Honda NC 750X (2014)

Vlastník alesklima
Vloženo 6.6.2014
Aktualizováno 18.6.2014

Touha, která mě sžírala od mladistvých let se konečně mohla stát realitou. Loni jsem si udělal řidičák na velkou mašinu a už jen vybírat a najít si důvod.

Motorka koupena od FIRMA:Racing Team H.J.M. (Dobřichovice) - super

Honda XL 700V Transalp: Nový už není v prodeji
BMW F 700 GS: Cena :o(

První dojmy - Je to úžasný pocit jít si pro vysněnou motorku do motosalonu a dostat tu novotinu do rukou. Super prodejce, skvělé jednání a tak je ta moje "Sněženka" doma. Dnes jsem dostal VT a tak hurá pro značky. Navíc musím poděkovat své druhé polovičce, která mě byla neskutečným motorem, abych si ji koupil a novou. Nestává se to tak často.

Motorku bych doporučil pro - Komukoliv kdo není blázen achce klidnou, poslušnou a úžasnou motorku.

Doplňky na motorce - padáky, reflexní proužky na kolo, tankpad a centrální stojan

Pokud nepočítám krátký přejezd z prodejny tak první vyjížďka byla směr Liberec při závodu starých Stadionů.
Krásně sedne do ruky a řídí se sama když jí to člověk nekazí. zkoušel jsme i dálnici, pěkně to fouká a je to nuda, ale utíkala by kdyby ji člověk nedržel otěže jako blázen.

Chytil jsem i první déšť( spíš pěknej průtrž) se staženým zadkem, ale "Sněženka" si držela stopu a ani nenaznačila nějakou neplechu. Je, ale pravda, že jsem začátečník a náklon fakt pořádný nemám.

Zatím drží 3,6 l na 100km.

A je to úžasná mašina

sevcaj
sevcaj napsal 23.12.15 v 13:36 10b.

Pěkná Rozumná volba pro začínajícího motorkáře. Ať Ti dělá jen radost

Myschan
Myschan napsal 18.05.15 v 18:54 10b.

Dobrá volba. Ať slouží

jezdec74
jezdec74 napsal 07.08.14 v 20:56 10b.

Perfektní volba Přeji Ti mnoho pohodových km v sedle.

Martyy606
Martyy606 napsal 07.07.14 v 23:54

Mooc pěkná, taky jsem o ní přemýšlel. Můžem někdy vyrazit na projíždku, bydlim hned vedle

Mr.Petr
Mr.Petr napsal 04.07.14 v 19:20 10b.

moc pěkný stroj