Suzuki GSX-R 1000 (2006)

Vlastník sergio.GS500
Vloženo 11.5.2014
Aktualizováno 8.5.2017

GSX-Ra se mi nikdy nelíbily!!! Vždycky jen R1 R1!!! Nakonec jsem R1čky prodal a zkusil mašinu co jsem myslel že nikdy nekoupím.Legendární GSX-R K6!!!

První dojmy - První dojem :-D...Sednul jsem na Gečko hned full GAS!!! Neskutečně mi padla do rukou. Pak jsem si řekl " Už vim proč vyhrávala všechny testy, proč majitelé K5-K6 jen a jen chválí jaká je to pecka!!! a proč jich je na bazarech tak málo!!! "

Motorku bych doporučil pro - Pro toho kdo chce krásně ovladatelnýho litra a nekouká jen na to jak to vypadá ale na to jak to jede!!! GSX-Ra se mě nikdy nelíbily, ale postupem času jsem si ke K6 vytvořil takový vztah, že se mi žačíná líbit čím dál víc !!! :-) Neni to láska na první pohled:-D...Ale je to láska na celý život!!! :-D

Doplňky na motorce - Úzké pancéřové hadice...PP tuning!!! Brzdová pumpa accossato racing!!!
O zub menší řetězové kolečko!!! Leo Vince laďák bez přívěry!!! Svody by měly bejt už z výroby titanové, tak zbytečnost měnit!!! PP tuning padáky!!! A krovka místo sedla spolujezdce!!!

Proč jsem si vybral zrovna GSX-R??? Na R1čkách jsem už najezdil dost.Furt jsem se sní pral a přišlo mi že funguje jen na dlouhejch táhlejch zatáčkách a v technických pasážích je taková neohrabaná a nejistá.Prostě jsem kvůli R1 musel změni ouplně svůj jezdeckej styl a trasy!!!...Rok se sešel s rokem. Testy a komentáře me postupně dokopaly k tomu že jsem si řekl, je na čase udělat radikální změnu. R1 jsem prodal a pak hodně dlouho hledal až se nějaký pěkný Gečko objeví...Náhodou jsem jedno objevil na hyper inzerci ...A jelo se do Brna!!!
První pohled na Gečko...Hmmm je to nějaký krátký, sedím na tom nějak nízko, ale cítím se na tom pohodlně a víc svůj !!! Cesta z Brna byla celkem rychlá. Cože?? Ouplně jinej stroj a člověk na tom jede jako když by tu motorku znal věky!!!...

GSX-R K6...Nechápu jak dokázali udělat mašinu co dokáže letět se zaraženým tacháčem táhlý rozvlněný zatáčky a prostě drží stopu a nevlní se, řídítka jen lehce klepou a člověk drží plyn furt nadoraz a neubere!!!
Protiklad!!!
Vzal jsem Gečko na utažený zatáčky, technický pasáže, plno druhů povrchu asfaltu!!!
Gečko neprottestuje a jede jako když bych jel na šestce!!!Nádherně ovladatelná a ten kroutáček ve středu otáček k tomu, to je nádhera.
GSX-R K6!!! Jede to jako litr, ovládá se to jako šestistovka!!! Nechápu to, ale to dělá s K6 tu nejlepší mašinu na ktetý jsem kdy jel!!!
R1 je proti K6 sračk*!!! Nikdy bych už K6 neměnil za jiného litra!!! Tak jsme si spolu sedli že ani lepší mašina pro mě nemůže být.Co chci to mi Gečko splní a neodmlouvá. Konečně si zase jízdu na litru užívám!!! a neperu se sním!!!

Minusy GSX-R

... Jednoznačně brzdy. Jako u každého GSX-R naprostá katastrofa!!!
Hnedka první uprava.Užší pancéřové hadice PPčka!!! Brzdová pumpa ACCOSSATO racing a kvalitní brzdovou kapalinu...Ted to brzí jak má, krásně dávkovatelná a hlavně ostrá a pěkně kousavá přední brzda. Accossato mužu jen doporučit!!!...

sergio.GS500
sergio.GS500 napsal 22.03.15 v 11:35

Tak videl jsi sam Doussiku!!! Jak mi Gcko sedlo. Myslim ze pekna petelice minulou sezonu !!!

Douss
Douss napsal 21.03.15 v 00:36

Kámo ..klídek a hlavně nepřeháněj a nepomlouvej...však víš jak jede moje R1!Prostě g-čko ti sedlo oproti R1! Ale rychlejší g- není! Však to znáš!Každopádně... dávej na sebe pozor!

MaikR106
MaikR106 napsal 17.06.14 v 11:00 10b.

pěkná mašina za 10b , :) a chápu tě kámo v tom popisu , ale můžu ti říct že po pár upravách na jedničce bych zase neměnil jedinčku :) , nějak jsem si sní nerozumněl když tam byl originál tlumič řízení , ale pokud jsou dobré gumy a závodní tlumič tak ta motorka jde taky nádherně kamkoliv , každopádně přeju tu spokojenost a to ať slouží

justyn
justyn napsal 14.06.14 v 05:19 10b.

Moc pěkný čtení Tak at ti to lítá za 10b

Sonicek
Sonicek napsal 13.06.14 v 21:36

pěkná recenze a hlavně ta mašina