Honda F6C Valkyrie custom (1999)

Vlastník turkpet1
Vloženo 1.11.2021
Aktualizováno 11.11.2021

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 7 záznamů

kopv
kopv napsal 22.03.22 v 17:03 10b.

jednou bude F6C sběratelsky ceněná motorka, je jich málo

LesaPáán
LesaPáán napsal 06.12.21 v 22:46 10b.

Honda, netřeba slov. Ať dělá radost.

nexus
nexus napsal 13.11.21 v 09:00

dobrej úlet , fandím

nexus
nexus napsal 13.11.21 v 09:00 10b.

dobrej úlet , fandím

dajos
dajos napsal 04.11.21 v 20:52 10b.

Tak tohle je hustokrutá strojovna. Před lety jsem na ní seděl - origo bíločervená. A ten motor má nádherný zvuk a vypadá fak dobře. 6-ti válec ma cosi do sebe. Ale na mě je to už moc těžké. Každopádně jich člověk moc nepotká. Dávám 10b a přeji spostu šťastných kilometrů za jejími říditky

PSanec
PSanec napsal 03.11.21 v 20:02

Snekofon- dobrej komentář.

Snekofon
Snekofon napsal 03.11.21 v 07:52 10b.

JJ stará poctivá motorka z dob, kdy místo tabletu byly plechové budíky s chvějící se ručkou, žárovka a ne LED a ideálně karburátor - to je dokonalý stroj času, který dá zapomenout na digitální věk a starosti / blbosti dnešní doby.
Pro jízdu s manželkou budu muset doplnit garáž taky o jednoúčelový stroj - vzhledem k tomu, že si myslím že spolu nenajedeme víc než 1000km za rok, tak hodlám rozpočet pro tuto kratochvíli držet na uzdě a v podstatě se mně rýsuje nejlépe Intruder VS1400 - poctivé železo ze staré školy s dostatkem výkonu, aby to nebyla nuda, ale bez zbytečných rezerv, které s ní nevyužiji (její zadání je jízdní styl jako na 50ccm skůtru ve dvou v Chorvatsku )
Vedle toho si ale brousím zuby na pořízení Hondy GL1000 - 1100 dle dostupnosti (verze bez kapot) - tento pradědek Valkyrie má sice jen 4 válce, ale přenese mně do časů, které byly ještě více bezstarostné a to je cíl
Tak si tuto krasavice užívejte - pokud možno i s tím časovým posunem!