BMW R 1150 R (2001)

Aktualizováno 31.3.2022

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 6 záznamů

MilanMl
MilanMl napsal 01.04.22 v 12:54 10b.

Pekne napísané .

pali3x
pali3x napsal 01.04.22 v 10:06 10b.

Nádherná motorka. Švagor má takú - na tú motorku sa už len pozerá dobre, aká je prepracovaná
Keď má človek motorky v sebe, tak sa ťažko odoláva...
Ako bolo povedané, nech sa vyhýbajú Tatry, ale POZOR aj na diviaky a zver... !!!

Minulý rok som sa tak s jedným diviakom veľkým ako krava zrazil (vybehlo mi stádo z vysokého porastu tesne pri 4 prúdovej ceste, oproti mne nízke slnko... - skoro som sa vyhol / na brzdenie nebol čas / nešiel som viac ako bolo povolené) Nič príjemné, ale diviak ušiel a ja som prežil tiež v pohode (bez zlomenín..., ale obitý a so zlomenou "motorkárskou dušou"). Povedal som si "Už nikdy na motorku nevleziem"... Ale to sa nedá
Dnes pozerám, čo by som kúpil... Vychádza mi napr Royal Enfield Himalayan... Len tá cena (jazdených veľa nie je)... Na pohodovú jazdu okolím je úplne v pohode
A manželky... U mňa je to podobné - tiež je proti :( ( o minulej nehode ani nevie)

Takže ešte raz: "Všetky šťastné kilometre a veľa radosti"

smitth
smitth napsal 31.03.22 v 18:29 10b.

Parádní stroj

Trinnlee
Trinnlee napsal 31.03.22 v 17:01 10b.

Preju ti at ti vydrzi co nejdyl a at uz se ti Tatry i ostatni plechovky obloukem vyhýbají.
Nadrz kulaty svetlo a motor=design ktery nezestarne...10b za motorku a 10b za odvahu vratit se znovu do sedla???

Snekofon
Snekofon napsal 31.03.22 v 14:58 10b.

R1150R je parádní strojovna pro návrat do stopy - asi nejlepší stroj v poměru krásný čistý design, ověřená technika - modernosti tak akorát, aby člověk nemusel myslet na blbosti, ani nebyl omezován, renomé značky a přijatelná cena... k tomu tato barevná kombinace je fakt moc pěkná

hansdorf
hansdorf napsal 31.03.22 v 14:38 10b.

Jó , návrat ztraceného syna, to se počítá.
U mě to bylo podobný, akorát ženská nedělala vlny a dala mi dispens- udělení výjimky (ve smyslu prominutí, zproštění nebo osvobození)

Našel jsem si krásnou Bětku, BMW R 80/7 a jako kníže Rohan brázdil ČR , pak buchly saze a posadil jsem se na Suzuki GSX 1400 ... a pak...a vůbec je to stejný jak píšeš.
Jestli bude chuť , ozvi se a pokecáme , jak to bylo s těmi našimi vnitřnostmi .