Suzuki VS 1400 Intruder (1994)

Vlastník TomikGS1150
Vloženo 4.12.2018
Aktualizováno 4.12.2018

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 4 záznamů

pekun
pekun napsal 23.01.20 v 13:00 10b.

Čus chlape, cos čekal? To není ,zmrzlina, ale chopper se vším co k tomu patří. Pořádnej motor, co roztřese celou mašinu i s tebou, je to hrubý, živelný a když je pořádně seřízený, tak zatáhneš a ujede ti pod půlkama. Má to pěknej krouťák ale samo, že to není na trhání rychlostních rekordů, je to proste chopper a KRÁÁSNEJ!! Snad mu příjdeš na chuť a porozumíš.. Hodně šťastných kiláků.

TomikGS1150
TomikGS1150 napsal 05.12.18 v 07:25

Hele nemám ho,najel jsem na něm pár set kilometrů a šel...a zpět na enduro (BMW 1150 GS ADV),ale byl krásnej a miít prachy,tak si ho nechám,byl hned pryč a to jsem ho prodal tet na zimu,bylo to fajn na vožení holek a i se tenhle tip motorky holkám dost líbil,jsem si všiml¨ ,ale dalšího choppera až vyhraju ve sportce,nebo až se překulí šedesátka

Čadil
Čadil napsal 04.12.18 v 18:12 10b.

PSanec
PSanec napsal 04.12.18 v 16:29 10b.

Čus, moc pěknej japonskej čopr,dost lidí po něm touží.Ty ho máš a jsi nespokojenej.Já jsem ho koupil v roce 1994 a mám ho do dnes,ikdyž jezdím HD.Největší minus Intrudra jsou brzdy,ale jinak se s ním dá jet na Dubé celkem dobrá palba, zdaleka s ním nejsem nejpomalejší.Hlavu vzhůru,až ho dostaneš pod kůži,budeš spokojenej.Přeji jen rychlé km.