Triumph Street Triple (2014)

Vlastník RepsolNick
Vloženo 10.3.2014
Aktualizováno 3.11.2015

Tady k tomu není asi ani co dodávatdokud nevyzkoušíš tak nevíš

Motorka koupena od FIRMA:Triumph Praha (Praha 4-Modřany) - Super!!!

Honda CB 1000R: Tří hrnek je prostě,tří hrnek:-)

První dojmy - hned jak jsem na ní sedl a projel první zatáčku, tak jsem věděl že je pro mě úplně stavěná:-) strašná sebe jistota v zatáčkách, nádherný lineární průběh motoru od spodku až nahoru, váha 168kg o tom asi nemusím ani mluvit , co to s tou motorkou dělá a super radiální brzdy od Nissinu!

Motorku bych doporučil pro - Doporučuji všem co už nechtějí jezdit 300km/h ,ale užívat si jízdu v zatáčkách , lítat po zádech a vychutnávat si tu sílu tří válce, který táhne hned od 1000-13000 otáček:-)

Doplňky na motorce - Větrný štítek , padáky,laďák,Quickshifter,Dynojet,repas přednich a zadnich tlumičů Ohlins,zadní blatníček a cnc páčky.

Chtěl jsem zkusit něco jiného než Japonce. Předtím jsem měl Honda CBR1000rr a troufnu si teď říci ,že Street tripl R by jí v zatáčkách ,serpentýnách , na výjezdech zpráskal jako psa" Podvozek krásně kopíruje zatáčky a nerovnost povrchu vozovky , kam se podívám tam jede ! Převodovka super , stačí se jen dotknout řadičky a kvalty tam padaj sami a tiše. Zatím nevím co bych zkritizoval ,snad jen zrcátka a při menších otáčkách trošičku vibrace do stupaček

Nagash
Nagash napsal 13.02.16 v 14:05 10b.

Netradiční barva, ale jo tomu bajku to prostě sluší. 3 hrnky mají své kouzlo

JohnyBaroch
JohnyBaroch napsal 19.01.16 v 15:14 10b.

Moc pěkný Street

Naked-speedboy
Naked-speedboy napsal 28.03.15 v 19:35

Ahoj - v ty zeleny krasna masina!!! Mam bily Rko a dal jsem si tam ladak Scorpion Serket - zvuk jak z moto GP a lehci snad o 3 kg... Koukal jsem ze tam mas dynojet a quickshifter...nemohl bys dat info jak si s tim spokojený, zda je znatelny narust vykonu (mas zmereno?), spokojenost?? Jaky je razeni s quickshifterem? Pri rychle akceleraci mi nekdy pri razeni lehce klouzne zadni kolo - asi moc rychle poustim spojku - s quickshifterem tenhle problem asi odpadna ne? Diky a preji super sezonu!!!

xESORIMMERx
xESORIMMERx napsal 06.03.15 v 15:48 10b.

Nadhera! A ta zelena

nektarossi
nektarossi napsal 03.03.15 v 07:10

Yesss! Ta barva je splendidní !