Honda CLR 125 (2000)

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 9 záznamů

LoserKid
LoserKid napsal 10.08.08 v 13:29

Ahoj chtěl bych se zeptat jestli nahodou nemáš na CityFly technickou příručku nebo návod k udržbě , předem děkuji LoserKid

Plaňa
Plaňa napsal 30.06.08 v 23:35

čus heled ma prozbu cos udelal s tim omezovacem páč ja ho tam mam taky a chci se ho zbavit

11Bruno4
11Bruno4 napsal 27.03.08 v 20:19

zdarec cc no otevreny vzduch filtr kopis vsude a stoji asi 600 Kc, ale ja ho mam otevreny a to doslova proste sundas bocny plastovy kryt filtru zvuk je teda kruty ale nevim jestli je to znat i na vykonu mnela by se i pridat bohatejsi smnes srobkem na spodu karburatoru ja to mam hlavne kvuli zvuku no mozna jde i lip do otacek mozna se mi to jen zda ale vykon urcite neubre. kdyby neco tak mi napis na icq

Jenda-Bt
Jenda-Bt napsal 27.12.07 v 11:50

hele ja to mám taky a jede mi to 110km/h ale je to otevřeny a co se ty če dokumntace k motorce tak mam vše i servisní knižku...

napsal 05.11.07 v 09:40

manuál od clr skutečně nemám, ale stáhnul jsem si manuál od xr 125l , jelikož si myslim, že tyhle dvě motorky jsou si velmi podobný (po technické stránce) a co výměny voleje týče tak jsem se řídil právě tímto manuálem. stáhnul jsem to odsud: www.xr.wz.cz

mikeh15
mikeh15 napsal 26.10.07 v 13:08

čus heled měl bych takovou prozbu?nemáš prosimtě servisní manuál na CLR?já sem si jí přivezl tedka z německa a nemám k tomu manuál,jestli bys mi ho třeba neoskenoval stačila by ta stránka s olejema a tak!díky moc za odpověď!

smazany29301
smazany29301 napsal 06.08.07 v 21:13

Zdarec, chcu se zeptat kdo by mel zájem a byl by ochotnej dojet na sraz CLRek ne bo podniknout aspon nejakou pořádnou vyjíždku,ptám se proto páč chcu videt zájem jesi má cenu neco vubec domlouvat kdyžtak dejte vedet na muj profil

endrjů
endrjů napsal 12.06.07 v 17:35

Jede to 80 km/h, ale dá se to o kousek přetáhnout i přes omezovač asi na těch 90.

napsal 12.06.07 v 15:31

čau,chtěl sem se tě zaptat jako máš maximální rychlost,když řikáš že tam máš omezovač??