Kymco Quannon 125 (2008)

Vlastník Loping23
Vloženo 11.5.2012
Aktualizováno 28.1.2013

Po dlouhém otálení a spekulacích dorazila domů. Dospělácky vypadající stopětadváca s pohodlným posezem, mohutným a atraktivním vzhledem za rozumnou cenu.

První dojmy - Především pocit toho, že mám konečně svojí motorku :) Pocit volnosti vydat se kam chci a kdy chci. A hlavně konečně si moci projet zatáčky, na které jsem si vždycky brousil zuby :D

Pro motockyl jsem si jel 6.4. 2012 a v ten samý den jsem si ho také odvezl od prvního majitele v ČR na podválu domů.
První dojmy nebyly zrovna 2x přesvědčivé. O motorku bylo možná staráno, jak bylo tvrzeno, ale ne podle mych představ. Jelikož ale po projetí motorka potencial měla, odvezl jsem ji domů s tím, že ji dám do kupy jak se sluší a patří.
Když vynechám lehké kosmetické vady, kterým se skoro žádná motorka nevyhne a to platí dvojnásob v případě stopětadvacítek, kdy motorka slouží právě k naučení, tak je v plánu udělat hlavně ventily. Dlouho jsem hledal a scháněl předepsaný vůle, ale nikde nic není :-/ Nakonec mi poradili přímo u prodejce. Takže na to dneska vlítnu a nad se to posune někam dál ;)
Jinak okamžitě po dovežení následovala výměna oleje. Byla koupena nová gelovka a přední desky. Desky budu teprve měnit a za slabší původní, příjde náhrada v podobě výkonostnějších desek od Lucase. Zatím nemůžu porovnávat :)

Tak jsem udělal seřízení ventilů :) Průbeh výkonu je o něco málo lepší a spolu s nimi následovala i výměna staré svíčky za novou ( NGK) ;)

Loping23
Loping23 napsal 07.04.13 v 14:54

Díky za komentáře! Byla to skvělá mašina! Nemužu si stěžovat na jedinou věc :) Skvěla volba na naučení a hlavně velikostní zostuzení všech ostatnich na 125, když staly mašiny vedle sebe

Dava_S
Dava_S napsal 12.05.12 v 19:12

ať slouží je to spolehlivej stroj tak hlavně bez nehod !!!

Haňula
Haňula napsal 11.05.12 v 14:54

Moc pěkná Hodně spokojených km s Quannonem 10b!

EL-Dorado
EL-Dorado napsal 11.05.12 v 11:06

dávej na ni bacha,Jeníku ...ať slouží a najedeš hafo kilometrů