Shineray XY125-11 Road Wind (2016)

Vlastník kavol
Vloženo 30.8.2018
Aktualizováno 30.8.2018

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 7 záznamů

kavol napsal 03.09.18 v 21:32

DjMicho: Ehm, s tou cenovou kategorií, nevím, za kolik to máš, já vidím nový Manxcafe od cca 40 kKč, ten můj krám byl za 25 kKč, to bych řekl, že je celkem rozdíl, za ~40 k bych k tomu byl přísnější

DjMicho
DjMicho napsal 03.09.18 v 14:37

Jedinej problém vidím v tom, že Kelly nemá nastavený vstupní kontroly kvality, jen vybalí a pošlou dál. Kdyby párkrát našli vadu a rovnou to výrobci omlátili o hlavu, tak by se kvalita zlepšila. Stejné problémy mívaly i Yukiny, ale po tom co si to začali trochu hlídat se to podstatně zlepšilo. Co jsem koupil Manxcafe (stejná cenová kategorie), tak jsem zatím nic nemusel řešit

kavol napsal 03.09.18 v 13:37

Tož o trpělivost nejde, prostě to bylo po koupi na garančce, kde se to dořešilo (na prodejně to zjevně akorát vybalili z bedny a nekontrolovali nic), a to řazení upadlo po cestě ze servisu, takže otočka a bylo to tam o tejden dýl. (Auto mi teď stálo dva tejdny a vzal jsem si ho zpět netknutý, neb díl není v ČR sehnání, budu kupovat na Allegru, kdovíkdy to dorazí ... proti tomu je tejden navíc u motorky prkotina.)

Ojetinu o moc levněji nekoupím a kdovíco bych na ní musel řešil taky, ale takhle je veškerá moje starost akorát dohodnout si termín a nadiktovat seznam problémů, a ať si na tom třeba Kellyna prodělá kalhoty, až to bude servisu proplácet ... žádný DoDo, hezky na záruku. A dobře spravený je někdy lepší než nový.

Jinak po posledním tankování se palivoměr lehce umoudřil, sice na plnou ukázal zase třičtvrtě, ale už jde dolů plynule, po dalších ~150 km mi ukazuje pod půlku, což by tak asi mohlo být ... zatím to nebudu aktualizovat v profilu, abych to nezakřiknul

AlešT.
AlešT. napsal 02.09.18 v 09:12 9b.

Byly doby, kdy čínské stroje byly hnusné a praskaly jim rámy.
Dnes jsou pěkné a platí za spolehlivé. Jakmile doladí detajly, aby to nebylo dodo, jako třeba Jawa, tak už si i japonce koupí jen patriot

zzzmrzlinar
zzzmrzlinar napsal 02.09.18 v 08:39 8b.

recenze dobra, motorka s odpustenim hrozna. Aby mi novej stroj, nestartoval, nejel, nebrzdil a obcas mu neco upadlo... Asi proto jsem jezdil vzdy japonce

Targus
Targus napsal 01.09.18 v 22:07 9b.

kavol
Vsadím boty, že kdybys měl to srdce a vytáhl z garáže kladivo a majzlík a odsekal značku Shineray, trůnila by pod ní nálepka JAWA!!!
Nic proti Čajně, ani proti Jawám, ale když jsem tohle četl, vzpomněl jsem si na socíkovská brka - Jawa, Škoda, Trabant, Polski Fiat a spol.
Značka DoDo - dodělej doma. A jak jsme byli šťastní - teda aspoň do doby, než jsme ty křápy odtáhli dom, že ano:
No nic, já mám dvacetlletou Jawu a ta třepe otáčkoměrem, jak by smet. Vlastně jak by Shineray!
Ale za to nezlobí palivoměr, páč tam žádný není!!!
Za dizajn deset, za nedodělky ti strhnu bodík, ať jsem taky jednou za svini!!!

pernik92
pernik92 napsal 01.09.18 v 18:19 9b.

Tvůj popis motorky je luxusní
Já si koupit novou motorku a nalézat na ni takové poruchy tak jim ji vrátím, požaduji peníze zpět a raději koupím ojetého Japonce.
Máš ale asi obrovskou trpělivost