Yamaha BT 1100 Bulldog (2005)

Vlastník Al-Gajda
Vloženo 13.12.2021
Aktualizováno 17.11.2022

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 18 záznamů

jiiitule
jiiitule napsal 16.04.22 v 08:27 10b.

Ahoj, kolego, líp bych to nenapsala, tak přeju ať Bullda dělá spoustu radosti a vždy jen kolama dolů

Al-Gajda napsal 31.03.22 v 22:06

No, je to pomerne velka motorka, takze to bude tak na hrane. Urcite bych vymenil aspon riditka za sirsi. Original jsou dost uzke a musi se s tim clovek trochu prat. Pro holku bych videl asi neco vhodnejsiho, na druhou stranu, kdyz se zamilujes neni co resit :)

mira2004
mira2004 napsal 31.03.22 v 22:01 10b.

Krásná mašina. Myslíte, že jí unese, zvládne ovládat holka 173 cm vysoká při váze 64 kg? Samo, že vím že když ji spadne na zem ze stojanu na tak těch 250kilo asi nezvedne. Ale jízdně, zvládne jí? Dík za názor.

novadus
novadus napsal 28.03.22 v 16:33 10b.

Al-Gajda napsal 21.01.22 v 12:49

Kluci, moc děkuji za parádní komentáře. Jsem rád, že se najdou lidi, co to mají hozené podobně jako já.,,co se tyče těch řídítek s pofacu, tak se po nich zkusím mrknout. Díky za tip .

bikerpuma
bikerpuma napsal 10.01.22 v 21:16 10b.

Ahoj, krásný kousek.
Mám s ním podobnou zkušenost, vlastním ho od loňského února a už se těším na jaro.
Jsem z Oslavan,tak se můžem někdy projet.
Mnoho šťastných návratů!

nexus
nexus napsal 22.12.21 v 11:17 10b.

To ještě Yamaha uměla dělat parádní motorky

AveKT
AveKT napsal 17.12.21 v 22:13

Taky jsem početl tvoji recenzi a je to jako bys mi to bral rovnou z mojí hlavy. Sedlám ho cca 10 let a nějak si ani neokážu představit něco jinýho. Vlastně jsem ho kupoval i v podobným věku jako ty. Napřed jsem hodně jezdil s budoucí manželkou (bohudík stále i stávající ), pak sám a málo. Mezi tím jsme koupili ještě jednoho pro bráchu. A teď po dostavení domu jsem přikoupil jednu VX800 pro tátu a zažíváme renesanci. Létos první dovolená já, brácha, táta na moto. Ať ti slouží a dělá jenom radost stejně jako mě!!!

Pjotr77
Pjotr77 napsal 17.12.21 v 09:03 10b.

Musím říct, že jsi mi svojí recenzí udělal velkou radost. Celkem si se trefil. Cestovat se dá na Bulldogu parádně, se ženou jsme pár dovolených strávili po Evropě. Musíš se ale vyhýbat dálnicím, to je utrpení pro všechny. Jinak jak říkáš, kulaté světlo, dva laufy, krásný rám, vzducháč. Občas mi tam chybí pár koníků a pořád mi vrtá hlavou radiální pumpa. Ale jinak to mám jako Páčkalíny... za ty roky jsem vyzkoušel spoustu motorek, ale pokaždé, když přesednu zpět, řeknu si "kdepak, to je ono". Mám ho v garáži už 15 sezón a už tam zůstane. Jednou bude mít mladej neotřelého jungtimera. Jo a s řidítkama...ty máš model před faceliftem, tam byla řidítka fakt na úžovku a v divném úhlu. Spousta lidí je měnila. Po faceliftu jsou řidítka širší a naprosto v pohodě. Třeba je ještě někde seženeš.

dzej.pi
dzej.pi napsal 17.12.21 v 07:24 10b.

Pěknej Hrbáč. Taky mám rád klasiku, proto mám, co mám. Ve výčtu vlastností se s Tebou naprosto ztotožňuji.
Hlavně ať slouží a dělá Ti radost i nadále.

Páčkalíny
Páčkalíny napsal 16.12.21 v 21:44 10b.

Objektivně : Best choice ever A jak jede do kopce, viď? Mě origo řiďítka přijdou velmi pohodlná, není váha na rukou a nebojím se to poslat do užšího prostoru. Jezdím sám, ve dvou bych už cítil deficit vykonu, při dynamice dnešního provozu. V jednom výkon, tak akorát na moje jezdecké schopnosti Když se lehne na nádrž, dá se dojet solidně i v dešti.. O těch brzdách. R6...přes všechno co se vypráví, za mne kulantne řečeno, je to dimenzovaný tak tak akorát... Samozřejmě pokukuju občas po něčem jiném, ale po projížďce si vždy řeknu, ale ne..blbost tohle měnit. Skoro bych řekl, že platí, čím dál ji mám a lépe ji poznávám, tím ji mám radši. Je to takovej vagabund, kliďas. Dík za hezký fotky a ať z ní máš pořád radost!

Al-Gajda napsal 16.12.21 v 15:39

Díky díky

Dan66
Dan66 napsal 16.12.21 v 06:17

moc se mi líbí.

Čadil
Čadil napsal 15.12.21 v 15:34 10b.

Snekofon
Snekofon napsal 14.12.21 v 11:51 10b.

Buldog je zase jednou motorka, která ukazuje jak se posunul můj vkus a preference. V době uvedení jsem nechápal kdo po této motorce může sáhnout. Motor z choperu, tabulkově nízký výkon a vysoká hmotnost proti ostatním naháčům. Nikdy jsem Buldoka nepotkal na silnici a to bral jako důkaz toho jak blbá tato motorka je. Jenže čas letí, vkus se mění stejně jako očekávání od jízdy... Když se dívám na Buldoka teď tak si říkám že je to hergot pěkná klasická mašina s charakterem, najednou bych si ji doma dovedl představit a s radostí si zabublat kolem komína.

BTW. zmíněné VX800 jsem měl v hledáčku jako kandidáta na doplnění garáže taky, ale pak jsem si přečetl tento článek a nějak ztratil zájem hledat ten správný kus - možná neprávem...

Al-Gajda napsal 14.12.21 v 07:56

Díky moc . Jinak VX800 už dnes taky docela raritka.

Paulano
Paulano napsal 14.12.21 v 07:39 10b.

Moc hezká mašina!

-Jandys-
-Jandys- napsal 13.12.21 v 23:06 10b.

Je to parádní strojovna a moc fajn mašina Kdysi jsem měl v hledáčku ale ceny byly vysoko a nebo nebyla žádná na prodej.V garáži nakonec přibyl opět Japonec ve formě Suzuki VX800