Suzuki GSR 600 (2006)

Vlastník Veka
Vloženo 3.2.2014
Aktualizováno 3.2.2014

Misto prodeje blizko, prizniva cena. Bylo treba koupit neco na sezonu, at je na cem jezdit, tudiz vzhled nehral roli

Benelli TNT 1130 Café Racer: ceny padly, ale pri blizsim zkoumani stale to same - servis, caste problemy, spotreba vs dojezd...

První dojmy - Stav odpovida cene. Hodne drobnych kosmetickych vad jinak motorove v poradku. Moto naopak prijemne prekvapilo, memu predchozimu CB1300 se to sice zdaleka nevyrovna, ale pomer cena/uzitecnost mluvi za vse

Motorku bych doporučil pro - takova holka pro vsechno

Doplňky na motorce - seriovka

Po koupi bylo treba prezout aspon zadek, aby prosla technickou + jsem ji celou prekontroloval, nastavil spravne predni vidlici, retez atd... Ted na dalsi sezonu se prezuje predek a preventivne olej a svicky, mozna i kontrola v servisu, protoze jak to tak vypada moto se zabydlelo a jeste nejakou sezonu u me pobude.

Jeste bude casem treba spojku vymenit, pac uz zabira tak spatne, ze nejde poradne seridit, pri pomalejsi jizde je utrpeni radit a pri rychlejsi casto proklouzne a mam strach, ze by s novym olejem mohla zacit prokluzovat.

Neco co Suzuki dlouho v nabidce chybelo - ostrejsi nahac, obdoba Hornetu a Fazeru. Ovladatelnost je velmi dobra, moto je lehke a hbite. Vadi mensi rejd, bylo treba nalepit na dorazy tlumici gumy, at neprijemne necvakaji kov o kov pri kazdem vytoceni riditek. Vzhledem k motorizaci je zivejsi az ve vyssich otackach, takze jizdy s batuzkem v nizsich otackach nejsou zatim to prave (Hlavni vinu ale prikladam jiz zminovane spojce.) Odpruzeni jsem nastavil na default a po case o stupen pritvrdil. Protoze po koupi sla vidle na nerovnostech na doraz, kor pri jizde ve dvou. Bude treba pro jistotu prekontrolovat olej.

Po designove strance co rict - nekomu se libi, nekomu ne. Me osobne se libi zadek (linie, vyfuk svedeny pod sedlo+ svetla ve tvaru koncovek), predek bych naopak preferoval z novejsiho GSR750, u ktereho mi vadi prave zad a novodoby tvar vyfuku.

Štoky21
Štoky21 napsal 08.02.14 v 06:59 10b.

Jakmile to má výfuk pod prdelí, tak je to za 10 :))