Kymco Quannon 125 (2007)

Vlastník rider_Danny
Vloženo 24.2.2008
Aktualizováno 21.2.2009

Je moc hezká co se týče vzhledu. Je dost mohutná a vipadá dospěle.Dalo by se říct,že je to Honda CBR ale ve větším rozměru. Ale po svezení zjistíte že jde o odlišný stroj než je CBR. Kymco má o 3 tis. otáček a o jeden kvalt méně.Zase má širší pneu.

.UŽ JE prodaná, ALE bylo TO fakt dobrý moto.

Mých zkušeností je celkem dost na jednom motu. Tím byla Husqvarna CR 125 (1996). Ale začínal jsem asi jako většina na starym fichtlovi. Poté přišla ČZ 175 a pak 250 také ČZ. Na kymcu jsem zatím moc nenajezdil protože je únor 2008 a já jí mám od podzimu. vV roce 2007 jsem sem psal že kymco dá CBR jak nic a tak. Ale po novích zkušenostech musím změnit názor a to by bylo, že ten jeden kvalt opravdu schází.. Jinak je to pecková motorka . Ale doporučil bych jí spíše pro lehčí lidi, protože při mých rozměrech 188cm a váze okolo 90 kilo Kymco nezvládá zadní centrál. Je moc mekký a pokud jedete dvá tak na větší díře šoupnete. Proto doporučuji měnít za tvrdší. Mě to čeká do konce března. Jinak doporučuji je to supr stroj

Tuning doplnky : Tankpad, Gripy Harris, Závažíčka do řídítek, lem plexi, LED diodové neony, blinkry, polepy (šachovnice), tvrdší pérování. ostatně na fotkách je to vidět

Doplňky : tankvak, doční brašny.

pokud budete chtít někam zajet na výlet tak mi napište já dám vědět klukům z party. na icq 351-755-852

Hory.Patrik
Hory.Patrik napsal 08.03.12 v 21:28

Krásný Kymčák dávám 10 bodu nádhera..=-)

libča123
libča123 napsal 02.02.11 v 19:00

Kymco jde dost na horu, kdybych měl tenkrát víc peněz tak jdu do quannona taky, mám pulsara a bez problému mám na ní za 2 roky 25 000, cbr se muže jít zahrabat.

Hanys22
Hanys22 napsal 22.04.10 v 21:50

Sice je to Kymco jo...ale jde vidět,že ji máš rád a pěkně ji tuníš,at to šlape :) PS: Měl jsem čínu a ta moc nešlapala,tak snad jsi na tom líp ... 10b

MoniqueCBR
MoniqueCBR napsal 03.05.09 v 13:58

Moc hezká

-Brůča-
-Brůča- napsal 17.03.09 v 16:40

Pěkná .taky sem po ní koukal, ale ma ji jeden kluk od nás ze školy a přišla mi malá.ale zpětně so řikám že na mě vlastně ani ne