BMW F 800 GS (2014)

Vlastník TomJim
Vloženo 14.5.2014
Aktualizováno 17.12.2014

Je to brko. Univerzál. V terénu - paráda. Na silnici - pohoda.

Motorka koupena od FIRMA:Renocar (Brno-Slatina)

První dojmy - Motku jsem na Severní Moravu stahoval z Brna. Nebudu lhát. Prvních 150 km jsem se hodně hledal. Je to můj první velký stroj. Postupně se však obava měnila v zážitek a ten přetrvává i nadále. Stačí, když kolem ní člověk projde garáži a hned srdíčko začne tlouct trochu jinak. Při jízdě je to ještě o level výše. Paráda.

Motorku bych doporučil pro - Dle mého názoru jeto vyjímečný motocykl pro vyjímečné lidi, kteří mají rádi dobrobružství. Doufám, že si ho užijeme co nejvíce.

Doplňky na motorce - Doposud jsem vyměnil jen původní plexi za zvýšené zn. Biondi. Mohu jen vřele doporučit. Při mých 190 cm s endurohelmou je to přece jen komfortnější. Na cestě jsou padáky od rdmoto a aktuálně řeším kryt motoru, zadní plotnu a kufry. Jelikož již mám originál držáky z BMW zůstanu asi u Vario kufrů, které mi asi sedí nejvíc, i když je to plast.
5.6.2014. Tak jsem namontoval padáky s rdmota. Vše sedlo přesně. Nově jsem také nechal vyrobit na zakázku plotnu i s nápisem GS a také držáky na brašny tak, aby to dobře vypadalo a nestálo to balík. Maximální spokojenost. Ještě že mám tak šikovné lidi kolem sebe. Plasťáky se tudíž zatím odkládají. Další fotky ještě doplním.

Hledal jsem vyjímečného univerzála a věřím, že jsem našel. Zatím stroj zajíždím, ale je to parádá. Šotolina, polní cesty nebo asfalt všude se s ní cítím jako doma. Člověk sjíždí místa, které jsou pár desítek km od domova a zjišťuje, že i pod komínek je moc krásně. Delší trasy jsou zatím v plánu.

Lukio
Lukio napsal 01.05.18 v 21:46 10b.

hofi01
hofi01 napsal 12.02.15 v 21:30

nádhernej stroj

ottas
ottas napsal 05.06.14 v 14:58 10b.

Moc pěkná.

ZRX
ZRX napsal 14.05.14 v 22:25 10b.

Nádhera

Petr_TA
Petr_TA napsal 14.05.14 v 17:10 10b.

Moooc pěkná brambora
10b