Kawasaki ER 6N (2005)

Vlastník Dawe101
Vloženo 26.4.2014
Aktualizováno 26.4.2014

Moje první čtyřtaktní a silnější motorka po Jawách

První dojmy - Silná, oproti mojí Jawě 350, a přece slabá, oproti čtyřválcovým litrům. 650 a dva válce, myslím že mi to zatím úplně stačí. Myslím, že se k sobě velikostně dokonale hodíme.

Mám ji asi měsíc. Zatím jsem neměl moc příležitostí ji provětrat. Byli jsme spolu zatím jen dvakrát. Jednou, když jsem jí koupil a jel na ní z Brna domů do Znojma, a podruhé na kratší projížďce po Pálavě. Takže zatím poznatků a zkušeností moc nemám. Jen jedno nemilé překvapení při cestě domů po koupi, cca 15 km před domovem se rozsvítila kontrolka FI, tak mě to vylekalo, ale po vypnutí motoru a opětovném nastartování se to znovu nerozsvítilo, tak nevím co si o tom myslet.

Musím doladit pár kosmetických věcí. Svařit prasklý padací rám. Vyměnit nebo srovnat mírně ohnutou páčku spojky, která však při jízdě nevadí. A vyleštit :)
Uvažuji i širších řídítkách a taky mi vadí že zadní odrazka je až 8 cm pod SPZ. Kdyby jste měli někdo nějaký tip na širší řídítka a co s tou odrazkou, ocením to v komentech.

Corum
Corum napsal 26.04.14 v 17:11 10b.

Přidej se k nám do skupiny majitelů ER6 na FB nebo zde a určitě tam někdo rád poradí ;) Jinak 10b a hezkou sezónu.