Suzuki DR-Z400S (2006)

Aktualizováno 29.10.2018

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 12 záznamů

MotoTraveller napsal 11.06.20 v 19:16

Díky stavba si myslím, že se povedla a mašinka slouží dobře.

jelda-f
jelda-f napsal 26.05.20 v 20:59 10b.

Moc pěkný kousek stáčí nějaké úpravy a je z toho hned adventure bike

Sema
Sema napsal 01.11.18 v 22:26 10b.

Super

MotoTraveller napsal 30.10.18 v 14:06

brejsa.cz
Díky. Jak něco dotvořím tak se zase podělím . Přemýšlím o tom a mám v profilu pár příprav na cesty, ale času moc není tak snad přes zimu bych tam mohl něco dát . Ani nevím jestli by byl zájem

mRKEF
Díky moc. Motorky jsou můj život a cestování a poznávání nových krajů a lidí se stalo mým druhým já . Jen škoda, že toho času není víc, ale musí se makat aby bylo na cesty

Jenik789
Jeníku díky, ale nepřeháněj to

M_o_m_a_n_e_k
Díky moc. Jestli o ní přemýšlíš tak moc neváhej. Pěkný kousky se už shánějí docela dlouho. Stelvio to je srdeční záležitost a skvělý cestovní endurko . Možná dokáže víc než si myslíš, ale na opravdu offroadové jezdění je opravdu lepší něco lehčího s čím se člověk nebude bát upadnout a terén si bude užívat místo toho aby bojoval s hmotou a večer byl úplně vyřízenej. Mám těžkou i lehkou a je to nejlepší volba,

Honza-TA950
Díky moc. Koukal jsem na tvou a super práce . Když už nám je fabriky neudělají, musíme si je udělat sami . Podvozkově a výkonem musí být KTM skvělá. Jak je to se spolehlivostí netuším, ale DR-Z ko jsem volil právě pro jeho vyhlášenou spolehlivost a nenáročnost.

Pedl
Díky

Pedl
Pedl napsal 30.10.18 v 13:18 10b.

Honza-TA950
Honza-TA950 napsal 30.10.18 v 12:36 10b.

Hezky pěkně řešil jsme podobné a mám adventurizovanou 690, ale je proti DRZtku výkonnější, ale taky má víc věcí co se můžou podělat takže spolehlivost DRZ to nemá

kudrlik
kudrlik napsal 30.10.18 v 09:59 10b.

Paráda.
Mám těžké Stelvio. Jako "cesťák" super. Ač se tváří jako cestovní enduro, tak za mne je to pohodlná mašina, ale enduro rozhodně ne a polní cesta není terén.
O DR400 přemýšlím dlouho - krásná práce - chtěl bych dokud zdraví slouží vyrazit trochu jinam než do Alp nebo na Korsiku. Jenže vyjet se Stelviem, tak bych "skončil na první proutěnce".

Jenik789
Jenik789 napsal 30.10.18 v 07:57 10b.

Majitel i masina proste jednicka

mRKEF
mRKEF napsal 30.10.18 v 07:52

No to teda čumím. DR-Z Mongolsko. Říkám si dobrej trip. Pak kouknu do profilu a 250tkm na Tenere a já šel do kolen . Na to všichni gule nemají :).

brejsa.cz
brejsa.cz napsal 29.10.18 v 21:07

Klobouk dolů. Budu se těšit nejen na další recenze úprav motorky, ale taky na pár řádků z tvých cest.

MotoTraveller napsal 29.10.18 v 19:33

Díky . Právě jsem doplnil

cong156
cong156 napsal 29.10.18 v 00:16 10b.

Krásný. Určitě popiš své úpravy a další poznatky z delších cest.