Suzuki GSX-R 1300 Hayabusa (1999)

Vlastník motoEVRI

Moc pěkný kousek.
Přeji super jízdy.

SLUGI
SLUGI napsal 26.06.08 v 10:26

Zdar. Řešíme letošní sraz HAYABUSA, návrh je 16.-17.8. v kempu v Jedovnicích. Napiš jestli seš pro nebo nějaký připomínky ať to dáme dohromady.
Díky
SLUGI

Káša
Káša napsal 26.02.08 v 22:31

Koukám,že se s moji bejvalkou docela bavíš -teď myslím Busu.Dal jsem ji pryč,že šla blbě na zadní,ale ty stim problémy nemáš. A co ta karbonová záplata na vejfuku? Hele hodně šťastných km na nejrychlejšim autobusu

ladazuki
ladazuki napsal 09.10.07 v 22:13

zdar moc pekna hayabusa tahleta modra verze je ze vsech kombinaci ta nejhezci.tak hodne km. ve zdravi

BrunoR1
BrunoR1 napsal 28.12.06 v 21:11

Nazdar,sice jsem tě ještě neviděl,ale máš taky hodně zcestováno,super pila i kočka,co tak pokec?

WEB
WEB napsal 02.12.06 v 09:20

KRASAVICE !Každý rok pořádám jarní výstavu "Ostravský autosalon WEVI a s ní spojenou výstavu motocyklů" na výstavišti Černá louka, kde se pravidelně prezentuje cca. 20 motocyklových značek (více na: www.wevi.cz). Tak doufám,že se přijedeš nejen mrknout, ale i na společnou vyjížďku v rámci této akce (více v sekci: akce a srazy - květen), seš srdečně zván, případně se můžeš již nyní přihlásit.Hodně km bez nehod přeje Patrik

smazany20166
smazany20166 napsal 30.06.06 v 21:05

Tak motorkari!!<br />
Kdo by mel zajem a chut, se predvest a vydelat si nemale drobaky, tak ctete dal!!!<br />
Nejspis 15.7.06 - se budou konat zavody na 1250m(sprint).<br />
Vstupne je 5000kc s masinou. A vyhra bude podle poctu lidi. Minuly rok si vydelal 1. 50 000kc 2. 10 000 3. 5 000. Ale to taky bylo malo lidi uz ted je prihlasenych vic nez minuly rok.<br />
Misto bude urceno presne az tyden pred zavodem (at nejsou komplikace) a bude to v okoli Brna.<br />
<br />
Pokud ma te zajem tak se ozvete na muj odkaz<br />
Doporucene silnym strojum.<br />
jenom pro prihlasene stroje.

motoEVRI
motoEVRI napsal 10.06.06 v 08:26

to drak85 - díky za pochvalu , ať žijou banďoury

napsal 09.06.06 v 17:23

To Heroš - běž si hledat ty svoje Kawasaki a neopruzuj. <br />
<br />
Hezká motorka. Takový menší Ikarus. Hezká. A hlavně řidič je dobrý drak a super kámoš.<br />
Drak B 12

Petr1300
Petr1300 napsal 08.06.06 v 22:45

peknej autobus

s4r napsal 08.06.06 v 14:12

ano prosím máme!!!

storm.fire
storm.fire napsal 08.06.06 v 13:16

..ale no tak chlapi....motorky jsou přece krásné všechny...když se o ně pečuje...a máme je rádi...to snad máme rádi všichni...nebo ne?

napsal 07.06.06 v 20:00

s4r napsal 07.06.06 v 14:07

to STORM.FIRE - můžeš mi prosím tě někde ukázat, že jsem někdy řekl, že DUCATI je pro mě modla a nic jiného neuznávám??? To samé můžu říct já o tobě... &quot;Jak někdo může říct, že Ducati není krásná, jedině snad nějakej Honďák, kterej si myslí, že ten jeho čtyřválcovej uječenej bike je nejlepší...&quot; A neříkám to proto, protože respektuji každého názor... Takže ty si mysli, že ta Haya je nádherná a já si zase budu hledat motorku, jejíž design je mi bližší a přijde mi nápaditější... Docela dost by mě zajímalo co myslíš tím kopírováním... Monster je držák a nepotřebuje žádné zásadní úpravy vzhledu, Multoška je bez debat, Hypermotard asi těžko někde kopírovali, 999 nese znaky 916,99x, ale není to na škodu...A retro řada je prostě krásná a neokopírovaná, Desmosedici RR je kopie, to uznávám, ale kopie Desmosedici GP5, a to už něco znamená...

storm.fire
storm.fire napsal 07.06.06 v 12:08

Nnechápu kdo může říct, že jí krása chybí. To může snad napsat jen Ducatista, který si myslí, že jen ona je dokonalá. Ducati se pořád mezi sebou kopíruje, podle mého bez nápadu. Jediné co je technicky zajímavé je desmo. Jinak bych se krotil. Je to pěkná a zajímavá mašinka. Také jsem o ní přemýšlel. Na laku jsem na fotkách nic nenašel...zdá se být fajn... . Jinak přeji mnoho pěkných výletů a pohody...

napsal 07.06.06 v 09:15

Je moc pěkná, ale proti tý zzteře si moc věříš

Michal_biker
Michal_biker napsal 06.06.06 v 21:34

mě se teda moc líbí a musí to bejt krása na tom někam cestovat

napsal 06.06.06 v 17:24

obcas te tu nekde vidim..<br />
pozdravy z tesina..

vy-chy
vy-chy napsal 06.06.06 v 14:39

Krásná Hayabusa...

s4r napsal 06.06.06 v 13:55

Krása tomu opravdu chybí...