Yamaha FZS 600 Fazer (2005)

Vlastník Grauňa
Vloženo 28.12.2006
Aktualizováno 28.12.2006

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 33 záznamů

Jirka4137
Jirka4137 napsal 11.09.18 v 22:18 10b.

Ku.rva to je masakr. Měl jsem podobnou událost ještě s FZ 750 v r. 96. Srážka s blbcem.

sooky
sooky napsal 18.02.09 v 18:57

to musela byt rana jako z dela... no jeste ze jsi dopadl takhle "dobre"... Tak at se uz nikdy nic podobneho neopakuje...

jíířan
jíířan napsal 10.04.07 v 18:56

Ty kraaavo to je hruza ....hlavne ze jsi dopadl ty dobre!!!...nejhorsi je, ze tohle z nas asi nikdo neovlivni, premyslet za ostatni je dobra vec ale idiot ti tam muze vjet stejne kdykoliv...hold osud, nezbyva nez doufat...

Bike.Boy
Bike.Boy napsal 22.02.07 v 12:37

Jinak mi ale prejel mraz po zadech kdyz jsem videl ty fotky...Loni v lete jsem videl moto nehodu a nemoh jsem z toho pak zbytek dne mluvit...<br />
Holcina si jela asi 70 po silnici a nasledovala zatacka doprava asi v pravym uhlu,po pravy strane skala v protismeru rybnik a svodidla (u sovdidel stali naky blbci s plechovkama) tak si trosicku najela ale moment prekvapekni,zluta fabie a ten vul jel asi metr od tech aut aby to neposkrabal a jak se ho ta holcina lekla,tak mu to poslala primo pod kola...Moto celkem dobry,ale slecnaa primo hlavou do narazniku.Uz se nehnula,teda nehejbala...stopoval jsem to policajtum a trovalo jim to asi 15 MINUT hrozny...doufam ze byla ale v poradku...Tak vsici,jezdete tak abyste byli cely po celou dobu az do prijezdu do garaze...Nebylo mi z toho moc do zpevu.

Bike.Boy
Bike.Boy napsal 22.02.07 v 12:26

Ted bys mel bejt rad na svete co?Kazdopadne srazka s blbcem je dycky hrozna...v tom lepsim pripade jsi ty v poradku,on ne a este ho dobijes treba helmou ,v tom horsim pripade lezis na silnici a on se na tebe vysere... ,nicmene preju pevny zdravi,ty ho asi potrebujes

vlasec.
vlasec. napsal 04.02.07 v 10:06

drsný. žiješ , bomba. za 2 dny si jedu pro fazi 1000 a tohle mi nahání trochu strach a ten kolega pod peugeotem, tak kolik se má kua jezdit v zatáčkách , aby jsi to přežil?

sooky
sooky napsal 03.02.07 v 23:56

Shlidnul jsem ty fotky a Bohove Te museji mit v oblibe-protoze se podruhy narodil...

napsal 26.01.07 v 17:44

Ty krávo..ja si chci porizovat taky fazulu..Ale asi litra..A jak tak na to koukam,tak se na to vyseru.. A budu jezdit offroadem..

mates.tl
mates.tl napsal 15.01.07 v 21:54

cauky zdravim melsem podobnou nehodu jel sem po hlavni a baba me sundala z bocni melsem odreniny a priselsem o palec u nohy ...chci se zeptat melsi soud jestli jo jak si dopat ...ja mam prvni odvolani nebo soud v novym jicine me uznal za vinika ,tak cauky a ozvise dik hodne km bez nehod<br />

smazany36858
smazany36858 napsal 04.01.07 v 13:17

Gratuluji že jsi přežil ja jsem se taky naboural jel jsem 35-40 a podjelo mi kolo v klopene zatačce jel jsem opatrně ale jak jsem to položil taak jsem byl s toho tak překvapeny že jsem se motorky neudržel a odkutalel jsem se do protisměru a najelo na mě auto peugeot 306 nemoh jsem dychat no pak mě vytahly a měl jsem 6 krat zlomenou panev a stehenní kost 1.Fz6 te nic není jen uplně male skrabanečky už jsem na ni jezdil sice jen po placu ale už chodim měl jsem štěstí tak čau a přeji hodně štěstí a bez nehod.

smazany17223
smazany17223 napsal 31.12.06 v 22:35

Ty woe tak to je síla, Fakt gratuluju že seš celý, viděl jsem jen ťukance který dopadly hůř, ale zase asi vyjímka potvrzuje pravidlo, protože znám pár lidí co dali pecku že z motorky zbyla jen zadní kyvka a řetězovka a oni měli škrábance. Kolik by si za to chtěl? Pokud je tam funkční motor tak bych to možná vzal. Zatím se měj a hodně km bez podobných událostí...

