BMW R 1200 RS (2015)

Aktualizováno 25.2.2016

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 17 záznamů

Miňo-BB
Miňo-BB napsal 25.02.16 v 22:49 10b.

bandasuo
bandasuo napsal 09.12.15 v 17:17 8b.

Radek1980
Radek1980 napsal 15.08.15 v 20:37 9b.

Piki
Piki napsal 22.06.15 v 21:53 9b.

Verysilent napsal 21.06.15 v 16:18

Mvk73, Dik! :)
At' Triumph taky prinasi jen radost! ;)

mvk73
mvk73 napsal 20.06.15 v 23:15 10b.

Gratulujem, naozaj nevsedna masina. Mal som tu cest a sedla jej "staru mamu" R 1,100 RS, ABS.
Verim, ze budes spokojny aspon tak ako som bol ja.

Verysilent napsal 20.06.15 v 01:51

2medouz1, Dekuju! A tobe taky! :) Doufam ze se nekdy potkame

medouz1
medouz1 napsal 18.06.15 v 07:17 10b.

ať slouží!

mike_fish napsal 17.06.15 v 21:36

nevim jestli honda dela neco podobneho, jen sem jukl na web, meli runnera, brnkl sem tam a druhej den jsem se kratce svezl. V kazdym pripade ocenuji pristup!

Verysilent napsal 17.06.15 v 19:26

BMW Invelt ma bezva akce! Byl jsem vloni, dobre obcerstveni, pekne holky ;) Skoda ze letos nedostal jsem pozvanku :(
Ale nevedel jsem ze Honda dela neco podobneho.. To je dobry, snad s casem pridaji i ostatni :)) A letos Aspirit byl taky dobrej

mike_fish napsal 17.06.15 v 18:14

V rámci Invelt akce, která byla zdarma (2 jízdy) bylo dokonce občerstvení a to hodně na úrovni (steaky, saláty). Takže klobouk dolů. Ano, u BMW se platí značka, ale holt "malá" investice se zjevně vyplatila, když každý kdo tam byl, přijel na nebo v BMW a nebo brzo odjede - jako já - doufám. I v Hondě v Letech, byli ohledně testovací jízdy velmi vstřícní. No my tady v Asii jsme holt zvyklí, že na webu anoncují skladem motorku a ejhle, ona na prodejně tak nějak není... (né, že by byla zrovna odjetá). BMW Invelt, Honda Lety

Verysilent napsal 16.06.15 v 21:56

2mike_fish, Alpy radeji bych jel RS
Co se tyce stitku, je to individualne, urcite nebude to vadit kazdemu. za tyden mam na motorce dve-tri projizd'ky.. ale kazda bude min. 300 kilaku za kazdeho pocasi Kdybych jezdil denne, treba 50-100km, pravdepodobne bych nic neresil.
Ale ja spis mam malo najeto abych mohl presne rict co by me vadilo na testovacich jizdach ve skupine (obycejne +- 30 min, rychlosti jsou od 50 do 110 km/h). Bohudik, ze treba v Inveltu a Stratosu odectou penizky utracene na zkusebni jizdy z ceny motorky.. Takze, moje rada: zkusebni jizda!

Verysilent napsal 16.06.15 v 20:46

2Ivulino, GSo je skvela motorka a RS taky, ani s jednou neudelas chybu. GSo je trochu univerzalnejsi stroj, coz RS je o neco sportovnejsi. Pujcoval jsem GS na vikend, pak jsem si vybral RS, protoze pochopil ze terenni moznosti GS nepotrebuju, nemam na to, mozna proto me nelaka.. RSko je stabilnejsi v rychlostech nad 130km/h.. Zazil jsem i rozbite silnice v Kokorine, a musim se priznat, ze RS byla skvela (na byvaly vfr 800 bylo to o hodne tezsi) a motorky BMW vzycky davaji pocit ze se nerozpadnou a poberou vsechno, a ze jsi lepsi ridic nez si myslis :) nezalezi na tom, co to je za model: 800gs, 1200gs, RS a td. Bohudik, ze uz mam vybrano! :))
Good luck! ;)

mike_fish napsal 16.06.15 v 18:48

Musím se přiznat, že ten štítek mě mate. Zkoušel jsem RS v Inveltu, a nějak si nevybavuji, že bych ho řešil. Pravdou je, že mám 176cm (jinak jsem samozřejmě velký duchem) a jela se testovací jízda v koloně hodně pomalu. Jinak jsem zkoušel v ten den i nové malé GS a Crossrunnera. Runner cajk, ale po přesednutí na RS sem měl raz dva jasno . Sem tam jezdím na firemním přechozím malém i velkém GS aĺe GS vs. RS byla pro mě jasná volba. GS má každý, 19" přední kolo, vyšší cena. Potkáte 10 motorek a 8 z nich je GS. Nuda. Tak jsem moc zvědavý na "Ticháčkovy" nové příspěvky.

ivulino
ivulino napsal 16.06.15 v 09:11 9b.

Krásná , už jsi druhý. To je přesně pro ty co neví co chtějí Já sám nevím zda RS či GS?

Verysilent napsal 15.06.15 v 22:18

2 mike_fish Dik! :) Modra je hezka ;) Poznatky budu pridavat :)
Zatim je jedina vec, ktera me tak trochu stve: plexi ;( mam vysku 184-185 bez bot a helmy :) a plexy v podstate ma dve polohy: 1)fouka do helmy a na ramena; 2) pekne fouka do helmy.. asi musim to vyresit alternativnim vyrobcem, treba Givi, Wunderlich a podobne..

mike_fish
mike_fish napsal 15.06.15 v 19:52 10b.

Good! Good! Good! Nádherná (modrá je samozřejmě hezčí ).
Blahopřeji! Tak už jste dva a já furt čekám
Očekávám co nejdříve tvoje poznatky!