BMW R nineT (2015)

Vlastník kebo
Vloženo 1.8.2015
Aktualizováno 26.12.2018

Moderna "klasika". Stylova retromotorka s perfektnou ovladatelnostou a klasickym vzduchom chladenim boxerom.

Motorka koupena od Motoshop Zubor

První dojmy - Mal som ju moznost jazdit viackrat (test camp v Spanielsku). Nie som BMW pozitivny ale tato motorka ma dostala svojim prejavom, dizajnom a ovladatelnostou hned na prvy krat.

Motorku bych doporučil pro - Je to krasny ale dost drahy "funbike".

Doplňky na motorce - Zatial ziadne. Je krasna taka aka je ale vyslovene si pyta upravy, takze nejake doplnky urcite pridu.

Krasna motorka, jednoducha, bez elektroniky so svojskym prejavom klasickeho boxer motora. Vyborne ovladatelna masina s pohodlnym posedom, sirokymi riadidlami a super brzdami. Najlepsie sa citi na klukatych cestach. Podvozok je vyborny, skor tvrdsi. Na to ze je to klasicky nahac bez akejkolvek kapotaze tvarom a umiestnenim svetla a budikov ma dobru aerodinamiku a aj vyssie rychlosti su znesitelne (samozrejme nie dhlodobo. V serii nema ziadny odkladaci priestor ani miesto na lekarnicku.
Po 700 km mozem povedat ze je to najzabavnejsia motorka aku som doteraz jazdil, Kazdy kilometer na zakrutovej okreske sa viac a viac usmievam do prilby a uzivam si lahkost ovladania, stabilitu jazdy, tah boxera, uzasny traktorovy zvuk a "chrochtanie" do vyfuku pri ubrani plynu. Zacinam milovat zakmitanie sirokych riadidiel pri prudsom radeni hole aj dolu. Prevodovka funguje extra hladko.
Zaroven je to aj najnepraktickejsia masina - kedze som "zhyckany z FJR-ky. Nema ziadny odkladaci priestor, pri dazdi mam vestok bordel z cesty na chrbte a prilbe, slabo svieti (ale musim nastavit vysku svetla, mozno to bude lepsie), po vecerno-nocnej jazde mam milion musiek na prilbe, bunde a kolenach. Ale toto vsetko je absolutne nic proti tej zabave co ponuka a este aj super vyzera.

Mpety
Mpety napsal 08.10.15 v 15:41 10b.

umíš si vybrat ,lékárničku dáš pod sedlo řidiče.

biosák
biosák napsal 08.08.15 v 10:52 10b.

Pghost
Pghost napsal 08.08.15 v 09:05 10b.

dydzej
dydzej napsal 08.08.15 v 08:31 10b.

jedna z nejhezčích brambor historie

Hříbek
Hříbek napsal 04.08.15 v 09:52 10b.

je to nádhera škoda jen té cenovky, ale to by pak ztratila tu ekluzivitu Ať dělá jen radost