BMW R nineT (2016)

Aktualizováno 18.10.2017

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 22 záznamů

Petroslav
Petroslav napsal 02.09.18 v 15:13 10b.

Doporučil bych demontovat DB kilery z koncovek výfuků, KN vzducháč a hlavně si nechat udělat Y svod jako náhradu za kat - motorka je znatelně ostřejší, pružnější od nízkých otáček a neuvěřitelně rychle se vytáčí. Fakt skvělá změna! A ten zvuk.. Pokud na ní i cestuješ, pořiď si blatník nad zadní kolo (koupil jsem od Wunderlichu) a prodloužení předního blatníku.

alterego
alterego napsal 03.06.18 v 20:21 10b.

Piki
Piki napsal 04.02.18 v 17:39 10b.

Paráda, taky do ní půjdu..

Don_Pedro
Don_Pedro napsal 18.10.17 v 14:21

Ahoj,
díky za komenty. Reaguji na dotaz ohledně origo tašky na zadní sedlo. Taška je vykrojená přímo na zadní sedlo, takže sedí hezky, byť systém 4 řemínků ve mě moc důvěry nebudil, tak při prudké akceleraci ani v rychlostech se taška ani nehne, jediný pohyb jsem zaznamenal při brutálnějším brzdění - to se trochu hrne směrem na záda, ale drží dobře. Reálná nosnost je podle mě 12-15kg, taška má objem slušný (dno je uprostřed trochu prohnuté dovnitř právě kvůli výřezu sedla), sbalit se do ní dá bez problému, kompaktní spacák, stan a pár věcí k tomu by to pobrat mělo, ale hodně záleží na uspořádání věcí, protože taška nemá pevné čelo, takže když se tam našlapou tvrdé věci, které budou trčet ven, může to při určitém posezu tlačit do zad - chce to na tu stranu dávat spíš oblečení a tvrdší věci směrem k zapínání. Taška je vodotěsná, ale jakmile začne pršet, je okamžitě zaprasená od zadního kola (já jsem to řešil velkým pytlem na odpadky, který jsem přes tašku navlékl). Kdyžtak dej vědět do SZ, poslal bych alespoň vnitřní rozměry. Jinak cenou mě to samozřejmě taky nepotěšilo, ale líbí se mi, že tašku lze kdykoliv sundat a motorku nehyzdí žádné držáky...zkusím do galerie ještě vložit foto, jak to vypadá naložené

Humidor
Humidor napsal 17.10.17 v 17:18 10b.

Ahoj, mame stejnej stroj a mam dotaz na tu origo tasku (za kterou chtej nehorazny penize).
Je nejakej limit v rychlosti? Aby treba ve 180ti neulitla...? Na netu pisou nosnost 5kg, coz mi prijde malo... Jak je to s realnou vyuzitelnosti? Vejde se tam treba stan se spacakem? Nebo je to spis na par lehkejch svrsku? Diky za info!

marek2306
marek2306 napsal 04.04.17 v 15:16 10b.

super moc se mi líbí..

strychnin
strychnin napsal 01.09.16 v 16:31 10b.

Parádní mašina, dal bych si říct!

maovec
maovec napsal 31.08.16 v 08:54 10b.

Výborná mašina ! Kdybych nejezdil už 50 000 km na R1200R,taky bych o ní uvažoval.Ať slouží !

Mpety
Mpety napsal 30.08.16 v 12:31 10b.

Vybral sis správně, jen ty plastové kryty válců jsou na H...o ! Po prvním padu se urvaly a válce dost zedrene, ted jsem dal ty kovové, podle recenze od uživatelů GS vydrží odolat víc !

Diaboluss
Diaboluss napsal 29.08.16 v 21:09 9b.

Super povedený stroj. kdybych byl na naháče, do tohlé bych šel taky! Ať to jezdí!

NXram
NXram napsal 29.08.16 v 16:00 10b.

Krásná motorka, asi jedna z mála nových kterou bych si koupil kdybych neujížděl na těch starých Přeji spoustu šťastných KM za řidítky téhle krásné motorky. Podle Fotky z garáže jsi stejně ujetý jako já

Destroyer
Destroyer napsal 29.08.16 v 15:32 10b.

krásny stroj, ja by som si počkal ešte na ten enduro-model kvázi stará GS. Toto je asi to najlepšie čo sa dá momentálne kúpiť, technika & design, jednoznačne krásna odpoveď na ten designový vomitting od Hondy alebo Kawasaki :)

JaroslavKojak
JaroslavKojak napsal 29.08.16 v 13:43 10b.

Nádherná motorka a dobrá koupě kolama dolů!

dydzej
dydzej napsal 28.08.16 v 22:16 10b.

brá volba!

Polkis
Polkis napsal 28.08.16 v 20:14 10b.

chodim kolem ni jako mlsny pes co ji uvedli na trch, pekne si to shrnul. Na jare asi s velkou pravdepodobnosti poputuje do garage. ;)

BikeZ
BikeZ napsal 28.08.16 v 08:49 10b.

Fakt úžasná mašina. Já na ní seděl jen na výstavě, ale i to stačilo, aby se mi rozbušilo srdce.
Tak ať dělá radost a kolama dolů.

Mark09
Mark09 napsal 27.08.16 v 10:42 10b.

pelito
pelito napsal 25.08.16 v 21:21 10b.

parádní stroj, ať slouží a dělá radost. Snad se k němu za pár let dopracuju.

Brukev
Brukev napsal 25.08.16 v 14:15 10b.

Souhlas, souhlas, souhlas + krása

Vlastahovo
Vlastahovo napsal 25.08.16 v 09:52 10b.

moc hezky napsáno, cítím to podobně

Kukkan
Kukkan napsal 24.08.16 v 22:20 10b.

Jo. Super motorka i recenze. Tak ať vám to spolu dlouho vydrží

DejvGSR
DejvGSR napsal 24.08.16 v 22:01 10b.

Prostě ryzí krása a radost.