Yamaha BT 1100 Bulldog (2004)

Vlastník Foxxik
Vloženo 1.9.2022
Aktualizováno 3.9.2022

Vôbec som nevedel, že táto moto existuje, ale po pár recenziach nebolo o čom.

Suzuki VZR 1800 Intruder: Nedostatok €, ale určite časom bude intruder :)

První dojmy - Totálne tlstý naháč s krásnym dvojvalcom do V. Keď som sa šiel previesť som v podstate nečakal nič. Prvé dojmy boli, že sedím na chopri čo chce vyzerať ako naháč. Tlsté, ťažké, divné a neviem prečo ale páčilo sa mi to a Bulldog sa prekvapivo ľahko ovládal.

Motorku bych doporučil pro - Moto odporúčam aj vyjazdeným motorkárom a aj nováčikom. Bulldog je nezvyčajná kľudná moto ale na výlety na ktorej sa dá samozrejme aj vyblázniť

Doplňky na motorce - Výfuky sú vo výrobe na tie čakám, mám prečalúnené sedadlo, mám nové širšie riadidlá, nové spätné na okraj riadidiel, nové led predné svetlo,
Všetko budem nahadzovať v zime :)

Po niekoľkých rokoch supersportovania som dospel a presedlal tuto sezónu na cruisera Dragstara xvs 650 čo mi prišlo veľmi slabé, tak som to po chvíľke predal ale ta pohodová jazda sa mi páčila. Vrátil som sa hneď k supersportu Kawasaki ninja 636, ale po prvom výlete som spomínal aká pohodička to bola na slabučkom Dragstare a vedel som že supersport už asi nikdy nechcem.

Bulldog mi prišiel niečo medzi, chce sa tváriť ako športový naháč a pritom je pohodlný a pohodový ako chopper. Taký športový chopper :D prostr niečo divné a to sa mi na ňom páči. A hlavne ten hlboký zvuk dvojvalca ?
Sedím na ňom úplne pohodlne sedlo je obrovské a pohodlné pre mňa aj spolujazdca, ktoré som si dsl prečalúniť čisto pre vzhľad. Na moto sedím vzpriamene. Šiel som na Bulldogovi z CZ 170km na SVK a sa mi málilo tak som ešte nejakých 100km spravil doma po okolí. Vôbec som necítil únavu a šlo sa mi super čiže si na ňon viem predstaviť aj celodenný výlet. Bulldog má na naháča dosť veľa priestoru pod sedadlom, mám tam lekárničku vestu a v pohode tam dám aj peňaženku aj svoju aj spolujazdcovu a stále na nejakú drobnosť ostane miesto. Dá sa kúpiť aj originál na Bulldoga držiak s kufrom do zadu.
Spotrebu mám cca 5-6l čo je myslím pri tej váhe moto cca 250kg dosť slušné a to teda nehladkám ten rychlopal. Brzdy sú viac. ež dobré tuším sú tam brzdy totožn? s Yamaha R1. Moto je pohodlná trošku mäkšia ako SS ale oveľa tvrdšia ako dragstar, ale predné tlmiče mi prídu veľmi mäkké.
Motorka je známa tým že nepotrebuje extra servis keďže má kardan a vzduchom chladený 2valec do V totožný z viraga akebo XVS 1100 len trošku pretaktovaný

Animals21
Animals21 napsal 05.09.22 v 07:54 10b.

Pěkná mašina, stylovka koukám i pěkná slečna a pěknej haf, dobře ty

DeaDDream
DeaDDream napsal 02.09.22 v 22:15 10b.

fucking legend

Gallia
Gallia napsal 02.09.22 v 11:33 10b.