renocar_unor

Honda F6C Valkyrie custom (1999)

Vlastník kosvicek
Vloženo 25.11.2017
Aktualizováno 5.3.2020

Úžazný stroj, chod, zátah pohodlí,ovladatelnost.

Motorka koupena od FIRMA:Motocentrum Tass (Chrudim I)

Suzuki C1800 Intruder: 6 válců je víc.

První dojmy - I když první jízda na konci listopadu skvěle jsem se projel i v 5°C nedalo se na nic čekat.Po první sezoně najoto cca 6000km super.

Doplňky na motorce - Spousty camprlátek.

Zatím jsem s ní najel cca 100 km ale dá se říci že mi perfektně sedla co se týče posezu vzdálenosti řidítek pro můj vzrůst 186cm 110kg.Ovladatelnost velmi příjemná na to že váha stroje koluje kolem 325kg.Minulé moto mělo 260kg.Na místě to také jde.V menších rychlostech jsem zatím s náklony trošku laboroval.Myslím ale že siž e velice rychle podvolí.Při běžné jízdě už je to mnohem lepší.Až nastane nová sezóna doplním...
První květnová vyjížďka s manželkou pohoda jakoby za mnou ani neseděla.
Tak jedna sezońa za mnou a uplně super, najeto cca 6000km jedna cesta kolem Tater, perfektní svezení a pak tak po zemích moravských.
V zimě doslalo moto mnoho doplňků a pár úprav a tekto vypadá nachystaná pro další sezónu 2019, kdy jsem opět pár tisíc km starší a úplná krása.
Mrkli jsme se do Polska a Maďarska a krása střídala nádheru
Viz fotky po upravách od Franty z Opavy.

Bágio1969
Bágio1969 napsal 05.02.18 v 20:52 10b.

Hezký koráb, hodně štěstí.

DennySV
DennySV napsal 05.02.18 v 20:26 10b.

Parník

tomcruise77
tomcruise77 napsal 02.12.17 v 16:25 10b.

krásný stroj pro velké kluky. Sním o ní od té doby, co jsem na ní seděl před 15 lety na motosalonu v Praglu. Mám 2m a toto je jedna z mála motorek, na které nejsem jako osa na bo... Jasných 10b, ale přidej fotky.

5157
5157 napsal 02.12.17 v 06:46 10b.

Hezká hondice Ten zvuk šestiválce musí být balzám pro uši Gratuluji

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 27.11.17 v 18:31 10b.

Parádní Hondice gratulejšn.