Ducati 750 SS (2001)

Vlastník ZeldaTM
Vloženo 24.2.2014
Aktualizováno 15.2.2015

Duc duc, je mašina ktera mě překvapila a velice mi padla do noty. Nečekal jsem že 2v dokaže být tak divoký

První dojmy - Prvni dojem mě překvapil, sila od spoda, ovladatelnos je pro mě dobra..:-) jen mě vyděsil standartni nasranej zvuk motoru doplněný a laďaky. Jinak motorka mi padla do ruky hned po 100M a předevšim mě překvapila předni brza, ostra ale citliva :-)

Motorku bych doporučil pro - Určitě kdo ma něco odjeto je to opravdu dravýstroj :-)

Doplňky na motorce - Laďaky a diodove blinkry nic vic neni potřeba

přoč? Chtěl jsem přesedlat s endura na silnici, a 4val mi přišel stereotyp,tak jsem se rozhodl pro 2val, a duc duc mi přišlo jako dobrý napad. Mam ji kratce najeto max 400KM a jezdi se mi na ni pohodlně nadherně, sice podvozek je ponekad trochu tuši, ale da se nastavi, motorma specifickej naštvanej zvuk, kterej tahne už co se veme za plyn. Spotřeba je okolo 5-6L ale nemohu to řict přesně. Jinak ja sem costovní typ a motorka se cejti dobře jak v zatačkach tak i na rovině, v pomalé jizde po městě je krasne ovladatelna takže město neni problem. Shrnuto podtrženo, jsem spokojenej

ZeldaTM
ZeldaTM napsal 25.02.14 v 16:35

diiik

justyn
justyn napsal 25.02.14 v 10:34 10b.

Moc krásná Ducna Jasných 10b