TuldaPPOS
TuldaPPOS napsal 30.12.06 v 10:02

ty vole!!! tak to je masakr!! byd rad za to jaksi dopadl!! zda se ze ses motorkar kazdym coulem!!!

napsal 29.12.06 v 20:18

Taky jsem si vyzkoušel jaký je to nabourat se s fz6.Můj nepřítel byl v tu chvíli v protisměru jedoudoucí citroen berlingo,jel jsem zhruba stejně rychle jak ty(těch70-75) a světe div se,nevím co to byla za haluz mě se nic kromě oděrek nestalo,nevím co mě v tu chvíli podrželo ale měl jsem kurva štěstí.... Jo a ta motroka byla rozbitá zhruba stejně jak tvoje,kolik za ni chceš?

robie46
robie46 napsal 29.12.06 v 14:53

čumim jako kráva, takhle rozsekaná motorka, to si ještě dopadl dobře

smazany20386
smazany20386 napsal 29.12.06 v 14:32

Tak buď rád že jsi mezi náma.ať tě takové srážky už jen míjejí.

Trebor
Trebor napsal 29.12.06 v 12:22

Co na to říct,,tak v příštím roce,,ať tě to mine,,máš už vybráno dopředu...

smazany29628
smazany29628 napsal 29.12.06 v 12:14

Ty krávo .... čumím jak puk , s hubou votevřenou .<br />
No teda gratulace ke znovunarození ... taky slavím narozky dvakrát.

smazany24103
smazany24103 napsal 29.12.06 v 10:33

Tak ty jsi chlape asi nesmrtelny!!!Jen at uz to jezdeni mas bez nehod!!!

AdaMZ
AdaMZ napsal 29.12.06 v 09:54

Tebe má motořkářský bůh rád ......... A hodně.<br />
Jinač hodně štěstí při výběru mota a hodne km bez nehod.

Petr_XR
Petr_XR napsal 28.12.06 v 23:50

AA kolega no tys dopadl jestě hůř njn taky ses musel presvedcit ze na hlavni nikdy nejsi nj ale i kdyz to vis tak na metru nezastavis no tak preji tobe i sobe vice stesti v roce 2007 a v celym zbytku zivota

dawsn
dawsn napsal 28.12.06 v 23:45

No hlavně že jsi O.K. ale potkat toho blba co řídil to &quot;cikánský Uno&quot; tak mu asi nafackuju ! Přeju víc štěstí na nové moto.

Grauňa
Grauňa napsal 28.12.06 v 22:21

Podle soudniho znalce byla na tachometru 66,9 - 77 km, nic si nepamatuji, jinak jsem ok, diky

BrunoR1
BrunoR1 napsal 28.12.06 v 21:36

Tak to je nářez,ještě žes to přežil

Andrew-x
Andrew-x napsal 28.12.06 v 21:27

jak rychle jsi jel před tim nárazem, znám takového co jel v obci 130 a pak se moc divil, když auto ktere vyjede z vedlejši mu nedá přednost, kdo je potom vinik

Lapchik-54
Lapchik-54 napsal 28.12.06 v 21:22

Jo nad Z1000 nebo Z 750 byt tebou moc neuvažuju taky jsem chtěl vyměnit horneta6 za Z1000 ale naštěstí jsem rychle vystřízlivěl.Ona USD 41mm prední vidle je tak dobrá na 6ti kilo podobně zrádná je i zadní tenka kyvka.Převrtaný motor ze ZX9 a rachotici nepřesna převodovka no prostě mi přijde to zracování,tak jak by chtěli co nejvíce ušetřit .Má sice super vzhled ,ale to je asi tak vše []

napsal 28.12.06 v 21:09

Pěkný Heje ser na keci typu máš předvídat a myslet a jiný kraviny.Když ti tam věde tak už s tím těžko něko uděláš a kdo říka že jo tak ten to nezažil.Hodně štěstí na nové moto:

napsal 28.12.06 v 21:09

Ty fotky jsou celkem sila!-hlavně že si OKa ! Tak hodně šťastných km na new motorce a málo blbců na cestách!!!

Pavelx
Pavelx napsal 28.12.06 v 21:08

Přesně, &quot;gratuluju&quot; k tomu, že jsi ještě mezi náma , snad sis už bouračky vybral do konce motoživota.

Lapchik-54
Lapchik-54 napsal 28.12.06 v 21:07

To musela byt prda,kdybych fazera neznal řekl bych rám z tvarohu ale takhle to rozpůlit.Buď rád,že jsi měl v tu chvíli více stěstí něz tvoje moto asi tě má nahoře někdo moc ráááád.to FZ6 R.I.P.

napsal 28.12.06 v 20:49

Sakra, motorka vejpůl a ty živej? No, štěstí víc, jak rozumu.

Stewe
Stewe napsal 28.12.06 v 20:24

ty koky........... [] [] to mě poser doufám, že nepíšeš z motocyklovýho nebe??? Jinak sem rád, že žiješ, ale motorka je na hovno. Přesně takovýho Fazera na jaře chci kupovat (ale v celku)

Pivko
Pivko napsal 28.12.06 v 20:17

jestli nejseš přímo z rodiny svatých ? Kurňa je třeba předvídat ! a myslet i za blbce co se motaj po silnici ! Co tak s tý tvý krásky se dá použít? upřímnou soustrast.

SCUD
SCUD napsal 28.12.06 v 20:09

kamo se divim ze jeste zijes..uz sem videl i skoro netknutou motorku a typek mrtvej,kolem tebe museli asi litat vsichni svaty co?