Kawasaki ZX-9R Ninja (2003)

Vlastník dduuddllaa
Vloženo 30.3.2014
Aktualizováno 30.3.2014

ahoj.trosku jsem si pohral se svou ninjou.tak snad se bude libit.

První dojmy - pro motorku kdyz jsme byli s kamosem tak mi trvalo cca 10km nez jsem si na ni zvik.je to hodne vsestrana a okamzite do ruky padnouci motorka.

Motorku bych doporučil pro - motorka bych rek ze je pro cloveka kterej se chce svest ale i cestovat.

Doplňky na motorce - dal jsem si na moto zeleno cernou perlet cerny plexi vykousane kotouce prepakovani pp tuning pancerove hadicky vejfuk scorpion zavaril jsem origo vstupy blinkru a dal je do zrcatek.

motorku jsem si vybral jelikoz jsem chtel kompromis mezi supersportem cestakem a trochu sporivou motorkou.
tahle devitka je moje druha a kdyz zhrnu obe motorky dohromady tak jeden jedninej zapor co jsem nasel je ze se mi obcas povede trefit falesny neutral.nevim co bych vytkl pri jizde ani motoru jako spolujezdec jsem se taky par stovek km vezl a uplne v pohode spotreba je samozrejme o tom jak za ni clovek taha.umi jezdit za 5l ale to se malo kdy podari.poruchu jsem mel s motorkou jen jednu a to ze mi prestali svitit potkavaci svetla.vrele doporucuju blatnik na zadni kolo.je to zpusobeno tim ze se znacne mnozstvi vody dostava do podsedlaku a pod sedackou spolujezdce maj potkavaci svetla pojistku a ta to schytava pomerne hodne.motorka je suprova ze jsem na ni za vikend ujel 2200km a kdyz jsem se na ni v pondeli podival klidne jsem znovu sedl a jel.necha se vodit v zatackach na koleno a zaroven na ni muzete jezdit do prace.fakt se zx9r velmi povedla

dduuddllaa napsal 08.04.14 v 15:57

IMV1000 ty ouchyle

IMV1000
IMV1000 napsal 08.04.14 v 12:36

dobrá, souhlas.

dduuddllaa napsal 31.03.14 v 23:37

cauky.moc diky jj bylo to uzasny a rozhodne bych jel zas.letos mame s kamosem takovej cil a tim je francie.privitame kazdeho podobneho nadsence

justyn
justyn napsal 30.03.14 v 19:49 10b.

Super,univerzální strojovna 2200km je mazec Přeji ti mnoho štastných km v sedle Ninji a posílám jasných 10b

dduuddllaa napsal 30.03.14 v 12:39

diky