazany50424 napsal 22.08.07 v 16:16

Něco kolem 70000kč

Aleš.Příbor
Aleš.Příbor napsal 22.08.07 v 16:15

no joo, tak to je paráda..design nové cebry se mi libi víc, ale na tom kymku mě uchvátily pneušky.

Mate
Mate napsal 22.08.07 v 16:00

Nikde jsem nenašel cenu....na stránkách dovozce, poděliš se?? Jinak docela překvapilo (kymco) pěkný a v 16ti, co víc si přát??

smazany21774 napsal 22.08.07 v 16:00

Testík je slušnej Podle testu bych si jí docela koupil kdybych chtěl 4T <br />
Na pár konkurentů zapoměli no

smazany21774 napsal 22.08.07 v 15:34

U Cebra a NSRa se mi moc nelíbí, že mají to plexi tak hodně postavený, u NSR to není tak zlý, ale CBR je má skoro svisle <br />
Taky se mi u CBR nelíbí ta jednoduchost, myslím zadní kyvku, možná je to osvědčený, ale je to jak kdyby z jeklu navařený a pozohýbaný jinak proti Cebru samozřejmě nic nemám <br />
Tahle je designem napřed no, takhle bych si představoval faceliftovanou cebru

smazany17159
smazany17159 napsal 22.08.07 v 15:31

vypada to pekne , ale v tom amr zapomeli na mito , sachse , tzr a dalsi sportovni dvacy

smazany21774 napsal 22.08.07 v 15:30

blademon&gt; no to znamená záda u dost motorek , ale tady nejde o stavění na zadní, já taky RS na zadní nestavím, ikdyž jde (přes spojku no)

Předchozí
1 2