Yamaha FJR 1300 AS/AE (2003)

Vlastník labuna
Vloženo 1.3.2015
Aktualizováno 1.3.2015

Maximální spokojenost. Moje motorka snů. Komfortní cestování i bezproblémové zvládnutí sportovní jízdy.

Yamaha XJR 1300: kvůli cestování - je to naháč - odpor větru
Suzuki GSX 1400: kvůli cestování - je to naháč - odpor větru

První dojmy - Nádherně rozložená síla motoru. I na pátý rychlostní stupeň v pohodě jedeš po městě a pak jen potáhneš plyn a v pohodě nabírá otáčky. Uvítal bych šestý rychlostní stupeň. Zadní kufr tlačí turbulence do zad. (komu to vadí, tak ho sundává)

Motorku bych doporučil pro - Zkušenému motorkáři, který umí s motocyklem manipulovat za všech okolností.

Doplňky na motorce - Turistické plexi. Manuální tempomat - (křidýlko na rukojeti plynu)

Nádherně rozložená síla motoru. I na pátý rychlostní stupeň v pohodě jedeš po městě a pak jen potáhneš plyn a v pohodě nabírá otáčky a tahá stejně až do maximálky 245 km/h. Jinak luxusní jízda při cestovní rychlosti. Uvítal bych šestý rychlostní stupeň, aby si při 120 km/h mohla klidněji brumlat. Motocykl nádherně pracuje i v serpentínách. Luxus místa i pro spolujezdce. Hodně uveze kvůli parádním kufrům v barvě motorky. Negativa? Zadní kufr vrací turbulence do zad. (komu to vadí, může jej sundat). A chybí mi šestý rychlostní stupeň.

Euro
Euro napsal 01.03.15 v 11:50

Když jsem vybíral cestáka, tak jsem také po ni pokukoval. Plná stáj kobyl vtěsnaná pod elegantní kapotáž jež tě chrání proti větru. Dobrá volba. Hodně šťastných kilomtrů.

kubrt1965
kubrt1965 napsal 01.03.15 v 09:33 10b.

Pěkná cestovatelka