Yamaha TDM 900 (2002)

Vlastník Buchy76
Vloženo 18.9.2014
Aktualizováno 13.10.2014

Pěkně ovladatelná, překvapil mě podvozek, jdu až na kraje, pěkný zátah odspodu a maximálka přes 200km/h.

Motorka koupena od FIRMA:Tass Motocentrum (Chrudim I) - Jednání naprosto bez problémů, motorky pěkně připravené, vše ok.

Yamaha FZS 1000 Fazer: Chtěli jsme něco více na cestování a TDM 900 nás oslovilo a je v pěkném stavu.

První dojmy - Jízda super, padla mi do ruky, jediné co bych vytkl je ochrana proti větru(originál plexi je peklo:-))

Motorku bych doporučil pro - Řekl bych moto pro někoho kdo trochu dědkovatí.:-)

Doplňky na motorce - Alarm

Chtěli jsme něco všestranějšího. Jízda příjemná, pěkný průběh výkonu, přední brzda slavné modré třmeny(naprosto v pohodě), zadek mi přijde slabší(dostatečný), podvozek naprosto bez problémů a na typ motorky si člověk může dovolit hodně, ovladatelnost pěkná, spolujezdec si stěžoval zatím jen na zátah, úložný prostor o malinko lepší než yamaha thundercat, spotřebu zatím nevíme(časem doplníme). Motorka je spíš na silnici, lehký terén, ale bez problémů dá. Cestování je příjemné, člověk sedí jako na hajzlu.

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 11.10.14 v 12:47 10b.

Paráda přeji pohodu v sedle

tatook
tatook napsal 26.09.14 v 11:36 10b.

Blahopřeju k dobré volbě a přeju ti hooodně pohodových kilometrů.

mirra99
mirra99 napsal 19.09.14 v 20:03

taky po TDM pokukuji jako nástupce mého XJ

pavel83
pavel83 napsal 19.09.14 v 19:26 10b.

Správná volba na cestování ideální, letos nás bez problémů dovezla až za četníky ze saint tropez. Ať slouží a dělá radost

rudirt
rudirt napsal 19.09.14 v 19:14

Ať si říká kdo chce, co chce, ty 2 laufy a klasické budíky
mají hóóódně co do sebe.
Co říkáte pánové a dámy...